Jump to content
Лапис Лазули

Ташнице, машнице и тако редом...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Nazalost ne, al bih voljela da naucim. :)

A volite li marame i saloveee?

Ja daaaaaa, i cesto ih nosim....i onda mi dosade pa zaboravim neki period na njih...pa dok se ne sjetim opet :)

summer-scarves-2014.jpg2014-fashion-women-summer-spring-scarf-s

Salove volim samo ovako na slici ne znam zasto ne podnosim nista tako oko vrata smeta mi valjda kratak vrat pa me gusi (tripujem) inace su mnogo lepe ove dve marame :)

:)

A volite li marame i saloveee?

Ja daaaaaa, i cesto ih nosim....i onda mi dosade pa zaboravim neki period na njih...

... Salove nosim samo kad je hladno ... Interesantno je - bar meni - nositi sal preko jednobojne haljine , ali samo ako u tome ne izgledate smesno ... :))) ... Secam se da je moja Majka imala pune fioke marama i ja sam kao dete svaki dan to sa odusevljenjem pakovala ... I bar jednom dnevno sam otvarala neke sminke na sprat ... I gledala sta sve ima , bilo je prelepo , zato sam kasnije mnogo volela da crtam svoju Majku u cipelama sa stiklom i sebe pored nje , sa malo manjim stiklama ... Dugo je taj crtez bio zalepljen na jednom zidu ...

iyIsXWn.png

Lapi da ne zapostavimo  muške... :)

Taman posla muski su mi omiljeni vazda bili :D 

Ali ovde ovo su tasnice i masnice...znaci oceujem da se oni prikljuce ,i daju misljenje o zenskom odevanju,a za musku odecu druga tema :)

Ja nemam pojma sta volim od garderobe.  :smeh1:  

Najvise volim da mi je udobno, da me nista ne steze, da mi ne spada pa da moram da navlacim ili se utezem u kaiseve....

Volim haljine, one su mi bas udobne. 

Trenerke ni po kuci ne nosim. Nikada u zivotu nisam imala trenerku u kompletu. Gornji i donji deo. Ozbiljno. Nekako mi se to nikad nije svidjalo, ni patike nemam. ( Imam starke, ali to nisu patike) 

confused1

Ja nemam pojma sta volim od garderobe. :smeh1:

Najvise volim da mi je udobno, da me nista ne steze, da mi ne spada pa da moram da navlacim ili se utezem u kaiseve....

Volim haljine, one su mi bas udobne.

Trenerke ni po kuci ne nosim. Nikada u zivotu nisam imala trenerku u kompletu. Gornji i donji deo. Ozbiljno. Nekako mi se to nikad nije svidjalo, ni patike nemam. ( Imam starke, ali to nisu patike)

confused1

A sta nosis po kuci Adel? :)

A sta nosis po kuci Adel?

Ako ne moram nigde da idem i niko nece da dodje kod mene ogrtac preko pidzame   :smeh1: , to je jedna varijanta. Druga- helanke i neku majicu. Kada je leto haljinu...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...