Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

JESSY

Da li je u redu ovako ljubiti svoje dete?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Управо сада, Ronald рече

Taj pedopsiholog je rekao i to je sad univerzalna teorija hehe

Ја то нисам рекла, навела сам ти пример.

2 minutes ago, Ronald рече

Samo neka ostave na miru one kojima nije i isključe mogućnost zabrane istog kroz nekakav zakon.

Па ко их дира? Видиш како се играш исказима и истинама. Сада ја ако кажем да ми је одвратно, ја угрожавам и малтретирам Бекамову? Па пре ће мене да осуде што не љубим дете у уста него што ће да изроде такав некакав закон. јер, слатка мала изврнута торто, дно ти на врху стоји

002.jpg

3 minutes ago, АлександраВ рече

Ја то нисам рекла, навела сам ти пример.

Па ко их дира? Видиш како се играш исказима и истинама. Сада ја ако кажем да ми је одвратно, ја угрожавам и малтретирам Бекамову? Па пре ће мене да осуде што не љубим дете у уста него што ће да изроде такав некакав закон. јер, слатка мала изврнута торто, дно ти на врху стоји

Neće tebe, već ove koji se ponasaju slobodnije sa svojom djecom, jer njima vrlo lako može da se desi da ih optuže za takvo ponašanje.

3 minutes ago, Тања1 рече

Немој да примаш мишљења и ставове на теми лично

Па не примам ne_shvata

Мислим да би обоје могли да прочитате шта је Франсоаз писала, чисто онако, да се упознате са њеним радом, рекреативно, невезано за љубљење.... Топло препоручујем :mahmah:

6 minutes ago, АлександраВ рече

Па не примам ne_shvata

Мислим да би обоје могли да прочитате шта је Франсоаз писала, чисто онако, да се упознате са њеним радом, рекреативно, невезано за љубљење.... Топло препоручујем :mahmah:

Хвала на препоруци, али морам рећи да сам прочитала много педагошких књига, да сам на тему слетела са педагошког универзитета (2011), да ме од вишка књига боли глава. Најбоља књига је она у којој су молитве написане. :mazenje:

Niko u mojoj familiji sa obe strane nije ovako ljubio decu a ima nas prilicno. U mom kraju nisam video nikoga nikada da ovako ljubi dete a ljube se deca jos koliko .Moze biti da je to stvar lokalne kulture ili sam ja mozda primitivan i zaostao ali kad vidim roditelja da ljubi dete u usta bi "zalepio" tog roditelja preko istih 

14 minutes ago, Aleksandar Ciganović рече

Drugari u zadnje vreme često vidjam tzv "moderne mame" koje ljube svoju decu u usta..Dal je to normalno po vama?o.O

U prvim vekovima hrišćanstva je ljubljeje dva odrasa muškarca u usta bio simbol poštovanja.

24 minutes ago, Aleksandar Ciganović рече

A kako da pretrazim teme?:D

постоји опција "search...", у зависности од теме коју користиш, ја користим "sky blue", те ми је опција претраживања у горњм десном углу испод аватара.

П.С. ако треба да се слика, реци, није проблем :)

13 hours ago, Aleksandar Ciganović рече

Drugari u zadnje vreme često vidjam tzv "moderne mame" koje ljube svoju decu u usta..Dal je to normalno po vama?o.O

Kod nas je to jos uvek neobicna pojava , dok je u drugim zemljama to sasvim uobicajeno ponasanje .

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...