Jump to content
Жељко

И пре него су ушле у скупштину ДВЕРИ су начиниле политичко самоубиство

Оцени ову тему

Recommended Posts

12 minutes ago, Juan рече

Не занимају нас много њихови политички ставови...

:)

Ево пар њих:

Цитат

Пре готово годину дана, на протесту Двери, изјавили сте да је јасно „зашто Запад доводи на власт тим корумпираних и уцењених политичара, незналица жељних власти, који се после употреба одбацују и доводе се нове, још горе гарнитуре“. Кад кажете Запад, на кога конкретно мислите?

Када кажем Запад, мислим на западне центре моћи који се налазе у Вашингтону, Лондону и Бриселу. Наравно, многи верују да се стварни центри моћи не налазе у рукама дотичних влада, већ у рукама моћних интересних група које у суштини обликују политику датих држава.

.....

На великом сте удару режимских медија, и ви лично, као и цео патриотски блок. Вама лично приписују да радите за америчке интересе у Србији. Помиње се да лобирате за америчку нуклеарну технологију, да сте разбили српску дијаспору у Америци, а сада сте на „специјалном патриотском задатку“ који сте добили од ЦИА. Како реагујете на ову „тешку артиљерију“?

Врло интересантно. Не пратим режимске медије ни у Србији ни у САД.

Што се тиче лобирања за америчку нуклеарну технологију, то може да тврди само неко ко апсолутно ништа не зна о тој области. У САД постоје само две компаније које се баве дизајнирањем и градњом нуклеарних реактора. То су „Вестингхаус“ и „Џенерал електрик“.

Због америчке спољне политике, ове компаније нису имале приступ тржиштима најмногољуднијих земаља, као што су Кина и Индија. Зато су обе компаније продате јапанским компанијама: „Тошиба“ је преузела „Вестингхаус“, а „Хитачи“ „Џенерал електрик“.

Управо сам се пре десетак дана вратила из Јапана, где сам по позиву држала предавање о истраживачком и образовном раду у области нуклеарних наука и нуклеарне безбедности. Не заборавимо да су у оквиру страховитог терористичког напада, који се недавно догодио у Бриселу, упућене и претње нападима на белгијске нуклеарне електране.

Тамо сам упознала колегу из „Росатома“, који ме је позвао да посетим Русију и компанију „Росатом“, што ћу вероватно и урадити у скорој будућности. Да ли ће сада режимски медији да ме оптуже да лобирам за руску нуклеарну технологију?

Линк

Колико видим, још увек је тамо где је и била пре оваквих изјава...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
4 hours ago, GeniusAtWork рече

Не ради за њихову војску, али је високо рангирана у хијерархији људи који су задужени за безбедност нуклеарног арсенала САД. Тако да ово што Риле прича има смисла, с тим што ми не знамо какве су безбедоносне провере за њу и сличне и да ли оне стварно укључују и њихове политичке ставове, и колико се на то стварно обраћа пажња.

Ево један пример, мада није у реду што ово износим, али дефинитивно овде неки људи нису у стању да добаце, па морам.

Пре коју годину када су Двери сарађивале са Видовданом, ми смо Вујићки слали неки мејл са нашег званичног мејла на који она није одговорила.

После нам стиже одговор на мејл али са неког сасвим непознатог мејла у коме она моли да јој више не шаљемо мејл на њен званични мејл да не би имала проблема на послу пошто им се сви мејлови проверавају.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
23 hours ago, Жељко рече

Добро, зар вам нико није јавио да је Малагурски добио кинту од Двери у овој предизборној кампањи?

Да није не би ни следио онај гадни напад на Малагурског коме је наводно његов тата Хрват и НАТО лобиста.

Када смо код пара - није , ваљда, да радиш, искључиво, за сендвич ?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
1 minute ago, nedeljko рече

Жељко и ја радимо за сендвич, али посан сендвич, нимо ми као остали плаћеници.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Управо сада, Ignjatije рече

Жељко и ја радимо за сендвич, али посан сендвич, нимо ми као остали плаћеници.

Намагарчио те је - мрси он, итекако.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
4 minutes ago, nedeljko рече

Јел ти Ж делује као толка будала да ради за џабе? Само будале могу да ботују по Интернетима за џабе или за сендвиче, јер за боље и нису кад могу да се приме на приче некога из нашег политичког муља.

Него, за колко ти радиш, Недељко?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
1 minute ago, Плутон рече

Хајде, изнесите податке па да видимо, ко је боље плаћен - он је у праву.

Право да ти кажем близу сам одлуке да изнесем тачне податке - колико је Жељков део у свему овоме.

За разлику од њега - ја волонтирам.

Значи - он је у праву.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Да сам само знао да ће овако испасти свој цењени глас бих уместо Воји војводи дао Бошку. Таман бих био одлучујући фактор и језичак на ваги. Испустио сам прилику која се пружа једном у тисућу година. Једним гласом уведем две патритске странке у скупштину. Еххххх, ко се томе надао. И нека ми после неко каже да неће да гласа јер његов глас ништа не може да промени. Само нека ми каже, има да добије моју чланску карту са све Великом Србијом на њој по сред чела.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Управо сада, nedeljko рече

Право да ти кажем близу сам одлуке да изнесем тачне податке - колико је Жељков део у свему овоме.

Недељколикс. :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
1 minute ago, nedeljko рече

За разлику од њега - ја волонтирам.

Тако си ми и деловао :))

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
1 minute ago, Ignjatije рече

Таман бих био одлучујући фактор и језичак на ваги. Испустио сам прилику која се пружа једном у тисућу година. Једним гласом уведем две патритске странке у скупштину. Еххххх, ко се томе надао. И нека ми после неко каже да неће да гласа јер његов глас ништа не може да промени.

Нешто ми се чини да би, и поред твог гласа, Дверима и ДСС-у фалио 1.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
1 minute ago, Плутон рече

Ееееее, немој ти да потцењујеш мој глас. Кога бре ти, антипартократору сада зезаш, Двери, Вучка, или мене? Ајде кажи па да видимо чији сендвич једеш.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
4 minutes ago, Плутон рече

Па ту јеси у праву.

АКо у укупној маси гласова има још један глас, онда је праг цензуса већи за тај један глас. Значи у суштини свако ко изађе на ове поновљене изборе ради против коалиције Двери - ДСС, а можда чак и против ЧБЧ коалиције.

Ја сам сад тек збуњен.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
2 minutes ago, Ignjatije рече

Ееееее, немој ти да потцењујеш мој глас. Кога бре ти, антипартократору сада зезаш, Двери, Вучка, или мене? Ајде кажи па да видимо чији сендвич једеш.

Ускоро прасећи. :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Креирај ново...