Jump to content
Жељко

Вратите ми стари форум Поуке!

Оцени ову тему

Forum je drugačiji  

25 члановâ је гласало

1. 1. Forum je posle svih ovih izmena:

• Slabo posećen, slabo je učešće na njemu, nema više toliko aktivnih forumaša, ljudi se ne snalaze, sve u svemu začin "C"
      9
    • Odličan! Imamo vrhunski dizajn. Ljudi se i dalje učlanjuju. Postavljaju se nove teme. Diskusije su dinamične i informativne.
      6
    • Željko ne sabotiraj forum!
      4
    • To Žeksi care, najzad da neko progovori! Ja po difoltu otvaram pouke i onda idem na neke druge mreže jer ništa ne nalazim.
      6

Recommended Posts

После свих ових редизајнирања, нит се више сналазим, нити кога има на форуму.

Пре сам се информисао на форуму о свему и свачему а сад кад год дођем ништа нема. Има али то није више то као пре.

Молим ове техничаре да врате стари дизајн и форумаше.

18 minutes ago, Жељко рече

нити кога има на форуму.

Ја баш мислио данас да напишем статус "Је л' ово форум дефинитивно рикнуо?" :)))

Управо сада, GeniusAtWork рече

Ја баш мислио данас да напишем статус "Је л' ово форум дефинитивно рикнуо?" :)))

Pa jbt kad sam na kraju prihvatio sve forumaše samo da imam s kim da divanim. Pre sam se ono kao nešto snebivao a sad bih prihvatio i artemite samo doće da dođu pa makar da provociraju ako ništa drugo.

4 minutes ago, Жељко рече

Pa jbt kad sam na kraju prihvatio sve forumaše samo da imam s kim da divanim. Pre sam se ono kao nešto snebivao a sad bih prihvatio i artemite samo doće da dođu pa makar da provociraju ako ništa drugo.

12:smeha:

28 minutes ago, Жељко рече

После свих ових редизајнирања, нит се више сналазим, нити кога има на форуму.

Пре сам се информисао на форуму о свему и свачему а сад кад год дођем ништа нема. Има али то није више то као пре.

Молим ове техничаре да врате стари дизајн и форумаше.

Buna!
Matija Gubec, ti li si?

Сад долазим само да видим шта је ромејац окачио од занимљивих сличица, најке ми.

Ни о сабору нема више инфо као што је пре бивало.

Ма ни о чему.

Тотално смо постали модерни. јбш будале!

2 minutes ago, Жељко рече

Сад долазим само да видим шта је ромејац окачио од занимљивих сличица, најке ми.

12:smeha::))12:smeha::))

Не саботирај рад.

Контам и ја да није забавно док се не провале техничке цаке и не поватају штосеви.

Жутих трачева о сабору нема. Можда би било забавније да смо имали скандале по жутим новинама.

Ајд, сад ти одговори шта си се наврзо на политику шатро из комичног угла?:smeh2:

Od kad su me izvizhdali i ismejali za nov retro mobilni od 10 evrica bez net konekcije pozdravljam svaku promenu na BOLJE bez da ucestvujem bas zdushno........

postiram nesto ovde, kad ono izadje statistika u koliko sati postirano, broj pregleda, ko se nasmej'o, ko me kritikovao i kako, da li sam online, dal' jedem il' sam prilegla i u kom polozaju, koga sam ja gledala i ko je mene i koliko puta i dal' ispod oka ili 'nako i gde sam locirana i sta sam kupila za dorucak...

tako da mi nije nesto do divana a na oko od kamere sam zalepila hanzaplast.

Veliki braaaate shtajaznam...........

:P

1 hour ago, Жељко рече

Druze, samo reci koga treba da provociram, i letim!

5 minutes ago, cloudking рече

Druze, samo reci koga treba da provociram, i letim!

Све одреда. Али са мером. Ти то добро радиш, само си циник па претераш повремено и онда код људи не изазовеш реакцију него згражавање а то је исто као и да их тераш са форума.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...