Jump to content

Матијевић индустрија...

Оцени ову тему

Препоручена порука

Ipak nije isti, ovaj moj je na glavnom drumu i izgleda zeznuto, voza nekog dzipa. Isto ima neku neregistrovanu mesaru. Doduse, ima ih vise po selu i verovatno im je bolje meso nego kod Pere.

Не бре, овај има регистровану месару све по пеесу.

Причо ја с њим реко: А волите ви маџари да кољете јел?

Вели он: Ми смо швабензи.

Аха реко онда ок

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 149
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Ја у Србији купујем месо само код Грешног Милоја. Једино Истинско месо.

Ја купујем само код месара Барне на крај Телепа. Он коље и прода тај дан. Својим очима сам гледо како коље. Све свеже и јептино, а долазе и Београђанлије да купују код њега јербо је повољно сланина и

Охо, Гризли се вратио! У то име морамо неке кобаје, вешалице и батаке да бацимо на роштиљ. Ај нек неко скокне до Матијевића.

А сад мало о Матијевићу.

Каце градила црква на Клиси у Новом Саду зафалило пара да се нешто доврши зовнем ја технолога што ради код Матијевића и питам јел би тај ваш газда могао мало да дотира. Каже ајд причаћу. И после пар дана Матијевић дотира кинту. После он нешто причо како би он да изгради једну целу цркву, ал добро нема ништа против ни да мало приложи. 

Елем није то ни битно, него вас пецам на ту хришћанску патетику, него тај технолог(шкиња) вели да су то све будалаштине што причају за Матијевића, јер она прегледа све те ствари.

На крају он има лабораторију у коју и други доносе своје производе на преглед а све то контролира држава.

Е сад друга је ствар који су критеријуми наше државе за прехрану нашег становништва. А они су веома лоши.

Баш као у Русији ономад кад је пао комунизам.

На томе треба радити а не на прогону Матијевића.

Треба подићи критеријум квалитета прехрамбених производа већ кад оћемо у ту Јевропу

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ја у Србији купујем месо само код Грешног Милоја. Једино Истинско месо.

:))  :))  :))  :))

Звучи ко име стриптиз клуба. 

Стриптиз клуб, Једино Истинско месо, Грешни Милоје... већ видим наслове у новинама...

:))  :))  :))  :))

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ветеринарска инспекције извршила ванредну контролу у индустрији меса Матијевић... 

1144.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Причали ми људи из Чајетине да је у "Златиборац" од
оснивања уш'о само један бик, да су га они вид'ли.
Ја их пит'о: "Колики је тај бик, бре, кад га и даље дељу и сецкају...?"

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Malo ne odgovara imenu a ni mojoj licnosti, ali mi je covek idol :)

Brani Deir ez Zor u Siriji od ISIL mesecima, u totalnom okruzenju.

На Вконтакте неки Руси веле да је убијен. Али нисам нигде другде то нашао

gcAnfryM_xM.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Veze nemam sta da kazem za hranu koju jedemo...

Inace, zbog dve nezgodne alergijske reakcije neidentifikovanog uzroka uopste i ne jedem mesne preradjevine, a meso nabavljam u privatnoj mesari, da ne kazem ,poznajem coveka, pa mi odvoji najkvalitetnije...

Nisu samo Matijevici, nacin na koji ljudi postupaju sa mesnim preradjevinama je uzasan. Skoro je moja majka "naduvala" jednog servisera koji ju je zamolio da mu zameni manometar, jer je isti zardjao a koristio se prilikom susenja mesa. Keva ga je pola sata preslisavala kako je mogao da koristi takav manometar kad se u prehrambenoj industriji mora koristiti nerdjajuci celik., a ovaj je objasnjavao kako on uopste i ne radi u toj firmi, niti u onoj koja je  dobavila opremu.  Na kraju je pokrenula ceo "lanac istrage" da vidi ko je prodao taj manometar u neadekvatne svrhe, i stavila preprodavca opreme na "crnu listu" u celom regionu i Evropi. Osim sto su to evropski (nemacki) standardi poslovanja, to je uradila i zato sto je gledala kako sam se ja danima vukla po kuci, ojadjena i unesrecena od kljukanja kortikosteroidima, koji se koriste za suzbijanje alergijskih reakcija. 

Ne kazem, ne mora nekom da se desi nesto od koriscenja aditiva i pesticida i ko zna cega, ali cemu takav javasluk? Sve proizvodjace prehrambene robe koji tako postupaju sa hranom bih za kaznu hranila samo njihovim proizvodima u ogromnim kolicinama do kraja zivota...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ово је чист пример удара вегетаријанских тајних служби на нас месождере.

Као сви су шокирани, али им је лепо када плате сухомеснате производе 100, 200 динара. Све је то лепо, треба водити рачуна о здрављу, али за "здраву" исхрану треба доста пара, а пара нема, па тако када људи уђу у мегамаркете и изваде новчаник, пре ће да узму пилетину од 200 дин, него неку која природно кљуца и није товљена за 500, 600 дин. Све се третира хемикалијама, од воћа и поврћа до меса, то је већ постало нормално, али је ненормално ако је нешто изнад дозвољених норми, јер нису ни ти закони за џабе. Али је најјаче када се шокирају они који стално једу виршле и паштете, а то се добија од најгорих отпадака и то од када је света и месне индустрије.

Месари и месна индустрија су највеће преваре, месо жљ класе, стављају у а класу, наплаћују са све папиром-месечно да потроше и 10 кг папира, то је 10 кг наплаћеног меса... па затим они метални делови на кобасицама... све се то наплаћује.

Мислим нисмо ми ту измислили топлу воду, нити преваре, то се ради свугде у свету, ето јел скоро било у Шведској афера да су продавали обојено свињско месо, као телетину, па се муслимани побунили.

А о соковима, слаткишима и осталим стварима да не причамо, ту има хемикалија колико хоћеш. Али је најважније да је у границама и да не штети организму.

Није Матијевић крив, него поред ових вегетаријанских тајних служби, криви смо и ми, да из српског ината сви одемо на село, друга би прича била, јели би здраво и квалитетно, села не би била празна, кренула би пољопривреда, хранили би целу Европу, а етичари би могли да окаче њихову демагогију о клин. Зато гласајте на следећим изборима за редни број 7, тј за мене и моју малу, али јаку странку ЕПП (европска партија пивопија) и РП (радничка партија)-држим 2 странке и у коалицији смо. Хвала и живели!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

гласајте на следећим изборима за редни број 7, тј за мене и моју малу, али јаку странку ЕПП (европска партија пивопија) и РП (радничка партија)-држим 2 странке и у коалицији смо. Хвала и живели!

Нећу да гласам за тебе, јер ниси хтео у коалицију са странком БПС (Бујна Попрсја Србије) јер су ове из БПС-а избациле твоју швалерку из чланства... уградила силиконе...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Моја мајка је као млада радила у ПКБ-у, на производњи густих сокова.

Од тада да дана данашњег није попила густи сок.

А ово са Матијевићем делује као борба за тржиште.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...