Jump to content

Покрећемо први "црквени" фејсбук, придружите се :)

Оцени ову тему

Препоручена порука

Да ли ће то бити само на српском? Или мислите да покренете такође енгелску и друге језичне верзије?

Радим за cerkiew.pl (највећа пољска православна страница, и сви радимо као волонтери), тако да имам искуства у писању и превођењу текстова (пољски, српски, енгелски, шпански и мало арапски), ако могу некако помоћи, молим пошаљите мени поруку.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 72
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Поштовани пријатељи,   Сећате се да смо говорили да ћемо покренути тзв. "црквени" фејсбук, тј. Pouke.org- Orthodox social network?  Е, дошао је тај дан     Покренули смо за сада малу причу, за к

E a onda pravoslavni rijaliti!

Тада ћу и ја моћи да дам свој допринос...исхеклаћу миље за тај ваш тв 

Да ли ће то бити само на српском? Или мислите да покренете такође енгелску и друге језичне верзије?

Радим за cerkiew.pl (највећа пољска православна страница, и сви радимо као волонтери), тако да имам искуства у писању и превођењу текстова (пољски, српски, енгелски, шпански и мало арапски), ако могу некако помоћи, молим пошаљите мени поруку.

neće, ima već u serveru više jezika,trenutno je na engleskom ,

Ako si voljna da ga prevedeš na poljski bilo bi super , španski, arapski , ruski već ima 

daj nam link tog sajta

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Супер, могу да преведем на пољски и шпански; арапски морам да помислим.

У вези cerkiew.pl сад крећемо са новом верзијом, тако да не изгледа то најбоље ;)

Линк: http://www.cerkiew.pl/

Стара верзија: http://www.typo.cerkiew.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/Cerkiewpl/?fref=ts

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Платформа има добре могућности. Кад будемо средили све, биће ХИТ.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Још мало и готово... они који су испробали beta верзију имају веома лепе утиске.

Дакле, потребни су нам сарадници за писање политике приватности, О нама и Услови кориштења (са преводом на руски и енглески)...

После тога пуштамо сајт у рад.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ја могу да преводим српски на српски, ако некоме треба?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Evo ja dajem nesebicni doprinos time sto cu da se drzim podalje od tog projekta. Malo li je? :D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Даће Господ да и то заживи ! Па кад крене напокон како ће се учлањивати у њега ? Да ли ће моћи да се користи исти налог са овог форума или се посебно прави налог ? Можда још најбитније како га наћи да ли ће бити у склопу са ЖРУ као рецимо " АГАПЕ " " ВЕРУЈЕМ " и тд или ће бити неки други линк ? 

П.С Ко ме разуме схватиће ме ! :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Даће Господ да и то заживи ! Па кад крене напокон како ће се учлањивати у њега ? Да ли ће моћи да се користи исти налог са овог форума или се посебно прави налог ? Можда још најбитније како га наћи да ли ће бити у склопу са ЖРУ као рецимо " АГАПЕ " " ВЕРУЈЕМ " и тд или ће бити неки други линк ? 

П.С Ко ме разуме схватиће ме ! :)

Да, јасно је...

Овако: Мишљења смо да форум ЖРУ и мрежа Поуке функционишу као две одвојене целине: Овде може да се пријави са никнејмом и да тако буде (дакле анонимно), али на мрежи то неће бити случај. Тамо ће се бити са правим именом и презименом. За сада нећемо користити пријављивање са форумским налогом, већ ће постојати могућност прављења новог профила или пријављивање преко гугла или фејсбука.

Веома ће брзо бити актуелан, постоје још нека сређивања....

Ако Бог да, за око месец дана ће бити и мобилна апликација.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

A jel možete da mi nacrtate i po čemu će se još,osim što će morati da se koriste ime i prezime, to razlikovati od ovog foruma ili stranice na fejsbuku ?

Ne zezam se, čitam,ali nikako ne vidim šta je to NOVO u ovoj priči i zašto je to potrebno/bolje u odnosu na postojeće.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

A jel možete da mi nacrtate i po čemu će se još,osim što će morati da se koriste ime i prezime, to razlikovati od ovog foruma ili stranice na fejsbuku ?

Ne zezam se, čitam,ali nikako ne vidim šta je to NOVO u ovoj priči i zašto je to potrebno/bolje u odnosu na postojeće.

Вероватно је главна ствар независност од тих великих компанија, и самим тим и сопствена уредничка политика. На пример, нико неће моћи да организовано пријављује страницу као на фејсбуку.

Е, сад, то је посао, и развити, и одржавати, и обезбедити поуздан хостинг, и понајвише сигурност тог система, и ко ће то платити :) 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...