Jump to content
Драшко

Романсиране биографије форумаша

Оцени ову тему

Recommended Posts

On 7.2.2017. at 18:57, Драшко рече

free-manikir usluge u svom ulazu.

Kako bi ovo bilo cool, odere me ona mala što mi radi nokte :smeh1:. Sad razmišljam i ja da batalim nauku, završim kurs i radim manikir, to je ozbiljna kinta :D.

пре 3 минута, Natasa. рече

Kako bi ovo bilo cool, odere me ona mala što mi radi nokte :smeh1:. Sad razmišljam i ja da batalim nauku, završim kurs i radim manikir, to je ozbiljna kinta :D.

Једна колегиница је баш то урадила, с тим што није у питању само неки курс, него је баш озбиљно и професионално у тим водама. 

пре 2 минута, Juanito рече

Једна колегиница је баш то урадила, с тим што није у питању само неки курс, него је баш озбиљно и професионално у тим водама. 

Meni deluje da baš fino može da se zaradi. Bilo mi glupo da pitam, ali itekako ima posla.

пре 4 минута, Natasa. рече

Meni deluje da baš fino može da se zaradi. Bilo mi glupo da pitam, ali itekako ima posla.

Може, ако се озбиљно бавиш тиме, у Бг има доста њих који раде маникир, оборили су цене али много њих фушерски ради и користе најјефтиније материјале. Добар је послић зато што може и код куће да се обавља.

пре 5 часа, Natasa. рече

bez šale mislim da Srbiju za sada samo zanat 'spasava'

пре 13 часа, Natasa. рече

Nemoj bolje budi elektricar.

Nas elektricar ima 28 godina. Troja kola, manji stan u Zarkovu (sam ga kupio) koji je izdao i gradi kucu pored Bg. Inace nije iz Bg i sve je sam stekao. Na moru se posvadja sa devojkom jer mu ova ne da da trosi pare a on poneo 3000e i nece da ih vrati. Stalno putuje i radi i u dijaspori jer je izuzetno posten i kvalitetno radi cesto ga zovu i cekaju jer nece niko drugi da im radi.

Znaci elektricar i da crknu komsija i krava mu zajedno :D

пре 17 часа, Natasa. рече

I dualno obrazovanje :0205_whistling:

Protiv sam. Zašto bi neko tamo odlučivao gde će dete na praksu. Možda neki roditelj ne želi da mu dete, a ni dete možda ne želi, da radi sa burgijama, brusilicama, da metla nečiju fabriku, donosi burek, kuva kafu, trpi budale, ili uopšte bude u nekom okruženju. To sve treba da bude stvar roditelja i deteta koliko će se dete školovati, osposobiti i raditi.

Оде тема, прсну чаша,

многи већ су пуни кича,

оде тема форумаша

где у шали поче прича.

пре 28 минута, Иван ♪♫ рече

Protiv sam. Zašto bi neko tamo odlučivao gde će dete na praksu. Možda neki roditelj ne želi da mu dete, a ni dete možda ne želi, da radi sa burgijama, brusilicama, da metla nečiju fabriku, donosi burek, kuva kafu, trpi budale, ili uopšte bude u nekom okruženju. To sve treba da bude stvar roditelja i deteta koliko će se dete školovati, osposobiti i raditi.

Па тај мамин принц онда немој да уписује занатску школу, кад неће да бургија и бруси, него гимназију, па на Кембриџ, љуби га мајка. :D

пре 32 минута, Иван ♪♫ рече

I bre, svi ga čekaju raširenih ruku za vreme i posle školovanja :D. Da ne treba možda, radnici učenicima da donose burek i kuvaju im kafu? :D

A to što će da trpi budale, to ih čeka pa čeka. 

Poenta je da odluka bude lična, iz lične slobode, što povlači i odgovornost prema sebi, a ne da ti život određuje neko drugi. Kada čoveku neko drugi određuje život on postaje rezigniran, ali i nesposoban.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...