Jump to content

Матијевић индустрија...

Оцени ову тему

Препоручена порука

Meni najvise prija kad uopste ne jedem meso. Svaki put mi se povraca od mesa, posebno posle Posta...

Е и ја га не волем већ 20 година, ал некако сам се навико

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 149
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Ја у Србији купујем месо само код Грешног Милоја. Једино Истинско месо.

Ја купујем само код месара Барне на крај Телепа. Он коље и прода тај дан. Својим очима сам гледо како коље. Све свеже и јептино, а долазе и Београђанлије да купују код њега јербо је повољно сланина и

Охо, Гризли се вратио! У то име морамо неке кобаје, вешалице и батаке да бацимо на роштиљ. Ај нек неко скокне до Матијевића.

Замислићу да г. Лана чита ово...

Ono po čemu će ga ova firma pamtiti jeste po tome što jednom prilikom kada su radnici iz proizvodnje skupljali novac za povređenog vozača u saobraćajnoj nesreći, on nije hteo da da ni 100 dinara.

Значи, радници морају да скупљају помоћ колеги уместо да је, као власници који брину о свом запосленом ви пружите? Заиста, занимљиво...чисто сумњам да би пропустили да се похвалите пруженом помоћи, заједно са тим радницима, да сте је заиста и пружили,тако да...

Ako je sve tačno što je on rekao, zašto je čekao godinu dana?

Скупљао човек снимке...полако, опрезно да не буде ухваћен, и у сарадњи са неким запосленим - пошто је одавно избачен, како је речено, вероватно је морао имати помоћ изнутра.

Zašto nas nije tužio, zvao inspekciju? Zato što je sve izmišljeno.

Зато што сте у пријатељским односима са свим политичким структурама које су биле и јесу на власти (у зависности која је партија на власти, истој се даје проценат ради дозволе продаје смећа) и зато што нема инспекције која сме то да наруши...ето, зато.

Verujte, da imaju zbog čega da nas zatvore, oni bi to odmah uradili

Не верујемо.

naravno da svima upadamo u oči kada smo najbolji.

Најбољи продавци смећа, јесте...међу свим прехрамбеним компанијама, које све такође производе гов** које ни један иоле  информисан и иоле нормалан човек не би јео, ви сте заиста најбољи - врхунски продавци најгорег међу најгорим месом које постоји на нашем тржишту.

Svi dobro znaju da ova klanica ima najviše farmi krupne stoke i pilića i da samim tim najviše i koljemo, a odatle proizilazi i najviše robe. Moje pitanje je: kako neko pravi robu bez sirovine, kao što rade neke naše konkuretske kompanije?

Слажем се да нема суштинске разлике између вас и других прехрамбених компанија када је у питању процес производње и "квалитет" производа, разлика је само, мање - више, у вашу корист. А да се производ може направити а да у себи има све и свашта (нокти, кресте, млевене кости и хрскавице, чак неочишћене изнутрице, адитиви, нитрити и нитрати, емулгатори, појачивачи укуса, разне хемикалије које "васкрсавају" месо које је за уништавање, итд,итд) осим меса кога има у траговима, и те како може. Како другачије објаснити, на пример, да цена ваше "посебне кобасице" кошта 169 динара кило, када знамо (барем ја знам) да је производна цена њеног омота око 100 динара? Какво је то месо које, сходно томе, кошта 69 динара кило? Ту има свега, али меса нема.

Mi smo našu industriju doveli do savršenstva, opremljena je nemačkom tehnologijom firme Banss. Kada nam u posetu dolaze Rusi i Nemci, odlaze oduševljeni.

Није ни чудо да одлазе задовољни када су успели да свој вишедеценијски стар залеђени месни шкарт, чије уништавање је прескупо, увале преко вас српском потрошачу, и уместо да дебело плате уништавање истог, они још и зараде...наравно да су презадовољни.

Ovo je prva i poslednja izjava koju ćemo dati povodom pomenutog teksta

Надам се...тешко је поново слушати (или у овом случају, читати) бесрамне лажи и талентовано глупа оправдања.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ја купујем само код месара Барне на крај Телепа. Он коље и прода тај дан. Својим очима сам гледо како коље.

Све свеже и јептино, а долазе и Београђанлије да купују код њега јербо је повољно сланина и печеница и свеже месо. Па онда се скупе тако две три породице и купе брдо ствари.

Телефон у инбокс ако је неко заинтересован. ( Али морате рећи да вас ја шаљем, јер тако добијам проценат у чварцима)

A trihinela kod Barne, radi li on ikakve provere? Jedan mi se komsija zalio da mu je hteo podvaliti neko polupokvareno meso. Bilo je na ivici fizickog obracuna povodom toga :) Ako mislimo na istog mesara koji nema mesaru.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

A trihinela kod Barne, radi li on ikakve provere? Jedan mi se komsija zalio da mu je hteo podvaliti neko polupokvareno meso. Bilo je na ivici fizickog obracuna povodom toga :) Ako mislimo na istog mesara koji nema mesaru.

Какав ти то нови аватар, уплаши ме?!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Какав ти то нови аватар, уплаши ме?!

Malo ne odgovara imenu a ni mojoj licnosti, ali mi je covek idol :)

Brani Deir ez Zor u Siriji od ISIL mesecima, u totalnom okruzenju.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Треба бити пажљив код ових прича. Има ту брдо сензационализма и ударања шокова на емоције (типа покажу безобличну млевену масу која изгледа као неко чудовиште из димензије X и напишу огромним фонтом ”трују нас” са све радиоактивним знаком преко целе насловне стране, а тако иначе изгледа паштета кад је правите кући од најбоље џигерице).

Лично не верујем да било ко сме да допусти истинско тровање становништва јер би се, је л' те, неко отровао до сада и то би тешко могло да се сакрије. Од бактерија у месу се умире. Сасвим је могуће да је то прерађивање разних отпадака у ствари легално. За месо не знам, али знам да се онај ”сир” зденка прави прерадом пропалог сира. И то није никаква тајна нити завера, стоји по технолошким приручницима и свако може да прочита.

Оно што је проблем је да купци у Србији те ствари не знају и што плаћају јако лоше месо и месне прерађевине по луксузним ценама. Претпостављам да и Матијевић и остали уваљују лоше месо по ”премијум” ценама, уместо да отворено рангирају месо по квалитету, па да људи знају шта купују. И то дубоко залеђено месо што се увози није отровно, него је просто лоша храна.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ја купујем само код месара Барне на крај Телепа. Он коље и прода тај дан. Својим очима сам гледо како коље.

Све свеже и јептино, а долазе и Београђанлије да купују код њега јербо је повољно сланина и печеница и свеже месо. Па онда се скупе тако две три породице и купе брдо ствари.

Телефон у инбокс ако је неко заинтересован. ( Али морате рећи да вас ја шаљем, јер тако добијам проценат у чварцима)

А ако има и кавурме, ето и мене код газда Барне када ме пут нанесе тамо.За Жељка чварци, а за мене кавурма. Много брате волим наше србске специјалитете. :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Кад видим оволку машинерију да се подигла, све више имам утисак да је паковање конкуренције, ко за Тонус леба. Мислим, контам да Матијевић не ради баш како треба, ал контам да то не раде ни други. Што овог не оправдава, ал не бих баш да будем будала и поводим се за медијским манипулацијама.

Посебно сад кад је Матијевић купио толке земље у Рвацкама да је постао највећи појединачни земљопоседник у Рвацкама. 

Сем ако није истина она теорија завере да иза њега стоји Тодорић.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ја у Србији купујем месо само код Грешног Милоја. Једино Истинско месо.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Једино Истинско месо.

Истинско је само једно! Може и кад је пост. То уствари и није обично месо... Купујмо Истинско!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

А ако има и кавурме, ето и мене код газда Барне када ме пут нанесе тамо.За Жељка чварци, а за мене кавурма. Много брате волим наше србске специјалитете. :)

Барна је маџар

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Да бре Барна је тамо у твојим маџарским крајовима.

tKmq0KF.jpg

Ево где ти је Барна.

Ја још нисам чуо да је неког зезно.

Попови купују код њега, а то ти је мерило квалитета.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...