Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Нифада

Име и презиме+фотографија

Оцени ову тему

Recommended Posts

Управо сада, Aquilius Cratus рече

Ima li boljih simbola trasnaparentnosti od Akvarijuma

Brate mili, lomim jezik od tvog "imena" , pa se mislim, iz kojeg si ti filma :smeh1: mora da ti je ovaj sa slike idol, ili gresim? a ti znas da je idolopoklonstvo protivno bozjim zapovestima ;) 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
4 minutes ago, Aquilius Cratus рече

E moj Fejsbuce sta si uradio. 

Ja sam mislio da ce Fejsbuk svojom masovnoscu da navuce ljude na gikovsku drogu... Kao, eto, racunari nisu bauk, gikovi imaju svoju razvijenu kulturu... Pogresio sam i tu.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
3 minutes ago, Sofija_ рече

Brate mili, lomim jezik od tvog "imena" , pa se mislim, iz kojeg si ti filma :smeh1: mora da ti je ovaj sa slike idol, ili gresim? a ti znas da je idolopoklonstvo protivno bozjim zapovestima ;) 

Ako si savladala holandski ne bi trebalo da imas problema sa tim. :D Vec smo pricali o tome. Neki ljudi stavljaju slike zato sto su im to idoli neki iz nekih sasvim drugih razloga no ovo nije tema o umetnosti i filozofiji pa da o tome opsirno razglabamo ali je zalosno sto imas tako usko, crno belo, shvatanje simbola gde je nesto ili idol ili nista drugo.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
4 minutes ago, drvce рече

Ja sam mislio da ce Fejsbuk svojom masovnoscu da navuce ljude na gikovsku drogu... Kao, eto, racunari nisu bauk, gikovi imaju svoju razvijenu kulturu... Pogresio sam i tu.

Secas se kad su ovde nagrnule djuvegije pre 2-3 godine?! Pa je svaki drugi status bio "kako se ovo koristi".

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
2 minutes ago, Sofija_ рече

Ja licno, ne vidim foru u stavljanju nikova bilo gde. Nasa imena su tako lepa, da je stvarno steta da se ljudi kriju iza nekih stvari, sa kojima se poistovecuju.

Cula si za ono "Pokazi mi svoju masku pa cu ti reci ko si." e to je manje vise sumarano dosta toga sto je napisano u filozofiji i umetnosti o simbolima i njihovoh moci da upute na trasnscedentno tako da to nije skrivanje nego upravo suprotno, otkrivanje. Ali kao sto rekoh to je za neku drugu temu.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
2 minutes ago, Aquilius Cratus рече

Ako si savladala holandski ne bi trebalo da imas problema sa tim. :D Vec smo pricali o tome. Neki ljudi stavljaju slike zato sto su im to idoli neki iz nekih sasvim drugih razloga no ovo nije tema o umetnosti i filozofiji pa da o tome opsirno razglabamo ali je zalosno sto imas tako usko, crno belo, shvatanje simbola gde je nesto ili idol ili nista drugo.

:skidamkapu:Није ништа жалосно,разговарамо само

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
1 minute ago, Sofija_ рече

Ja licno, ne vidim foru u stavljanju nikova bilo gde. Nasa imena su tako lepa, da je stvarno steta da se ljudi kriju iza nekih stvari, sa kojima se poistovecuju.

...И ми створени по обличју Божијем смо сви лепи, па што не ставиш своју слику или се кријеш иза неких слика са којима се поистовећујеш? У чему је разлика?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
2 minutes ago, Sofija_ рече

Jel ti brani neko da stavis licno ime? Ako cemo da se frljamo citatima,iz Sv pisma svako svome gospodaru stoji ili pada, ko si ti da sudis tudjem sluzi.

Optuzi coveka da je idolopoklonik eto tako, jer si prozorljiva pa znas sta mu je na dusi.

A lepo covek rece, trebalo bi da pricamo o argumentima, a ne o tome sta je nama lepse ili bolje i to naturamo drugima.

PS ni ja ne znam sta znaci taj nik, bem ga, al to je Akvi, jedan od retko elokventnih ljudi ovde, odmerenih argumentovanih i smirenih, a Bog zna ostalo ;)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
2 minutes ago, Снежана рече

...И ми створени по обличју Божијем смо сви лепи, па што не ставиш своју слику или се кријеш иза неких слика са којима се поистовећујеш? У чему је разлика?

Ako su junaci i junakinje filmova i stripova onda je idolopoklonstvo. Ako je slika svetih onda tu nema idolopoklonstva. Tako je jednostavno. :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
3 minutes ago, Aquilius Cratus рече

Neki ljudi stavljaju slike zato sto su im to idoli neki iz nekih sasvim drugih razloga no ovo nije tema o umetnosti i filozofiji pa da o tome opsirno razglabamo ali je zalosno sto imas tako usko, crno belo, shvatanje simbola gde je nesto ili idol ili nista drugo.

Cisto opravdavanje svojih/tudjih slabosti, ili ne priznavanje istih, ili ne postovanje bozjih zapovesti.

Ili si u veri ili nisi, prosto ko pasulj, tu sarenilo ne postoji. Ili postis ili ne postis, ili se ispovedas ili ne,

idol je idol i tu nema sta da se doda ili oduzme.

mozemo filozofirati celu noc, nije problem, samo bozije zapovesti nisu za filozofiranje, oni su cisti i jasni ko suza.

ili jesi ili nisi, a ti? ;) 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
1 minute ago, Aquilius Cratus рече

Ako su junaci i junakinje filmova i stripova onda je idolopoklonstvo. Ako je slika svetih onda tu nema idolopoklonstva. Tako je jednostavno. :D

Nikad od tebe pobozni klimac glave nece biti :D ti to ne razumes, to da se produhovis, sto veci avetac izgledas ozbiljnije :D ili jesi ili nisi :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...