Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Aleksandar Ciganović

О повећању броја верских, научних и историјских канала

Оцени ову тему

Recommended Posts

Другари приметио сам да све мање на државној а и осталим телевизијама има емисија од верског, националног и културног значаја..Једно време је било доста таквих емисија а у задње време јако слабо..Зато сам направио ову тему да постављате линкове неких добрих емисија које су се раније емитовале а више их нема(пре свега мислим на документарце :D)

Хајде да се присетимо шта смо некад волели да погледамо :D

BBC Rise and Fall of Ancient Rome

Na mene je ostavio veliki utisak

PBC Fractal - Hunting the hidden dimension

Jedan vrlo interesantan dokumentarac o fraktalima koji se ponavalju kroz cijelu prirodu.  

Ja licno volim Morgana Freemana pa su mi dokumentarci koje on vodi vrlo interesantni. 

Мсм да имамо читаву тему или подфорум чак где смо "шибали" линкове ка квалитетним документарним филмовима свакојаке провенијенције. Сад сам на телефону па не могу да линкујем, али претражи мало форум, наћи ћеш.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...