Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Нифада

Име и презиме+фотографија

Оцени ову тему

Recommended Posts

@Велизар, Ја нисам баш анонимус - немам слику овде, али сам повезала и неки људи знају мој идентитет, лако пронаћи ако би се десило да неком као @Васијан оцу Зорану запретим овде. :) Дакле, прочитала сам шта сам написала, ништа од набројаног нисам споменула (страна 70-71), па што ти то мени објашњаваш!? Моја порука почиње: појединац који жели да комуницира анонимно мора лично да одлучи колику ће тежину ставити у својим изјавама. Ти имаш другачији став, ја то поштујем, задржи за себе. Међутим, неке јавне личности никада не би учествовале у дискусији са анонимнима (треба да сте захвални Ави што вам посвети времена), ако ови хоће расправу да УВЕРАВАЈУ и убеђују. Непримерно је, рецимо, да @Васијан остане анониман када хоће ОЗБИЉАН НИВО...Анонимност се не користи да будеш свиња према другима. Он анониман тражи санкционисање људи са именом и фотографијом. Па где на интернету тога има. Не разумем уопште људе зашто желе да буду анонимни ако већ учествују у расправи на смислен начин и боре се за свар. Мислим да није анонимус зато што се не слаже са, на пример, Авиним мишљењем, већ зато што управо жели безглаву дебату. Многи се не би усудили да изразе своје мишљење ако не би имали опцију да остану анонимни. Докле год је у добром смислу и правом смеру, у реду је...Не треба заборавити да је, пример, профил оца Зорана отворен, може се срести на терену...Само ПОСЛЕ не пуцати у њега! :))

Не могу да верујем Милан закључао тему. :)) Праштајте ако сам крива, јер нисам потражила ову.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...