Jump to content

SPECIJALNI RAT PROTIV HRVATSKE

Оцени ову тему

Препоручена порука

26 minutes ago, kordun рече

nikada Bog ne bi dozvolio tehnologiju kontrole uma, nikome, siguran sam.

Ne znam što ne bi. Kad je dozvolio atomsku bombu, može i ovo drugo.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Управо сада, Deja Vu рече

Mislio sam na one ideje da haarp sluzi za kontrolu uma kakve se mogu sresti svuda okolo, a kojih ima i kod nas. To da li se moze vreme menjati je druga prica i tema u koju ne bih da ulazim.

ja koliko znam brate haarp je sistem za uticaj na vremenske prilike i nista drugo, za ovo drugo prvi puta cujem

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
3 minutes ago, Жељко рече

Ne znam što ne bi. Kad je dozvolio atomsku bombu, može i ovo drugo.

atomska bomba je najmirotvornije sredstvo koje je covjecanstvo dobilo u ruke!

kontrola uma, mislis da bi bilo fer da ja sad stisnem dugme na daljinskom koje aktivira procese u tvojoj glavi da banujes ovog dejavu medjeda.

to bi bila prevelika moc zla na ovom svijetu, ovaj pakao bi bio pretezak za sve, niakda to nece biti

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Управо сада, kordun рече

ja koliko znam brate haarp je sistem za uticaj na vremenske prilike i nista drugo, za ovo drugo prvi puta cujem

Kucaj ''haarp kontrola uma'' na guglu, ili bilo koje kljucne reci u vezi sa tim, videces gomilu clankova o tome. Cudi me da nisi cuo, deluje mi da se pravis blesav, ne znas za price teoreticara zavera o haarpu kao kontroleru uma :D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
4 minutes ago, kordun рече

atomska bomba je najmirotvornije sredstvo koje je covjecanstvo dobilo u ruke!

kontrola uma, mislis da bi bilo fer da ja sad stisnem dugme na daljinskom koje aktivira procese u tvojoj glavi da banujes ovog dejavu medjeda.

to bi bila prevelika moc zla na ovom svijetu, ovaj pakao bi bio pretezak za sve, niakda to nece biti

Znači da ga banujem?

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
14 minutes ago, Deja Vu рече

Mislio sam na one ideje da haarp sluzi za kontrolu uma kakve se mogu sresti svuda okolo, a kojih ima i kod nas. To da li se mogu vremenske prilike menjati je druga prica i tema u koju ne bih da ulazim.

nisam stvarno znao do sada, to su onda novije uloge haarpa, inace haarp zvanicno postoji na aljasci pod firmom istrazivanja jonosfere, a prvobitno mu se pripisuju zavjere da  mu je glavna svrha istrazivanje uticaja na metereoloske prilike, bas kao sto je zvanicna uloga u2 aviona bila metereoloski avion a u stvarnosti je to bio stratesgijski spijunski avion, sve tajne stvari imaju neku masku za javnost, jer nisu apsolutno tajne, ovo istrazivanje jonosfere za novi vid komunikacije je obicna glupost za javnost, kome treba primopredajnik velicine stadiona, kakav bi to komunikacija bila na planeti, ja vjerujem da su mutili nesto sa tim harpom, bez zezanja, a nesto nisam previse naivan u zivotu ispadao

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...