Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Нифада

Име и презиме+фотографија

Оцени ову тему

Recommended Posts

ЧЛАН
Управо сада, Suncokret54 рече

... као што рекох, могуће... ако те теши, претходно сам слагао себе...:)

Mozemo da pitamo pokretaca teme, ali slaba vajda...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
3 minutes ago, Нифада рече

Таман помислим,па видим ове потписе о гордости,грешности и сл.и изгубим инспирацију :)

Ја овде говорим о типику :)  ако се разумемо,који би важио за све.А не неко овако,неко онако.

а што те деморалише потпис? мени служи као лични потсетник...пошто сам забораван:)...нема везе са саговорницима...

е а кад си тако колебљива страшљива па изгубиш лако инспирацију ништа о тог твог типика.изгледа ниси рођена да будеш типикар:smeh1:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

jes pa da te gleda ceo internet, ne, ne... :)  svakakvih ima, samo se to ne vidi na forumu, pa ljudi mozda imaju lazan osecaj sigurnosti, ali ovo je prakticno isto kao na sred ulice

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
1 minute ago, Bokisha рече

а што те деморалише потпис? мени служи као лични потсетник...пошто сам забораван:)...нема везе са саговорницима...

е а кад си тако колебљива страшљива па изгубиш лако инспирацију ништа о тог твог типика.изгледа ниси рођена да будеш типикар:smeh1:

Потпис ме не демоларише,него избор потписа,има смисленијих и лепших,инспиративнијих,када је реч о тој теми.Избор нечега човек баш открива себе.

Но,не бих у анализу саговорника,аналитика не даје увек праве резултате.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
5 minutes ago, Suncokret54 рече

... човек је најчешће оруђе покретања, а не покретач, тако да је одређивање тога ко је покренуо тему врло дискуутабилно...:ok:

Oh, ne, jos jedno divergiranje od projektovanog puta!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
5 minutes ago, Нифада рече

Избор нечега човек баш открива себе.

Но,не бих у анализу саговорника,аналитика не даје увек праве резултате.

мало је контрадикторно......

рекао бих моје мишљење -правило је да нема правила за горе наведено...а ко што рече мало пре- има ли ту пројекције?.... мислим у аналитици?

а прескочисмо колебљивост?:smeh1:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

S temom u vezi: kad sam jednom prilikom banovan odavde, baner je odmah potom promenio svoj nik i avatara (i postove izmenjao i obrisao...). To sam protumacio kao manifestovanje grize savesti i neverbalno izvinjenje. Nagazio sam mu sujetu, posle se ohladio, ali nedovoljno da bi to mogao i da verbalizuje. Eto, u kakve sve svrhe moze da se koristi nik i slika.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Tema kao tema :)

Imate ovde slučajeve gde razgovaraju potpuno nepopznate osobe,imate da razgovaraju dve osobe koje se poznaju,ali razgovaraju pod nikom.Imate neke koji na neki način dođu do odgovora ko stoji iza nekog nika,i vode sa njim (njom) razgovor,e to me je najviše pokrenulo na ovu temu.Lično ni za jednu osobu koja je ovde na forumu ne znam ko je,ako ima nik,odnosno ako mi sam(a) ne otkrije.

No,to me je samo pokrenulo na temu,inače moj stav je da ovde treba razgovarati sa imenom i prezimenom,i fotografijom.Neki su govorili da se i tu može manipulisati,ali ipak,svet je mali,ljudi poznaju jedni druge,i čim staviš fotografiju,neko će te prepoznati i znqće da li je to tvoje ime i prezime.

Ne razumem u čemu je smisao da o jednoj temi govoriš drugačije ako imaš nik,nego kad govoriš sa imenom i prezimenom i fotografijom.

Možda Gospod ne prepozna jednog dana one sa nikom,a trudili su se na forumu,davali savete,analizirali,poučavali :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
7 hours ago, Нифада рече

Да ли би дискусије које се воде на овом форуму биле другачије да је услов име и презиме и фотографија.

Naravno da bi bile ... Odnos prema nekim clanovima bi bilo kao iz pripovetke Cinovnikova smrt .... 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
2 minutes ago, Arsenija рече

Naravno da bi bile ... Odnos prema nekim clanovima bi bilo kao iz pripovetke Cinovnikova smrt .... 

To ponešto ipak govori o ljudima,komunikaciji,odnosu prema drugom,posebno  na Forumu koji nosi naziv Žive reči utehe.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
7 minutes ago, Нифада рече

To ponešto ipak govori o ljudima,komunikaciji,odnosu prema drugom,posebno  na Forumu koji nosi naziv Žive reči utehe.

Govori , ali ovo nije seminar o komunikacionim vestinama , vec forum koji treba da se bavi nekim verskim pitanjima , a za druzenja fejs tu fejs  postoji fejsbuk ...    :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
3 minutes ago, Arsenija рече

Govori , ali ovo nije seminar o komunikacionim vestinama , vec forum koji treba da se bavi nekim verskim pitanjima , a za druzenja fejs tu fejs  postoji fejsbuk ...    :D

Ima ovde raznih tema,nisu samo verska pitanja predmet diskusije.Ima i razbibriga tema,i upoznavanja,i mnogo toga.Način komunikacije ne može a da se ne primeti u svim temama,pa i verskim,ne na niivou seminara,nego onako dok čitaš i učestvuješ u diskusiji.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
1 hour ago, Нифада рече

Možda Gospod ne prepozna jednog dana one sa nikom,a trudili su se na forumu,davali savete,analizirali,poučavali :)

:))......јес кад би то тако ишло.....зна он и будуће никове које ми не знамо

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...