Jump to content

Које личности највише цените?

Оцени ову тему

Recommended Posts

• Одговори 77
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Ја јако ценим и поштујем нашег Драшка. Од мог доласка на форум, па до сада, увек је био културан, фин, благ, добронамеран. Мислим да не постоји особа коју је он увредио, макар и случајно.   Има још

Aleksandra Vučića.On radi 25 sati dnevno za ceo narod.Spašava decu iz mećava,vodi Srbiju ko da je Nemačka,ne piša u toku sednice skupštine.Jednostavno čovek kome se mora diviti.

Историја ме одувек занимала и јако ценим храбре жене...Оне су задужиле српски род Милунка Савић, Василија Вукотић, Софија Јовановић, Антонија Јаворник, Надежда Петровић, Делфа Иванић, Флора Сендс и Жа

Путина, др.Војислава Шешеља, Младена  Обрадовића, Бошка Обрадовића................има их много.............додаћу листи.

Воју Билбију..........монаха Арсенија Јовановића...............

Једну жену коју не познајем и не знам како изглда, корисника народне кухиње и волонтера исте, мајке вишечлане породице . 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Историја ме одувек занимала и јако ценим храбре жене...Оне су задужиле српски род
Милунка Савић, Василија Вукотић, Софија Јовановић, Антонија Јаворник, Надежда Петровић, Делфа Иванић, Флора Сендс и Жана Меркус.

12800136_1327789453903222_63714839680353

https://www.facebook.com/Srpska.Istorija/photos/a.201012269914285.68024.200674513281394/1327789453903222/?type=3&theater

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Žena mu je došla glave  :smeh1:

Pa gde njega nadje???

Зто што је за време његове владавине Маркиз де Сад био у ћорци  12:smeha:  12:smeha:  12:smeha:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...