Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Vecana

Имам карту вишка за концерт Дивне Љубојевић

Оцени ову тему

Recommended Posts

5 minutes ago, Рапсоди рече

Pa ono ne branim se....muka mi više od srbijanaca...i uzaludnih  dejtova.... samo da nije neki od novo crnogoraca / milovaca /....:D

A rado ali sam ti ja smotan, ne znam ni sam djevojci da pridjem, stidim se i poruku da posaljem, a da se dopisujem odmah se pocnem crvenjeti. Bojim se da te upoznam sa nekim ko je prikriveni milovac, jer lose procjenjujem osobe, pa cak i ove koje znam i tesko bi mi bilo da te odvoji od Dzveri:D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
10 minutes ago, Ronald рече

A rado ali sam ti ja smotan, ne znam ni sam djevojci da pridjem, stidim se i poruku da posaljem, a da se dopisujem odmah se pocnem crvenjeti. Bojim se da te upoznam sa nekim ko je prikriveni milovac, jer lose procjenjujem osobe, pa cak i ove koje znam i tesko bi mi bilo da te odvoji od Dzveri:D

O jadan ti stidljivi ,  nevinašce malo...evo forum se crveni od tvoje stidljivosti ....12:smeha:

Ja sanjam o nekome kao što je BOLE iz DVERI :blush:

Soko neće prašnjave doline,

soko neće  žabu iz lužine.

Soko oće visoku liticu,

soko hoće ticu jarebicu....:D / deda moj...Njegoš /  

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
5 minutes ago, Рапсоди рече

O jadan ti stidljivi ,  nevinašce malo...evo forum se crveni od tvoje stidljivosti ....12:smeha:

Ja sanjam o nekome kao BOLE iz DVERI :blush:

Soko neće prašnjave doline,

soko neće  žabu iz lužine.

Soko oće visoku liticu,

soko hoće ticu jarebicu....:D / deda moj...Njegoš /  

E nemoj mi reci da je BOLE Spartanac, pa za njega i ja izgledam kao Herkul ovako mrsav i emotivan kao djevojcica A hrabriji sam od njega to sigurno jer volim slobodu:)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
3 minutes ago, Ronald рече

A hrabriji sam od njega to sigurno jer volim slobodu:)

Njegova sloboda je ona od viših sfera/žrtvena /  veza sebe lancima  politike zaradi narodne slobode....:D

Nemoj samo da ta sloboda veže tebe....oće to od previše slobode.....:) 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
1 minute ago, Рапсоди рече

Njegova sloboda je ona od viših sfera/žrtvena /  veza sebe lancima  politike zaradi narodne slobode....:D

Nemoj samo da ta sloboda veže tebe....oće to od previše slobode.....:) 

Joj al ti zivis u nekoj bajci Rapsodija, ti njega gledas kao borca za neke vise vrijednosti, a ne kao covjeka koji bi svojom politikom jos vise ljude u crno zavio:)Tebe emocije nose, mozda je vrijeme da sletis sa oblaka i shvatis da zivis na zemlji i malo manje mastas:D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
4 minutes ago, Ronald рече

Joj al ti zivis u nekoj bajci Rapsodija

Veliki nude zablude, i svakoj bajci naude...plaše nas raznim čudima....

Jer ja sam sanjar....sanjar lutalica.....;) :stadaradim:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
3 minutes ago, Рапсоди рече

Veliki nude zablude, i svakoj bajci naude...plaše nas raznim čudima....

Jer ja sam sanjar....sanjar lutalica.....;) :stadaradim:

Opasno je kad neko kao Bole pokusava snove na politiku da preslikaa, to moze tragicno  da zavrsi:)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Жена понуди бесплатну карту за концерт једне уметнице и тема се за сат времена развије у шест страна ”критичке анализе” лика и дела уметнице?

Замислите тему сличне намене у којој неко понуди да поклони свој рачунар и јаве се ликови који на шест страна пљују по Мајкрософту...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
6 minutes ago, Juan рече

Жена понуди бесплатну карту за концерт једне уметнице и тема се за сат времена развије у шест страна ”критичке анализе” лика и дела уметнице?

Замислите тему сличне намене у којој неко понуди да поклони свој рачунар и јаве се ликови који на шест страна пљују по Мајкрософту...

Или Еплу тј иосу... или линуксу, зависи :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Tok teme  najmanje ima veze sa dot.umetnicom...samo smo našli način da se družimo i razmenjujemo ideje....

Analogija sa računarima  ti i nije neka....

A šta je tebi krivo što se mi družimo, pridruži se i ti Huanito...nećemo ti ništa ....ne ujedamo....   :)))

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@Juan @Vecana :)  

Поклањам карту за концерт Дивне Љубојевић

(жене, педери, хејтери, цимачи СТОП)

све понуде слати Вецани у инбох

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Леп је плакат, лепа жена, културно одевена, не видим где је проблем . Можда је фризура мало овер д топ, ал стварно, ништа скандалозно не видим .

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
12 minutes ago, -Владимир- рече

Леп је плакат, лепа жена, културно одевена, не видим где је проблем . Можда је фризура мало овер д топ, ал стварно, ништа скандалозно не видим .

Шта фали фризури? Жена има те дивље локне, и то је једина ствар која разбија њену суздржаност и хладноћу.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...