Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
JESSY

Који предбрачни односи се називају блудом и због чега?

Оцени ову тему

Recommended Posts

ЧЛАН

Мора их бити, ко би иначе овакве текстове писао?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
1 hour ago, Muramasa рече

Bludnik sam, tim se dičim. Ako je moja devojka srećna sa mnom i ja sa njom i ako smo verni jedno drugom, nema tog zagorelog svetitelja, revnitelja ili dušebrižnika koji je vlastan da mi morališe.

uostalom, što se hvališ?!? ;)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

...a ko je lud, ne budi mu drug...ili budi. Ko će ga znati -.-

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
1 minute ago, Ayla рече

...a ko je lud, ne budi mu drug...ili budi. Ko će ga znati -.-

ко је друг не буди му луд :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
30 minutes ago, *Jелена* рече

Sto se mene i mog stava u odnosu na moj zivot tice(dakle nikome ne moralisem)slazem se apsolutno sa svime sto je u tekstu napisano.Svi telesni odnosi van Bogom blagoslovenog braka su blud.Imaju sve posledice greha tj.smrt duse.Eto samo da podrzim temu.

Само подржаваш или се и придржаваш? :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
1 hour ago, Снежана рече

Само подржаваш или се и придржаваш? :)

:) hehe,podrzavam temu,posto smo na forumu.A o pridrzavanju sa onim ko treba da cuje,kao sto je duhovnik npr.nije bas za bilbord, a i koga se to tice osim Boga i mene:)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ja ne da se ne slažem sa ovim stavovima, nego mislim da su u današnje vrijeme totalno pogresni. Ne vidim nikakvu razliku ako momak i djevojka imaju sexualne odnose ili muž i žena u braku. Da neko će reći pa ovo drugo je Sveta Tajna, ali da li je moguće da neko očekuje od djevojke i momka da se zabavljaju nekoliko godina i da nemaju sexualne odnose, potiskuju zelju i tako do neke 28, 29 godine. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
6 hours ago, Muramasa рече

Bludnik sam, tim se dičim. Ako je moja devojka srećna sa mnom i ja sa njom i ako smo verni jedno drugom, nema tog zagorelog svetitelja, revnitelja ili dušebrižnika koji je vlastan da mi morališe.

Nisi ti nikakav bludnik, jer su u stvari pravi bludnici medju onima koji pokušavaju da se pridržavaju( mada mislim da se niko ne pridržava do braka, tako da ovo i ne važi u praksi) jer velike frustracije imaju zbog nekog kanona koji kaze da se oni pridrzavaju jer u suprotnom desiće se nešto strasno sa njihovom dusom. 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
7 hours ago, JESSY рече

Још увек постављају туђе глупости. 12:smeha:

П.С. Која трол тема. :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ево и ја  да подржим тему ...:dobro:

Не веје снег да завеје брег, но да свака зверка покаже свој траг.

Но шалу на страну, што рече Јелена, није ми намера да моралишем,само бих рекла нешто што сам рекла мали милион пута овде на форуму.

Грех је грех, слабост је слабост, али је већи грех и већа слабост /од самог греха / давати Божији легитимитет сопственим гресима и слабостима то јесте оправдавати их , него се против истих борити 

Аналогно басни о лисици која је остала без репа, па наговара остале лије да и оне своје посеку...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
1 hour ago, Ronald рече

Nisi ti nikakav bludnik, jer su u stvari pravi bludnici medju onima koji pokušavaju da se pridržavaju( mada mislim da se niko ne pridržava do braka, tako da ovo i ne važi u praksi) jer velike frustracije imaju zbog nekog kanona koji kaze da se oni pridrzavaju jer u suprotnom desiće se nešto strasno sa njihovom dusom. 

... Oni imaju opsesiju seksom , zato sto im je zabranjen ... Necu da moralisem ... Imali ste prilike i sami da se uverite na nekoliko primera ...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
3 minutes ago, Arsenija рече

... Oni imaju opsesiju seksom , zato sto im je zabranjen ... Necu da moralisem ... Imali ste prilike i sami da se uverite na nekoliko primera ...

Šta trebaju da rade, da žive u toj opsesiji sexom?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
Ja ne da se ne slažem sa ovim stavovima, nego mislim da su u današnje vrijeme totalno pogresni. Ne vidim nikakvu razliku ako momak i djevojka imaju sexualne odnose ili muž i žena u braku. Da neko će reći pa ovo drugo je Sveta Tajna, ali da li je moguće da neko očekuje od djevojke i momka da se zabavljaju nekoliko godina i da nemaju sexualne odnose, potiskuju zelju i tako do neke 28, 29 godine. 

А чему уопште забављање од по неколико година,што се не узму кад се воле?Те дуге везе ми никад неће бити јасне..знам их пуно који тако пострадаше и на крају осташе сами..

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...