Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Лапис Лазули

Ташнице, машнице и тако редом...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ево једна женска тема,инспирисана Аникиним ципелицама и коментарима да им није место на теми слике форумаша.

Дакле овде им је сигурно место, да видимо ваш укус,шта вам се свиђа од женске одеће обуће,шминке и остале опреме :) Нешто ново што сте купиле,запазиле у излогу,часопису,на интернету,све долази у обзир.Moгу и примери и облачење из других култура не само наше.

Што се мушких тиче такође сте позвани да коментаришете шта вам се свиђа од женске одеће,обуће,да поставите нешто у чему би волели да видите своју драгу и  томе слично,нешто што вам се несвиђа такође да чујемо,видимо шта је то.

2nanxpf.jpg

joooj да то су моје специјалне информатичке моћи ,увек спремна да нешто забрљам ne_shvata .треба да се бришу оне две .

а немој да се извињаваш видиш да сте и ви позвани да учествујете :)

Oblacim se i kupujem u zavisnosti od trenutnog raspolozenja  :D  Tako da u mom ormaru moze da se nadje par komada garderobe koje sam kupila nekad a obukla nikad  :stadaradim:

Ono sto je jedino sigurno da uvek volim i nosim kako god da sam raspolozena, u bilo koje godisnje doba, u bilo koje doba dana, za bilo koju priliku je nakit. Imam gomilu nakita, sto kupljen sto napravljen by me , sto darovan....mindjuse, narukvice, prstenje, ogrlice, lancici.... :cheesy3:  

Лепо што сам те инспирисала. ;)

Па оно, не пратим баш слепо моду, носим оно што мени одговара. Као клинка сам умела баш да одвојим доста пара на крпице и на кремице, али сам касније баш доста и поклањала, што ме ипак донекле оправдава. :0212_rolleyes:

Што се накита тиче, носим само квалитетно сребро, може и бело злато (не буним се), кожа ми је алергична на бижутерију, то ми је евентуално само за 1 дан, даље не може да преживи.

Лепо што сам те инспирисала. ;)

Па оно, не пратим баш слепо моду, носим оно што мени одговара. Као клинка сам умела баш да одвојим доста пара на крпице и на кремице, али сам касније баш доста и поклањала, што ме ипак донекле оправдава. :0212_rolleyes:

Што се накита тиче, носим само квалитетно сребро, може и бело злато (не буним се), кожа ми је алергична на бижутерију, то ми је евентуално само за 1 дан, даље не може да преживи.

daj jos neku fotku :) neki deo odece koji volis ,obuce ,nakita :)

daj jos neku fotku :) neki deo odece koji volis ,obuce ,nakita :)

Јао што сте радознали. :tongue:  Не могу, морала би лично да ме упознаш. :)))

Волим грчки Attrattivo, њих сам открила пре xy год, али су скупи за наш стандард. Мада како која сезона, не свиђа ми се све. :0212_rolleyes:

Али искрено, најбоље ствари налазим на потпуно анонимним местима, па кад донесу нешто из Италије, а није кинеско, мммм....

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...