Jump to content
Vecana

Имам карту вишка за концерт Дивне Љубојевић

Оцени ову тему

Recommended Posts

12 minutes ago, kordun рече

ajde mi sad kazi zbog cega to mislis o meni?

To mislim i o svetim ljudima /podvižnicima / svetiteljstvo za života  obično nije nepromenljiva veličina.....mada može biti ....pročitaj žitije sv.Martinijana ....ćeš vidiš...nemoj mi samo reći da si  svetiji od navedenog....

Vatra topi led  u neposrednoj blizini....moj Kordun....   

Vrni se na osnovni katihizis za početnike.....:ani_biggrin:

14 minutes ago, *Jелена* рече

ti si totalan car stvarno.Hoces mi reci da ti znas njene motive zasto ona to radi?jel kopcas ti da je to bespredmetno za razmisljanje ,citaj gubljenje vremena(osim ako nisi prozorljiv onda me izvini),vadjenje truna iz tudjeg oka,nesto sto ne mozes da znas,a ako bi se bavio ciscenjem svog oka dosao bi do stadijuma gde bi je gledao kao Patrijarh Pavle sto kaze da gleda devojke po prevozu kao sestre nista mu ne smeta sto su polu gole.El ti se to  ne cini korisnije za tebe nego da se udubljujes u njene motive sto ti najverovatnije nije ni dato da mozes.

mislim da gledas skroz naopako na to, ja krecem od sebe, ja to na njenom mjestu ne bi radio, rekao sam sta mislim o tome, a do toga sam dosao stavljajuci sebe u njenu situaciju, e sad moze biti da sam ja ogranicen da bi moj zakljucak nije primjereno za hram bio ispravan, ali ajde me ti nauci, ako sam ja ogranicen sto mislim da nije lijepo ici u hram bez grudnjaka i pokazivati sise, sa druge strane imamo kaludjerice zamotane ko nindze, imamo dosta zena koje u hram idu sa maramom, koji su njihovi motivi, meni se nekako cini da su im motivi u tome da stite druge od sebe i to je nesto sto ja cijenim, ovo suprotno ne cijenim, ne trebaju meni divnine sise da bi ih ja gledao, ja ih ni ne vidim, vise vidim ovo drugo protiv cega pricam, a mozda sam ja toliko ogranicen da ne kontam kako je divna skromna zena, nece da trosi pare na grudnjak, bolje da tu paru udjeli gladnoj sirotinji, a i kad je vrucina brate nezgodno je, plus ona zica u grudnjaku, ne daj boze grom da te pogodi, ono je provodnik oko srca

5 minutes ago, Рапсоди рече

To mislim i o svetim ljudima /podvižnicima / svetiteljstvo za života  obično nije nepromenljiva veličina.....mada može biti ....pročitaj žitije sv.Martinijana ....ćeš vidiš...nemoj mi samo reći da si  svetiji od navedenog....

Vatra topi led  u neposrednoj blizini....moj Kordun....   

Vrni se na osnovni katihizis za početnike.....:ani_biggrin:

nisma ja nista svet, ja sam lojalna budala, ja imam moju tanju, jes krava al je najbolja za mene, sta mene interesuje sta druge zene imaju, pa divna nije mojoj tanji ni do koljena po ljepoti. ne borim se ja za te stvari

2 minutes ago, kordun рече

nisma ja nista svet, ja sam lojalna budala, ja imam moju tanju, jes krava al je najbolja za mene, sta mene interesuje sta druge zene imaju, pa divna nije mojoj tanji ni do koljena po ljepoti. ne borim se ja za te stvari

Nemam ništa protiv, lojalnost je lojalnost, iskušenje je iskušenje, vatra topi led....gledaj  da ne dođeš u iskušenje,  mudro se sklanjaj sa puta kada zlo juri drumom ......će ostaneš lojalan... i moli Boga da ne ostaneš nasamo sa Divnom  kada je onako dekoltirana .....12:smeha:    

9 minutes ago, kordun рече

poJenta je da zene mogu u hram bez grudnjaka, treba to mecati u kanon, sto prije .

Тако је, само нечурал бајо мој . :D

46 minutes ago, kordun рече

ja krecem od sebe, ja to na njenom mjestu ne bi radio, rekao sam sta mislim o tome, a do toga sam dosao stavljajuci sebe u njenu situaciju

kuku pa sto nisi odma rekao da si sebe stavio u njenu situaciju(mogu misliti kako ti tako bradatom stoji onaj dekolte!),sad mi je sve jasno,potpuno te razumem u saosecam  sa tolikom kolicinom tvoje zgrozenosti :D

Добро!

Рекли сте што имате да кажете, по обичају што нема везе са темом, тј. племенитом намером једне форумашице да поклони карту за концерт. 

За даље бављење ликом, пошто сте дела гледе сви на "линији", отворите посебну тему. 

Ова иде по кључ, а ти се Вецана, са кумом и оним/оном којем си/којој си поклонила карту-лепо проведи/те.

Тема закључана!

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...