Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest

(VIDEO) SORAJA HTELA DA BUDE POPADIJA: Starleta ispričala priču o zabranjenoj ljubavi

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest

Starleta Soraja Vučelić retko priča o svom ljubavnom životu, a nedavno je otkrila pikanterije iz prošlosti.

soraja-vucelic-foto-dragana-udovicic-146

Soraja je ispričala priču o zabranjenoj ljubavi kada je bila mlađa.

"Kada sam bila mlađa bila sam zaljubljena u jednog da kažem sveštenika, mlađi je bio tek je završio za popa i počeo time da se bavi. Bila sam jako mlada ne znam kako bih opisala to", priznala je Vučelićeva u emisiji Glamur.

Poslušjate šta je Soraja sve rekla o popu u kog je bila zaljubljena:

Soraja Bila Zaljubljena u Svestenika Popa by cheloboos

KURIR

Ајме, дал' је до ње ил' до новинара, али је мало нејасно у чему је штос заправо: ако је поп (свештеник, ђакон), вјероватно је био већ ожењен, а ако није био ожењен, вјероватно није био још рукоположен, ал' се нечим тако бавио...

Квалитет медија и новинарства су на таквом нивоу да није пристојно коментарисати. Вриједности су нам тако поремећене да свакакве небулозе, неукуси, треба да буду забавни и да привуку читаоце...

Па онда сензационализам, никад или ријетко гдје да прочиташ чланак о некој друштвеној појави, углавном само појединачни случај, по могућности што шокантнији, и онда ти дебилни наслови који треба да привуку пажњу.  

Ма причам о новинарима и медијима, друштву као цјелини... Тотално небитно ко је у кога био заљубљен а нарочито детаљи. 

2 hours ago, Дијана. рече

Вриједности су нам тако поремећене да свакакве небулозе, неукуси, треба да буду забавни и да привуку читаоце...

Истина и отварање ове теме, па и наше коментарисање на истој, придавање је пажње неукусу и небулозама, тако да...

Полусвет.

13 minutes ago, Тања1 рече

и отварање ове теме, па и наше коментарисање на истој, придавање је пажње неукусу и небулозама, тако да...

Ма мушкарци, трачаре... Арту, разочара ме скроз. :D

10 minutes ago, Aleksandar Ciganović рече

Soraja zavrsava psihologiju dragi moji..tako da se ne radi o bilo kome hehe :D Vrhunac sarkazma :D

Имамо овде чини ми се тему о некаквој њеној психолошкој школи... што би значило да је завршила... 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...