Jump to content

Покрећемо први "црквени" фејсбук, придружите се :)

Оцени ову тему

Препоручена порука

А какве су процене (ако је неко о томе и размишљао), колико би та нова црквена мрежа могла бити конкуренција другим мрежама код нас, рецимо ФБ-у и твитеру?

nema procene, samo rad :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 72
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Поштовани пријатељи,   Сећате се да смо говорили да ћемо покренути тзв. "црквени" фејсбук, тј. Pouke.org- Orthodox social network?  Е, дошао је тај дан     Покренули смо за сада малу причу, за к

E a onda pravoslavni rijaliti!

Тада ћу и ја моћи да дам свој допринос...исхеклаћу миље за тај ваш тв 

Zamislite Dejanovu yt emisiju gde procenjuje kao oni dizajneri sto ocenjuju poznate kako su se obukli,a ovde da Deki uzme da mu se da recimo pet likova iz crkve a on ocenjuje koji je prelescen na skali 1 do 5,koji je psihicki oboleo na skali od 1 od 5 i onda onaj sa najmanje bodova bude pobednik. 

Evo da spojlujem emisiju čak i pre samog njenog nastajanja. Ko ne misli kao on psihički je oboleo, ko misli kao on - nije.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Nezavisnost od fb/G+ je poenta, dok sličnost tehničkih opcija postoji.Tamo je šarenilo svega i svačega, ovde zajednica ljudi okupljenih oko iste ideje i vrednosne okosnice (pravoslavlje), u tom smislu homogenije članstvo (pravoslavci i oni koji s njima hoće da se druže) i birani sadržaji.

Bice to jako mala zajednica... :D
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Lepa ideja.  :aplauz: Oko tehnickih stvari ne znam nista...ja sam " jezicara" tako da...Ruski, Engleski, Italijanski prevod ako ustreba, tu sam.  :skidamkapu:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Bice to jako mala zajednica... :D

misliš, mnogo zvanih (npr., utefterenih 17000 članova, a kamo ostali frendovi sa raznih buk-ova), malo odabranih...  :D

kao ti, na primjer! šta čekaš, što te nema?  sFun_bat

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

kao ti, na primjer! šta čekaš, što te nema?  sFun_bat

Враћам се храбро и тријумфално :D

U tome je lepota...

Надам се, само да буде пријемчив за свакога и онда може да буде супер. Затварање у мање и омање групице у ово (мирно) доба није баш добро. :)
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Враћам се храбро и тријумфално :D Надам се, само да буде пријемчив за свакога и онда може да буде супер. Затварање у мање и омање групице у ово (мирно) доба није баш добро. :)

To je nemoguce na drustvenim mrezama

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

To je nemoguce na drustvenim mrezama

Наравно, но, написах у контексту Дијаниног пост-а. :) Само да не машемо претерано са "ми смо православна заједница", на то сам мислила. :)
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Мени се идеја баш свиђа!

Ето, моја маленкост исто, али исто као и Deja Vu :)

Релативно сам нов у веб дизајну, мало сам бољи у програмирању(C, C++) али свакодневно учим, тако да би ми било занимљиво да "ма како" помогнем макар идејом, наравно, ако то будем могао уопште. Уједно ћу и учити, практично.

Тако да, ако нешто затреба, ту сам да покушам. :skidamkapu:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Добра идеја.

Плашим се само заосталости инфо-службе СПЦ, која се јадно објелоданила и око Ваљевске Грачанице. Ако треба ко да их критикује - ту сам :mahmah:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Super vam je ovaj " pravoslavni fejsbuk "  :dobro:  kad zazivi medju narodom, bice to bas jedna lepa i velika drustvena mreza.  :blessyou:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...