Jump to content
Juanito

Naši trolovi :)

Оцени ову тему

Recommended Posts

1 minute ago, Биљана рече

Значи, шок и невјерица :unbelieveble:

Ne bih da se ogrešim o čoveka, ne znam koja mu je bila uloga, ali se sećam da se javio u slučaju Mirijam. Ko se seća neka bolje razjasni stvar...

2 minutes ago, Natasa. рече

Ne ne, on se javio.

Ја колко се сећам он је правио неке зезанције са мењањем никова овде на форуму, кад је то још могло. Промени своје име у име неког другог форумаша и онда добије приступ профилу тог другог, ил' тако нешто...

:)

1 minute ago, GeniusAtWork рече

Ја колко се сећам он је правио неке зезанције са мењањем никова овде на форуму, кад је то још могло. Промени своје име у име неког другог форумаша и онда добије приступ профилу тог другог, ил' тако нешто...

:)

ШТА??????

9 minutes ago, Natasa. рече

Ne ne, on se javio.

Pa javio se, eto, kao i da sam se ja npr. javio tada kada je bilo aktuelno ispitivanje ko je ta osoba, odnosno Miriam.

Kako god, ona ili on se predstavila ovde na Forumu kao liječnica koja je izbegla iz Sirije i živi privremeno u Zagrebu jer joj je majka iz tog "belog grada". Otac joj beše Sirijac. Prema njenim rečima, čovek joj je pop u Siriji i ona je povremeno odlazila tamo da ga obiđe. Kao pristalica Asada, pričala je da je i učestvovala u određenim aktivnostima tokom rata u toj zemlji. Znam da su je mnogi forumaši provocirali pitanjima iz oblasti medicine, odnosno arapskog jezika...

Ko god da je, razumeo se u medicinu i zna arapski jezik. Takođe pozanje osnove islama i zna naše pravoslavlje. Slike koje je Huan pronašao da li su njene ili ne to već ne znam, ali je činjenica da su bile šerovane po raznoraztnim profilima na društvenim mrežama, što ukazuje na sumnju oko vizuelnog odnosno rodnog/polnog identiteta te osobe.

Sve ostalo, opet koliko se sećam, dakle, medicina, arapski jezik, hrvatski jezik, IP adresa koja je registovana u Zagrebu, zaista potvrđuju ono što je ispričala/čao o sebi.

Uostalom, njken profil je aktivan,pa možete da pretaražite njene napise, teme koje je otvarao i sl., pa prosudite na koncu sami da li je trol ili ne. Msm, po sećanju da nije trol, sem ukoliko ne uzmemo u obzir da je svojevrsno trolovanje i lažno predstavljanje, ukoliko to nije ona, a kako je Huan slikama i obratio pozornost...

4 minutes ago, Милан Ракић рече

Pa javio se, eto, kao i da sam se ja npr. javio tada kada je bilo aktuelno ispitivanje ko je ta osoba, odnosno Miriam.

Kako god, ona ili on se predstavila ovde na Forumu kao liječnica koja je izbegla iz Sirije i živi privremeno u Zagrebu jer joj je majka iz tog "belog grada". Otac joj beše Sirijac. Prema njenim rečima, čovek joj je pop u Siriji i ona je povremeno odlazila tamo da ga obiđe. Kao pristalica Asada, pričala je da je i učestvovala u određenim aktivnostima tokom rata u toj zemlji. Znam da su je mnogi forumaši provocirali pitanjima iz oblasti medicine, odnosno arapskog jezika...

Ko god da je, razumeo se u medicinui zna arapski jezik. Takođe pozanje osnove islama i zna naše pravoslavlje. Slike koje je Huan pronašao da li su njene ili ne to već ne znam, ali je činjenica da su bile šerovane po raznoraztnim profilima na društvenim mrežama, što ukazuje na sumnju oko vizuelnog odnosno rodnog/polnog identiteta te osobe.

Sve ostalo, opet koliko se sećam, dakle, medicina, arapski jezik, hrvatski jezik, IP adresa koja je registovana u Zagrebu, zaista potvrđuju ono što je ispričala/čao o sebi.

Uostalom, njken profil je aktivan,pa možete da pretaražite njene napise, teme koje je otvarao i sl., pa prosudite na koncu sami da li je trol ili ne. Msm, po sećanju da nije trol, sem ukoliko ne uzmemo u obzir da je svojevrsno trolovanje i lažno predstavljanje, ukoliko to nije ona, a kako je Huan slikama i obratio pozornost...

Ja se sećam da se javio da je bio deo neke šale u vezi sa tim profilom...nebitno. 

Uglavnom, njena slika je čini mi se neka makendonska manekenka koja živi u Americi. Sećam se njene slike sa fejsa kako se verila u Njujorku. Ko je taj profil, to se ne sećam ali koje je to bilo razočaranje od strane muškaraca kad su saznali da je Mirijam muški trol :smeh1:-

46 minutes ago, RYLAH рече

Креативни и паметни теолови су освежење форуму, често и тестери нашег стрпљења, знања, а и социјалних вештина.

Глупе или очигледне тролове треба одстранити чим их провалиш, јер они само загађују и затрпавају.

al nisu trolovi razlog da se ne mjenja vlast na forumu

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...