Jump to content
Милан Ракић

EKSKLUZIV: Lepi pita žene - bez cenzure (samo za 21+) :smeh1:

Оцени ову тему

Recommended Posts

Onda evo prvog pitanja za sve plemenite forumašice:

kako izlazite na kraj sa potrebom za seksom? Imate partnera ili se samoispomažete? Koje su prednosti i mane jednog ili drugog? Da li ste zadovoljne?

Imala sam predosecaj da ce neko to da pita ... No nije mi jasno ... Zar je moguce da se takvim mislima bavite u ovom plemenitom posnom periodu , mozda je pitanje dobro , ali ni vreme , a ni nesto nisu pravi... No , dobro , nije moje da osudjujem , vec da odgovorim , to zelite da znate ... Jedino sto me buni je sta ce vam to znanje , nevazno je i nece obogatiti vas seksualni zivot ... Moj zivot je ispunjen , ja sam zadovoljna . Milim da je to sve sto zelim da izjavim za javnost . Pobogu , pa dame o tome ne govore , a ja sam kao sto mozete da procitate - m a d m o a z e l . :)))

Jelena objasnila, spasla me kuckanja.

Da dodam: meni seks u braku najlepsi, nisam rekla da to mora biti opste pravilo. Poverenje, poznavanje, sloboda, sigurnost, zajednicko prihvatanje potencijalnog deteta...

Jok ja, pitam samo...moja recenica je upitna :)))   ima znak pitanja na kraju....  :ani_biggrin:

Сада тек видим знак питања :)

У ствари је тема "Жене питају Лепог" :)

Evo me!

Зашто је сех у браку најлепши?

Pa da, već je čini mi se dat odgovor na ovo. Nije po sebi, ne treba praviti metafiziku seksa u braku.

Meni je najbolji jer - bar kod nas dvoje - nema nekog ne znam ti ja kakvog meta cilja za kojim se teži (bilo to "pokazati se velikim kuronjom", "opasnim hevtačem", "održati vezu", "dopasti se", "radi poroda", "radi bliskosti", "radi dužnosti", "jer sam zagoreo" ili "da ne bih bludeo", "da ne bih jurio snajke", itd.), već je cilj sam seks, zadovoljstvo, uživanje. Verujem da ima i van braka toga, ali ja se opustio (ne i zapustio) pred drugom tek u braku.

Да ли мислите да жене користе сех као средтво манипулације?

Ima takvih zena...to mi nikad nije bilo jasno. Zasto to rade...zasto bi neko pribegavao tom ocajnickom postupku? ( za mene je to ocajnicki postupak)

Ima slucajeva gde zene lisavaju muskarca seksa sve dok ne postignu neki cilj, a ima i onih gde zene pribegavaju seksu da bi ostvarile neki cilj...oba slucaja su mi   confused1  Seks je sam sebi svrha... ne_shvata

Mislim da su zene nekada mnogo vise manipulisale seksom, prosto nekad im je to bio jedini nacin "uticaja", bez drugih mogucnosti dogovora i razgovora, krevet im je jedino ostao...

Sad ne mora tako, jos da se zene opuste i da potencijalne probleme resavaju tamo gde nastaju...

Al to kao zena je ponekad dama,pa fina, pa cuti o tome sta je zapravo muci, a onda kad ti zavrne tamo gde nisi ni mislio da imas problem sve se pusi.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...