Jump to content

Recommended Posts

Joooooj ..........de objasni / konfuzno  ....isprekidanih misli........odsustvo smisla..........ajoj.........ala  si me ukopao ........ :)

Ne, poenta je bila, da uzivo ne bi niko imao taj osecaj ako ga je neko opste i imao, jer mozes tri ta;ke uzivo bolje objasniti i naglasiti nego u pisanoj formi. Dakle poenta je u tome da nisi nejasna.

Јако ми је глупо да процењујем људе на основу изгледа. Можда сам према неком резервисана, али настојим да то исправим. Више ме брине што људи греше носом.

Како? Па, забадају га у туђа посла нон - стоп. :ani_biggrin:

hvala, ali nisam ja svima takav, samo prema onima koji mi pokazu da to zasluzuju, nisam ja od juce, ti svakako zasluzujes.

ja nermam mnogo promasaja u zivotu, znam da odaberem sa kim da se druzim.

а на мене ножем одмах,чиме сам ја то заслужила? :)

Nisi jedina, čini mi se da nisi ni u manjini. I apsolutno nikada nisam imala problem sa time da se neko ne slaže sa mojim stavovima, čak i kada se to čini uz oštre reči, pa i uvrede. Sa mnogima se ovde nisam složila po mnogim pitanjima, ali sam retko imala problem sa komunikacijom.

Ono sa čime ja imam problem u komunikaciji sa tobom je što imaš stil koji izbegava svaku odgovornost za napisanu reč. Izneseš jak, ekstreman, isključiv stav, a kada ti se zatraži argumentacija, kažeš da je to subjektivno i da tako osećaš; izrekneš ozbiljno neprijatne i uvredljive stvari, a zatim pribegneš šalama i smajlićima.

Ja neću kazati sori niti da sam se šalila - ovo su moja lična zapažanja iza kojih stojim. Protiv tebe nemam ništa niti gajim neke posebne negativne emocije, samo mi je komunikacija sa tobom ovde teža no sa bilo kim drugim - a sa mnogima sam imala veća neslaganja.

Копирала сам пост са теме / верници питају атеисте /

Види.................. дијаметрална разлика између нас је што си ти  свет дефиниција , логика , система . И што год не можеш да сврсташ у неки теби познати систем , дефиницију, логику, правац  / теби је неразумљиво ...../........ а ја сам свет емоција, слободе, недефинисаности, ширине/  један велики Парадокс / да заменимо имена...............а..............шта кажеш   :smeh1: /

Ако мислиш на моје ставове о  феминизму , изнела сам сасвим јасне и  аргументоване  ставове., на првим страницама твог поста о истом. 

Не знам у чему је проблем .Са моје стране ја немам проблем са тобом у коминикацији . 

Ако се љутиш на  онај зез  о снивању  моје школе за  детоксикацију од феминистичких идеја / стварно извини / ......... ни сумњала нисам да си толико рањива. 

Мене је заиста тешко увредити , па идем  том логиком да и други нису рањиви. 

Што рече свети Владика Николај . Не можеш увредити некога ко нема рањивог места. 

Е сада....... да ли је та моја нерањивост последица мог високог духовног напредка  :))

или моје чудне равнодушности и апсурда у које западох ...........испитујем.

Ne, poenta je bila, da uzivo ne bi niko imao taj osecaj ako ga je neko opste i imao, jer mozes tri ta;ke uzivo bolje objasniti i naglasiti nego u pisanoj formi. Dakle poenta je u tome da nisi nejasna.

:0228_hot:  :0228_hot:  жива се оладих  :)

@@Рапсоди,

знаш шта сам ја читала? да је претерано коришћење смајлића у писаној комуникацији знак сексуалне фрустрације. :)

@@Рапсоди,

знаш шта сам ја читала? да је претерано коришћење смајлића у писаној комуникацији знак сексуалне фрустрације. :)

haha

Ево једног практичног савета. Кад год пљујете неког, на крај ставите смешка и будала ће то да схвати као зезање :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...