Jump to content

Покрећемо први "црквени" фејсбук, придружите се :)

Оцени ову тему

Препоручена порука

Prijavljujem se za prevođenje :)

На пример, могао би превести (и објавити)"Огледало простих душа" :)

Ем је то дјело добро и свидјело би се многима, ем си ОБЕЋАО да ћеш превести...................................још увијек чекам  :0120_angryy:  :)

:1405_love:

П.С. И ја бих дала свој допринос, ако има нешто у чему бих могла допринијети :) 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 72
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Поштовани пријатељи,   Сећате се да смо говорили да ћемо покренути тзв. "црквени" фејсбук, тј. Pouke.org- Orthodox social network?  Е, дошао је тај дан     Покренули смо за сада малу причу, за к

E a onda pravoslavni rijaliti!

Тада ћу и ја моћи да дам свој допринос...исхеклаћу миље за тај ваш тв 

На пример, могао би превести (и објавити)"Огледало простих душа" :) Ем је то дјело добро и свидјело би се многима, ем си ОБЕЋАО да ћеш превести...................................још увијек чекам :0120_angryy::):1405_love:

Zašto da ne! Eto, ako bi se našao neki zainteresovani izdavač ... ovo za Pouke je volontiranje, ali za "Ogledalo" bi morao debelo da naplatim :D

Možda prevedem neke manje delove, pa onda objavimo na ovoj budućoj mreži.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Једно питање. Не разумем се, па зато питам. 

Ако је платформа налик на фејс, да ли фејс може да тужи поуке?

Не... она је управо само налик, али није фејсбук... не користи њихов код и софтвер...

Оно што разликује од фејсбука јесте управо то што је ово НАША мрежа. Ми је подешавамо по нашим потребама и наравно многе опције ће бити сведене, неће бити компликација као на фејсбуку...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Кад завршимо сав посао :)

А сада може да се тестира... ко хоће нек пошаље пријаву на пп

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Kratke tekstove sa engleskog i na engleski , tu sam 

Хвала брате... снашли смо се за сада са преводиоцима :)

Али можеш да добијеш приступ за тест.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Интересантна и лепа идеја. Само морам мало да паметујем сад и да будем партибрејкер. Шта је то што ће таква платформа нудити више у односу на оно што већ постоји? Зар исто није могло да се постигне и са фејсбук или гугл плус групом? Зашто улагати труд и време у развијање (и финансирање!) своје платформе, ако платформе које раде то исто, већ постоје? Шта је то што ново што ће ова платформа понудити?

Такође, шта значи ,,православна" социјална мрежа? По чему ће се тачно разликовати од осталих социјалних мрежа?

:)

upravo ovo ce biti najveca barijera, mada i pouke su dobra drustvena mreza, ja ne znam ko sta ocekuje, ako treba jedni drugima da virimo po profilima, gledamo slike, statuse onda je to dobra ideja, ali meni licno to ne treba, ja sam ovdje samo zbog diskusija i nekih informacija koje crpim iz starijih tema na forumu, tako da vam ja tamo necu biti clan te mreze, ni na fejs ne ulazim cesto,gdje imam rodbinu  i prijatelje iz djetinjstva.

jos nesto, male socijalne mreze imaju problem sa privatnoscu korisnika, zato sto je broj korisnika mali, a onaj ko je pisao kod zna kakva mu je sve funkcionalnost trebala, sto je najgore sam vlasnik ako se ne razumije u web programiranje o svemu tome nema bijele veze...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Zamislite Dejanovu yt emisiju gde procenjuje kao oni dizajneri sto ocenjuju poznate kako su se obukli,a ovde da Deki uzme da mu se da recimo pet likova iz crkve a on ocenjuje koji je prelescen na skali 1 do 5,koji je psihicki oboleo na skali od 1 od 5 i onda onaj sa najmanje bodova bude pobednik. Kao ona piramida na pinku.

Salu na stranu,ako nesto treba tu sam.

U svakom slucaju,srecno.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ја немам неког великог знања у овоме, али могу бар да вам пожелим срећан почетак.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

ја бих волео да помогнем, али не знам како

Prijavi se, dodji sa nekom idejom kad budes video projekat, pa polako....

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Шта је то што ће таква платформа нудити више у односу на оно што већ постоји? Зар исто није могло да се постигне и са фејсбук или гугл плус групом? Зашто улагати труд и време у развијање (и финансирање!) своје платформе, ако платформе које раде то исто, већ постоје? Шта је то што ново што ће ова платформа понудити? Такође, шта значи ,,православна" социјална мрежа? По чему ће се тачно разликовати од осталих социјалних мрежа?

Nezavisnost od fb/G+ je poenta, dok sličnost tehničkih opcija postoji.Tamo je šarenilo svega i svačega, ovde zajednica ljudi okupljenih oko iste ideje i vrednosne okosnice (pravoslavlje), u tom smislu homogenije članstvo (pravoslavci i oni koji s njima hoće da se druže) i birani sadržaji.  To bi bio pandan dobrim starim Poukama, koncentrisan na opcije za druženje, komunikaciju s prijateljima, izražavanje svojih stavova i interesovanja postovanjem sa svog profila. Sadašnje Pouke ostaju više koncentrisane na forum za razmjenu ideja i mišljenja kroz konstruktivne razgovore, kao i riznica poučnih sadržaja. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Лијепа замисао, мада све оно што и Кордун каже - стоји.

Надам се да ће бити оригинално и битно другачије од фејсбука.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...