Jump to content

Покрећемо први "црквени" фејсбук, придружите се :)

Оцени ову тему

Препоручена порука

R2D2, ovako kako si objasnio,jedina je razlika što je to VAŠA (ne znam čija,ali nebitno) mreža. Sve ostalo je isto.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 72
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Поштовани пријатељи,   Сећате се да смо говорили да ћемо покренути тзв. "црквени" фејсбук, тј. Pouke.org- Orthodox social network?  Е, дошао је тај дан     Покренули смо за сада малу причу, за к

E a onda pravoslavni rijaliti!

Тада ћу и ја моћи да дам свој допринос...исхеклаћу миље за тај ваш тв 

нико неће моћи да организовано пријављује страницу као на фејсбуку.

Е, сад, то је посао, и развити, и одржавати, и обезбедити поуздан хостинг, и понајвише сигурност тог система, и ко ће то платити :)

Al,to mi kao da si rekao " Niko neče moći da organizovano prijavljuje ovaj forum".

Možda sam stvarno ograničena intelektualno,ali ja stvarno ne vidim nikakvu razliku u odnosu na ovaj forum i stranicu ovog foruma na FB.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Al,to mi kao da si rekao " Niko neče moći da organizovano prijavljuje ovaj forum".

Možda sam stvarno ograničena intelektualno,ali ja stvarno ne vidim nikakvu razliku u odnosu na ovaj forum i stranicu ovog foruma na FB.

Па, искрено, ни мени није најјаснија потреба за сопственим системом (тако да ниси ограничена :) ), али опет ја реално не схватам у потпуности циљ пројекта. Видећемо кад пусте у рад.

Мислим да је поента у томе да кад је сајт твој можеш у потпуности да постављаш своја правила, и нико не може да ти уклони садржај, нити ће тај садржај нестати уколико ти велика компанија из било ког разлога укине страницу (итекако се дешава, YT на пример) и имаш потпуно власништво над својим подацима.

Мања дигресија, YouTube, на пример, када промене своје услове коришћења за pro партнере, поставља ултиматум музичарима да прихвате нови уговор, зато што не желе да праве уговоре са сваким појединачно, јер просто им се може, и ко не прихвати бришу канал. А нови уговор значи да мораш целу дискографију, или албум, или како већ, да објавиш џабе на YT, хтео то или не, тако некако. Зато сви музичари имају свој сајт на коме прикупљају мејлове фанова, да не би зависили од компанија. Све ти је то интерес, иако су сервиси бесплатни, заправо имају свој начин финансирања, и чим се нешто испречи приливу новца одмах бива уклоњено. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Па, искрено, ни мени није најјаснија потреба за сопственим системом (тако да ниси ограничена :) ), али опет ја реално не схватам у потпуности циљ пројекта. Видећемо кад пусте у рад.

Мислим да је поента у томе да кад је сајт твој можеш у потпуности да постављаш своја правила, и нико не може да ти уклони садржај, нити ће тај садржај нестати уколико ти велика компанија из било ког разлога укине страницу (итекако се дешава, YT на пример) и имаш потпуно власништво над својим подацима.

Мања дигресија, YouTube, на пример, када промене своје услове коришћења за pro партнере, поставља ултиматум музичарима да прихвате нови уговор, зато што не желе да праве уговоре са сваким појединачно, јер просто им се може, и ко не прихвати бришу канал. А нови уговор значи да мораш целу дискографију, или албум, или како већ, да објавиш џабе на YT, хтео то или не, тако некако. Зато сви музичари имају свој сајт на коме прикупљају мејлове фанова, да не би зависили од компанија. Све ти је то интерес, иако су сервиси бесплатни, заправо имају свој начин финансирања, и чим се нешто испречи приливу новца одмах бива уклоњено. 

На Поуке мрежи ћеш моћи да у било којем тренутку укинеш налог и да буде обрисан са сервера.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

На Поуке мрежи ћеш моћи да у било којем тренутку укинеш налог и да буде обрисан са сервера.

Ali zašto ?

Zar ne mislite da ta nova mreža može onda dovesti do odumiranja ovog foruma ?

Glupa sam, stvarno, ne kapiram i dalje svrhu ovog noviteta, nisam generalno protiv, samo pitam čemu to, pogotovo ako to znači kraj ovog foruma...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Зашто би значило крај Форума?

Ne mora da znači,ali ako krenu ljudi da brišu svoje naloga odavde, drugi da sve manje pišu ovde, mic po mic...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

:))) ... Sta sve nece da izmisle . Lepo bi bilo da se taj crkveni fejs , ne zove vise fejs , nego nekako drugacije .... Predlazem da se prekrsti i da mu se dodeli novo ime .

Pa ni ne može da se zove Facebook. To bi odmah skočio mladenec Zuki i htio po SPC milione za brend..

Da zaliječi svoje novomladenečke finansijske rane, oženio se a žena mu ventiluje kreditne kartice, ahahaha.

Facebook.bmp

Mark+Zuckerberg+fondatore+di+Facebook.jp

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...