Jump to content

Предсједнички избори - Србија

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 8 минута, Срђан Шијакињић рече

Ок, али ја сам у последње време у фазону да пре попијем два добра, него пет кршева... :)

Whatever floats your goat.jpg

Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Срђан Шијакињић рече

Мени је Амстел горе, мада нисам сигуран да је овај Амстел на српском тржишту исти као онај у Холандији, тј. вероватно није... 

Наравно да није исти...

А Амстел је рекао бих овде за нијансу бољи (тешко је проценити), мада је и он при дну. Постоји двеста других врста, нешто холандских, али углавном белгијских, који су заиста фантастични.

Фора је у томе да су Срби навикли да пију искључиво пилснер који је једна врста лагера (индустријски најраспрострањенија) и онда им све друго неприхватљиво - други лагери и ”ејлови” или како се већ каже, чак и ако су милион ступњева изнад. ”То није пиво, то је сокић!” Слично као са ”домаћом кафом”. Људи навикли да пију такозвани рио-минас - ”врхунску кафу из Бразила”. Бразилци нису чули за ту марку кафе, с разлогом. У питању је нека друга марка, само што етикету рио-минас налепе на део те кафе која је толико устајала да више није ни за шта, па се онда извози на Балкан. А не извози се зато што нам уваљују, него зато што Балканци то траже. А та кафа има укус земље. Јако је слично је и са пивом. Критеријуми просечног потрошача у Србији су жалосно ниски. Делом то има везе са економском ситуацијом, наравно, али није само са тим јер се за исте паре може добити боље, само кад би људи желели боље, а не горе. 

Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Срђан Шијакињић рече

Мени је Амстел горе, мада нисам сигуран да је овај Амстел на српском тржишту исти као онај у Холандији, тј. вероватно није... А и Хајнекен у Србији се пуни у Мађарској. Кажу људи да се до 2010. пунио само у Холандији, и да је био бољи него данас...

Mali se puni u Holandiji, veliki u Madjarskoj. MOzes i da proveris

Подели на овим сајтовима

16640934_1986157834945185_85683462941748

Са Дневне дозе просјечног историчара :D

Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, uros рече

Grafit kaze: "pihtije dolaze s godinama", a ja kazem "IPA (India pale ale) dolazi s godinama". 

IPA, ostali ejlovi, posebno biteri, gorka piva sa primetnom kolicinom hmelja, to su piva...

Подели на овим сајтовима

Izbor je nula. Tri radikala i zutaci uz patrijotu Boska. Trulo. Ako budu raspisani i parlamentarni treba da se ne dozvolimo blamazu po treci put. Ako budu samo preCednicki da ne pobedi ni Vodja ni Toma, ni Seki nego neko treci. I ti treci ce opet da uzjasu, ali barem da bude neko drugi na tvu i da radi 25h. Da se vidi da su zamenljivi.

Подели на овим сајтовима

Ја сам данас чуо нешто апсолутно нечувено. Колегиница ми причала како јој је другар рекао да ће гласати за Шешеља, а она га убиједила да гласа за Јанковића.

Не знам које мађије је користила за овакав радикалан ( pun intended ) обрт тог младића.

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

On 17.02.2017. at 1:15, Manolis рече

Kako su maestralno odigrali Nikolić i Vučić, ima da vladaju još 100 godina, kao Tito! Fore i fazoni...

To je zato što su RADIKALNI.

Predsednik države - radikal.

Premijer - radikal.

Predsednik Narodne Skupštine - radikal.

Guverner Narodne Banke - radikal.

Glavni opozicionar, dvorska luda - radikal.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...