Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest

(VIDEO) SORAJA HTELA DA BUDE POPADIJA: Starleta ispričala priču o zabranjenoj ljubavi

Оцени ову тему

Recommended Posts

1 hour ago, R2D2 рече

Meni je Soraja vrh :ok:

Са свим оним додацима и одузецима, фарбама и умецима... па онда безличност... А ја бих од вас мушких очекивала више... joooj

1 hour ago, R2D2 рече

Meni je Soraja vrh :ok:

Толико је ставила пластике у себе да је постала андроид! :)) Знам да си слаб на роботице. :D

Едит: Пардон! Није андроид него гиноид. Гиноид је женска варијанта. :D

7 hours ago, Дијана. рече

Ајме, дал' је до ње ил' до новинара, али је мало нејасно у чему је штос заправо: ако је поп (свештеник, ђакон), вјероватно је био већ ожењен, а ако није био ожењен, вјероватно није био још рукоположен, ал' се нечим тако бавио...

Квалитет медија и новинарства су на таквом нивоу да није пристојно коментарисати. Вриједности су нам тако поремећене да свакакве небулозе, неукуси, треба да буду забавни и да привуку читаоце...

Па онда сензационализам, никад или ријетко гдје да прочиташ чланак о некој друштвеној појави, углавном само појединачни случај, по могућности што шокантнији, и онда ти дебилни наслови који треба да привуку пажњу.  

Koliko se razume iz teksta, ne ozenjen, ne svestenik nego prosto tzv.svrseni bogoslov, koji planira da bude svestenik

1 hour ago, kirios1 рече

Ne znam kako se to vidi? Zasto ne bi mogla biti istina?? 

Moglo bi da bude istina , ali nije ...  Zeli da skrene paznju na sebe  , pa onda izmislja tzv. zabranjenu ljubav , jer mnogi se primaju na to ... 

p.s. Objasnicu drugom prilikom ... 

12 hours ago, kirios1 рече

Pa za deo muskog roda verovatno je san snova. Meni je to tuzno-takav njen zivot. Daj joj (a i nama)Gospode da iskreno Tebe pozna. Takve mozda pre mnogih ulaze u Carstvo, kao pokajnice samo, I guess

... salila sam se za Soraju  ... 

Bog ce ga znati ... kakav je ovo cestit svet obmane i lazi .... 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...