Jump to content
Лапис Лазули

Ташнице, машнице и тако редом...

Оцени ову тему

Recommended Posts

938620841063eda4cf15ba23798df5751ec2e5d3

Ову блузицу сам видела уживо, феноменална је, материјал је предиван. Панталоне бих променила. Не толико боју, колико модел.

Сад, гле, нпр. ово. Материјал није лош, сукња онако, могло је и мало другачије, горњи део ок ко има лепа рамена :))) , накит бих мењала. Али уз ово мора да иде неко освежење, сувише је црне. Тако да нека лепа торбица, сандалице, шта знам...

9291326696ae0e078f9e3dfb7f67dc1ceeb0c5df

Hvala  :) 

od cega je pravljeno?

Ovo je pravljeno od beolina, a inace koristim i glinu, zanimam se tako  :D  Zauzete ruke, zuzete misli. Em volim da nosim nakit em volim da ga pravim  girl_smiley

Oblacim se i kupujem u zavisnosti od trenutnog raspolozenja  :D  Tako da u mom ormaru moze da se nadje par komada garderobe koje sam kupila nekad a obukla nikad  :stadaradim:

Ono sto je jedino sigurno da uvek volim i nosim kako god da sam raspolozena, u bilo koje godisnje doba, u bilo koje doba dana, za bilo koju priliku je nakit. Imam gomilu nakita, sto kupljen sto napravljen by me , sto darovan....mindjuse, narukvice, prstenje, ogrlice, lancici.... :cheesy3:  

Svaka ti cast ovo za nakit,uvek sam se divila zenama koje uvek nose neki nakit,ja volim nakit a tako me iritira ,nosim ga samo u bas svecanim prilikama ili kad imam zivaca za to inace me nervir da mi se tu nesto muva krece oko vrata ruke ,krstic na lancicu mi je maksimum i neke mindjuse sto ih i ne osecam.srebro,alergicna na biyuteriju mada nekad uspem da nosim i to kratko.

inace ovaj rišelje fazon volim u skoro svemu :)

i1xop4.jpg

@Anika.Ja ni ne znam sta je to Zorannah ako mi verujes,cula sam za to ime ,ali me toliko ne zanima da ne mogu ni da proguglam :)

Inace za mene odeca nije nesto kao kapric,hir ja to vise posmatram kao umetnost,lepa slika,lepa muzika-lepa halina,cipelice,frizura...nesto u cemu uzivam u smislu ideje stvaralastva,kreativnosti ,inspiracije,dozivljaja ,ne neki prestiz,ideali i sta ti ja znam za sta vec sve to nekome sluzi...:)

Ineteresantne su koka majce :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...