Jump to content

Срби у Хрватској ће постати прошлост

Оцени ову тему

Препоручена порука

Управо сада, Ћириличар рече

Ма ајд то, него што сте сви удбашкокосовскокомунистичкофашистичковелиосрпскошешељевскомилошевићевскисрбојугословени и радите само на уништењу Хрватства и Домовине славне, јуначке Хрватске.

Што сте зли? :D

Četnici(Ćetnici) nesretni hehe :stadaradim:...štaš kad nas Bog tu drži...veli neko Malo Stado, ovčice Božje :mahmah:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Dobro veče.

Malo mjesam loncice i temu,praštanje. 

Što se tiče republike Hrvatske, naš  rod je na pragu nestanka. Hrvatska je uspjela u svom naumu.

A u Bosni je situacija katastrofalna, što se tiče roda srpskoga. Iseljavanje će nas dotuci i kombinaciji s' bijelom kugom. Ja sam iz Kozarske Dubice , prije Bosanskom, ima broji oko 20000 stanovnika sa selima,po poslednjem popisu, samo u poslednjih dva godine je odselilo 6000 , trećina. A  vlast se pravi slijepa.

I lično mislim da bi trebali svi srpski regioni raditi na pitanju dovidjenja Albanki i pravljenju djece. 

Ostalo bez akcije je prazna priča.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 4 минута, geronymo рече

Dobro veče.

Malo mjesam loncice i temu,praštanje. 

Što se tiče republike Hrvatske, naš  rod je na pragu nestanka. Hrvatska je uspjela u svom naumu.

A u Bosni je situacija katastrofalna, što se tiče roda srpskoga. Iseljavanje će nas dotuci i kombinaciji s' bijelom kugom. Ja sam iz Kozarske Dubice , prije Bosanskom, ima broji oko 20000 stanovnika sa selima,po poslednjem popisu, samo u poslednjih dva godine je odselilo 6000 , trećina. A  vlast se pravi slijepa.

I lično mislim da bi trebali svi srpski regioni raditi na pitanju dovidjenja Albanki i pravljenju djece. 

Ostalo bez akcije je prazna priča.

...ima nas još, nismo svi NESTALI :mahmah:... Bog ima razloge zašto su Srbi u RH od 1700. i neke od kad nas je partrijarh Čarnojević  doveo vamo , Velika Seoba Srba, istorija, sećate se...hej, Bog ima zadnju reč :navijanje:, a ja Verujem u Boga i Verujem da ON neće dopustiti da NESTANEMO iz RH! :sunce:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
пре 28 минута, ines рече

...ima nas još, nismo svi NESTALI :mahmah:... Bog ima razloge zašto su Srbi u RH od 1700. i neke od kad nas je partrijarh Čarnojević  doveo vamo , Velika Seoba Srba, istorija, sećate se...hej, Bog ima zadnju reč :navijanje:, a ja Verujem u Boga i Verujem da ON neće dopustiti da NESTANEMO iz RH! :sunce:

Neka tako bude.:dobro:

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...