Jump to content

Матијевић индустрија...

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Одговори 149
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Ја у Србији купујем месо само код Грешног Милоја. Једино Истинско месо.

Ја купујем само код месара Барне на крај Телепа. Он коље и прода тај дан. Својим очима сам гледо како коље. Све свеже и јептино, а долазе и Београђанлије да купују код њега јербо је повољно сланина и

Охо, Гризли се вратио! У то име морамо неке кобаје, вешалице и батаке да бацимо на роштиљ. Ај нек неко скокне до Матијевића.

Поставио снимке, Матке му гурнуо лову да се јавно извини због тога.... Узео евриће и од конкуренције, и од Маткета. И буржуји сити и радници на броју.

Можда се пријавим да радим и џаба у некој сличној фирми. Само да набавим бољи мобилни.

Послато са GOCLEVER TAB R70 уз помоћ Тапатока

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Поставио снимке, Матке му гурнуо лову да се јавно извини због тога.... Узео евриће и од конкуренције, и од Маткета. И буржуји сити и радници на броју.

Можда се пријавим да радим и џаба у некој сличној фирми. Само да набавим бољи мобилни.

Послато са GOCLEVER TAB R70 уз помоћ Тапатока

Nije mu Matke gurnuo lovu,Matke je znao za te snimke pre nego sto su objavljeni,da je zbog love,mogao bi se skuplje prodati da te snimke ne objavi,a da mu oni zauzvrat ponude lepu svoticu.

Taj Cepi je svedocio danima,kako ga prate otkad je resio da objavi snimke,cak je i slikao jedan auto cini mi se,ima nekoliko poruka da dodje na kafu u matijevic,ima malu decu...a i znam sta je pisao na svom licnom profilu.

Tako da samo idiot moze da pomisli da je ova njegova poslednja objava istinita i da je konkurentska firma njega unajmila..uostalom meni i ne treba neki Cepi da bi znao da je Matijevic trovacnica.znam to unazad 4 godine i zato tamo nista ni ne kupujem,osim hamburske slanine jer sam navikao na taj gel i tu mesavinu koju u nju ubrizgavaju pa mi se djasvi,inace kad stavite slaninu njihovu u frizider ujutru zateknete baru u frizideru.

Medjutim ni drugi nisu preterano puno bolji.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Nama jedna poznata Banatska mesara pretila prvo tužbom a onda i nečim gorem, zato što smo objavili na internetu da na svakom njihovom proizvodu fali tačno 100 grama. I to je bilo za vreme praznika kada su ljudi masovno kupovali kod njih. Posle su svaki dan stizali razni pozivi, od raznih direktora, PRa, rodbine, uterivača i reketaša njihovih. Svaki dan, hvala Bogu prestali su ludaci jedni. Mesarska mafija.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
„Господин Чепи није крив ни за шта. Он је само један пион у борби конкуренције за тржиште. Желимо овим путем да му упутимо извињење, пре свега ја лично што сам га назвала лоповом”, написала је Лана Матијевић

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 3 weeks later...

Gledam sad reklamu jednu, nije matijević, 299din/kg ćevapa. Svaki put sve jeftinije cene, dal' se oni prave uopšte od mesa? 

P.S. hvala Mihajlu Čepiju, evo već 26 dana nisam liznuo svinjsko, pileće i ostalo "meso". Osećam se kao zmaj!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Gledam sad reklamu jednu, nije matijević, 299din/kg ćevapa. Svaki put sve jeftinije cene, dal' se oni prave uopšte od mesa? 

Скоро видех, исто нека друга месара, виршле 160 дин./kg.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Скоро видех, исто нека друга месара, виршле 160 дин./kg.

Svaki put sve jeftinije cene, dal' se oni prave uopšte od mesa?

То је питање на које и ја тражим одговор. По ценама испада да су малтене посне. Од меса да су, плус трошкови прераде, обраде, паковања... нема теорије.

Него, и месо доста појефтинило у последње време. Стиже отпад старији од 6 месеци из ЕУ, па илегално из Аргентине и тако то. Нама као народу то омогућава већу приступачност меса и месних прерађевина на менију, али колико је то у суштини добро... питање је велико.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

То је питање на које и ја тражим одговор. По ценама испада да су малтене посне. Од меса да су, плус трошкови прераде, обраде, паковања... нема теорије.

Него, и месо доста појефтинило у последње време. Стиже отпад старији од 6 месеци из ЕУ, па илегално из Аргентине и тако то. Нама као народу то омогућава већу приступачност меса и месних прерађевина на менију, али колико је то у суштини добро... питање је велико.

jel to jeftino meso ili modifikovana soja? pre bih rekao da je to sve soja maskirana kao da je meso.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...