Jump to content
Нифада

Име и презиме+фотографија

Оцени ову тему

Recommended Posts

34 minutes ago, Suncokret54 рече

... нетачно, једно је мишљење друго је став, став је стајање, у одбрани изреченог мишљења... за став се може добити преко носа, за мишљење не...:)

Можда зато што људи мисле да за  изношење става могу "да добију преко носа" и имају проблем да га изнесу.Изгледа да је то прва асоцијаца на помен изношења става,па тек онда да изношење става може да буде афирмативно по њега.

Neko voli laganu komunikaciju, jasnu, kao linija koju puz pravi, a neki volimo razbaruseno, da rastresemo kontekst, nabacimo ideje, da to bude sareno i nakindjureno, da se samo naslanja na glavni tok misli, pa da, sto da ne?

4 minutes ago, drvce рече

Neko voli laganu komunikaciju, jasnu, kao linija koju puz pravi, a neki volimo razbaruseno, da rastresemo kontekst, nabacimo ideje, da to bude sareno i nakindjureno, da se samo naslanja na glavni tok misli, pa da, sto da ne?

Различити стилови комуникације,само да ли под ником или именом и презименом :)

2 minutes ago, Нифада рече

Различити стилови комуникације,само да ли под ником или именом и презименом :)

Pod nikom.

E, a sto neces dalje da se bavimo onim pitanjem od malopre koje nisam ja postavio, ali jesam komentarisao: da li neko moze da me poznaje bolje od mene?

Управо сада, drvce рече

Pod nikom.

E, a sto neces dalje da se bavimo onim pitanjem od malopre koje nisam ja postavio, ali jesam komentarisao: da li neko moze da me poznaje bolje od mene?

Tema je pod nikom ili imenom i prezimenom.Samim tim [to sam okrenula ovu temu znaci da navijam za opciju sa imenom i prezimenom,bas zato sto nemam problem da nik zamenim imenom i preizimenom.

1 minute ago, Нифада рече

Tema je pod nikom ili imenom i prezimenom.Samim tim [to sam okrenula ovu temu znaci da navijam za opciju sa imenom i prezimenom,bas zato sto nemam problem da nik zamenim imenom i preizimenom.

na ovom forumu su mnogi sa imenom i prezimenom,pa što nisi se uključila u ovu kategoriju?što si pod nikom?

Управо сада, Нифада рече

Ok, u okviru teme pokrenula si i onu temu, ali hajde da kresemo bocne grane.

Nemas problem da kazes da nemas problem, ali imas problem da to ucinis. U tom smislu sve jedno je kako se zoves i koji nik imas, kad si u problemu.

4 minutes ago, drvce рече

Nemas problem da kazes da nemas problem, ali imas problem da to ucinis. U tom smislu sve jedno je kako se zoves i koji nik imas, kad si u problemu.

Нифада је моје име или ник?

6 minutes ago, drvce рече

Неретко људи својњ стање пројњктују на другог :)

Тема је ник или име и презиме?

Опуштено само:)

1 minute ago, Suncokret54 рече

... може, и познаје, мада се то теже прихвата, о томе се и ради... наша искреност даје варљив слику о нама, јер не познајемо себе... искреност човека који не познаје себе је лаж, које ни он није свестан...:D

Lazes me?

1 minute ago, Suncokret54 рече

... може, и познаје, мада се то теже прихвата, о томе се и ради... наша искреност даје варљив слику о нама, јер не познајемо себе... искреност човека који не познаје себе је лаж, које ни он није свестан...:D

Да,људи мисле да познају друге и са дистанце.

Лепота је у оку посматрача,да подсетим на ову дивну мисао.

Објективност и субјективност понекад не стоје најбоље у комуникацији.

Има и она милион пута кориштена причи о чаши напуњеној водом до пола ,пашта видиш?

Према томе,у познавању другог увек пројектујемо себе,свој однос према некоме.

17 minutes ago, Bokisha рече

na ovom forumu su mnogi sa imenom i prezimenom,pa što nisi se uključila u ovu kategoriju?što si pod nikom?

Таман помислим,па видим ове потписе о гордости,грешности и сл.и изгубим инспирацију :)

Ја овде говорим о типику :)  ако се разумемо,који би важио за све.А не неко овако,неко онако.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...