Jump to content

Матијевић индустрија...

Оцени ову тему

Препоручена порука

Stvaraju jedan vrlo opasan toksin, koji u vrlo malim količinama zna biti mnogo destruktivan. čak i smrtan

Крију умрле или су људи у Србији развили имунитет?

И зашто факултет то није пријавио или пак поновио анализе у реалним условима да потврди? Озбиљна ствар је у питању. Ако ћутиш о томе, саучествујеш у злочину.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 149
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Ја у Србији купујем месо само код Грешног Милоја. Једино Истинско месо.

Ја купујем само код месара Барне на крај Телепа. Он коље и прода тај дан. Својим очима сам гледо како коље. Све свеже и јептино, а долазе и Београђанлије да купују код њега јербо је повољно сланина и

Охо, Гризли се вратио! У то име морамо неке кобаје, вешалице и батаке да бацимо на роштиљ. Ај нек неко скокне до Матијевића.

Само то раствориш у кока-коли и нема проблема... ;)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Охо, Гризли се вратио! У то име морамо неке кобаје, вешалице и батаке да бацимо на роштиљ. Ај нек неко скокне до Матијевића. :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Охо, Гризли се вратио! У то име морамо неке кобаје, вешалице и батаке да бацимо на роштиљ. Ај нек неко скокне до Матијевића. :)

Ипак предлажем да купимо код "Штрпца" :)))

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Крију умрле или су људи у Србији развили имунитет?

И зашто факултет то није пријавио или пак поновио анализе у реалним условима да потврди? Озбиљна ствар је у питању. Ако ћутиш о томе, саучествујеш у злочину.

Ponavljaju analize svake godine , jer svake godine imaju nove vezžbe.

Koja je logika da naše naučne institucije, koje se uklapaju i doprinose ovolikoj korupciji, se suprostave tako bogatim i moćnim ljudima?

Kad je asistentkinja počela da priča šta da izbegavamo da jedemo i gde, ja spomenuo da poznajem neke inspektore , ona samo zaćutala.

Ili kad nam profa iz Govedarstva savetuje da nikako ne kupujemo mesne preradjevine koje su naše industrijske, samo domaće od seljaka, jer je bezbednije, šta dalje da ti pričam.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

jednom prilikom prosle godine sam gledao neki prilog na rts-u, srbija nema ni jednu labaratoriju sa ispitivanje hrane po trenutnim standardima EU ili rusije,  stoga onaj ko se bavi izvozom hrane cesto mora da radi analize u inostranstvu, posebno meso kad je u pitanju

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Да ли се неко разболео и умро од Матијевићевог меса?

Да ли се мора одма умрети да би нешто било означено као штетно и отровно?  Шта је са таложењем токсина у организму, постепеним тровањем? Алкохоличари и наркомани не бивају оболели од разних органа и мртви после првог опијања и дрогирања, него временом након дугог и константног узимања тих супстанци. По тој твојој логици коју си овде изнео испада да дрога није штетна и отровна пошто од ње нико није умро, људи је годинама користе.

Не може се све тако поједноставити. На крају крајева огромно нарушавање општег здравственог стања народа нешто узрокује. Толико оболелих од рака и других болести, све млађи су тештко болесни, није то без узрока.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Tzv. blogo-mafija. 

Сетимо се шта је Жељко краљина урадио Нектару за карту без КиМ.  Севале су насловне. :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja sam na drugoj godini faksa imao predmet Mikrobiologija, imali smo vežbe na kojima je uzorkovano meso novosadskih mesara, u svakom uzorku je dokazana klostridija. Klostridija je bakerija koja ne sme da bude u mesu,  nula i to precrtana.

И идаље купујеш месо у Новом Саду и једеш?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ево жене у мене управо приставила пилећу џигерицу да зготови... Купила у Максију, а оно пуна камења... Јадно пиле. Имало камен у жучи :)))

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Јадно пиле. Имало камен у жучи

Јадно пиле. Мало, невино, пуно радости и живота... а убијено да би ти вечерао. Уместо да једеш проју, качамак, оно што и пиле једе у сировом облику, живи лепо а никог не убија.

:)))

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Јадно пиле. Мало, невино, пуно радости и живота... а убијено да би ти вечерао. Уместо да једеш проју, качамак, оно што и пиле једе у сировом облику, живи лепо а никог не убија.

:)))

Али укусно.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Али укусно.

Ма да. Чисто стомакоугађање без љубави према створењима. Где ли ће душа месождерима...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...