Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Sign in to follow this  
Православни Србин

ISLAMSKA DRŽAVA POZIVA SRBE DA ZAJEDNO SRUŠIMO EVROPU

Оцени ову тему

Recommended Posts

Исламска држава је објавила нови приступ борби против Запада. Поред уобичајених претњи упућених на адресе чак 60 земаља у новом видеу који је освануо на интернету се говори нешто ново. Џихадисти поручују земљама Европе и Балкана да ће их "спалити пламени рата".

"Ми се клањамо само Алаху. Стога позивамо народе Европе, а пре свега Балкана, да нам не буду сметња у походу на Европу"

Припадници турске фракције Исламске државе најављују нови муслимански поход на Европу:

"Ми ћемо опет доћи да покоримо Европу. Позивамо Балканце, а пре свега Србекоји су много пропатили под западном чизмом, да нам се придруже у светом рату против демонске Европе која је запала у декаденцију и неморал попут Содоме и Гоморе. Срби, ако нам се придружите у инвазији на трулу ђаволску Европу имаћете велике бенефите и у територијалном и у економском погледу. Ми вам не нудимо јалове евроинтеграције од којих нема ништа, већ вам нудимо освајање и уједињење Европе под нашом силом. Ви немате разлога да браните Европу после Јасеновца или после прогона Срба из Хрватске.

Ми не желимо да ратујемо са вама већ да заједнички ударимо последње ексере на европски мртвачки ковчег. Поздрављамо чињеницу да сте пропустили пола милиона муслимана који иду у Немачку са циљем да од ње направе Исламску државу Германију. Због тога верујемо да ћете изаћи из ђаволске коалиције и да ћете се придружити нама који вам нудимо много више од евроинтеграција – нудимо вам сва богатства Европе. Нудимо вам право на освету због бомбардовања 1999, али и због геноцида који је запад више пута учинио над вама. Сетити се да сте пре нешто више од три века са нама јуришали на Беч. Поздрављамо вас са 'Алах је велики, браћо Срби'."

http://www.vidovdan.org/info/item/70939-islamska-drzava-poziva-srbe-da-zajedno-ruse-evropu

Шта мислите, да ли је ова вест тачна и ако је тачна, како то коментаришете?

Али, ипак ми је занимљиво то што ови позивају баш Србе да руше Европу и да им буду савезници. Чак не ни Бошњаке или Албанце...интересантно.

Значи, вест није тачна. Па и чинило ми се да је тако. Где ће ИСИЛ од толиких муслимана, баш Србе да позове да им буду савезници. 

Значи, вест није тачна. Па и чинило ми се да је тако. Где ће ИСИЛ од толиких муслимана, баш Србе да позове да им буду савезници. 

Не зна се ко нам је више зла учинио.

Како где ће?

Па нису ли Турци Србима ратовали против Аустрије вековима?!

А и обратно.

Не зна се ко нам је више зла учинио.

Како где ће?

Па нису ли Турци Србима ратовали против Аустрије вековима?!

А и обратно.

Мислим да грешиш. Зна се ко је Србима више зла нанео. А то су западњаци. Само у једном веку (20.) они су побили више Срба него Турци за сво време ропства. Турци су са нама ратовали и убијали смо се само када је рат, када ми подигнемо буну, итд. Док су западњаци и њихови главни јањичари Хрвати, убијали Србе само зато што су Срби.

Турци, а и муслимани тада уопште, били су много часнији и потенији борци и људи, од западних квази-Хришћана, посебно западних крсташа који су у име Вере, пљачкали и убијали.

То су чињенице.

Ово је једна велика глупост! Они су нас означили као непријатеље и на њиховој смо одстрел листи и тако ти је то ...

Оваквих и море других глупости има колико хоћеш, мене лично занима само ко траћи труд и вријеме на писање оваквих будалаштина!?

Ово све и  да је написао припадник ИСИЛА, вјероватно је то на своју руку урадио без одобрења њихових главешина.

Ово је једна велика глупост! Они су нас означили као непријатеље и на њиховој смо одстрел листи и тако ти је то ...

Оваквих и море других глупости има колико хоћеш, мене лично занима само ко траћи труд и вријеме на писање оваквих будалаштина!?

Ово све и  да је написао припадник ИСИЛА, вјероватно је то на своју руку урадио без одобрења њихових главешина.

Ni meni nisu jasne ovakve trol vesti. Nekome padne na pamet i uzme da napise tekst. Sta je svrha, ja ne shvatam. Da je bar nesto duhovito ali nije ni to. I sto ja najgore na stranici gde je tekst objavljen ljudi komentarisu i diskutuju ne znajuci da je ovo fake news.

Турци никад нису прежалили Јасеновац и пад Крајине, посебно ако знамо да је Војна крајина представљала хабзбуршки бедем према Османлијама /бедем сачињен од предака оних Срба који су из РСКа бјежали '95, наравно/. 

Српско ударање клинова на ковчег мртве Европе, био би раван пуцњу у сопствену главу. Није Европа само содомогоморична ЕУ, него Европа има и своју културну баштину, којој, између осталих припадамо и ми, Срби. Док са Турцима и Арапима и немамо много тога заједничког, осим тога што смо 500 година провели под њиховим јатаганом и то што су нас уназадили за 1000 година. Европа нас, са свим својим пратећим пројектима, какав је и ЕУ, не може толико уназадити ма како они грозни били. 

На крају крајева, ИСИЛ је објавио још прије неколико година, жељене границе, које, чини ми се, укључују и читав простор бивше Југославије, Румунију, један дио Мађарске... Те би на тим просторима, свога глобалног калифата донио и обавезујући шеријатски закон, који би важио за све, тако да би и ти Срби постали муслимани и то, ако је вјеровати традицији - они најзадртији. 

Кад сам сагледао ову појаву са многих страна, закључио сам да је сасвим логично да је ова вијест истинита. 

побили више Срба него Турци за сво време ропства.

То није тачно.

А још глупље је надметати се доказујући ко је више побио Срба.

Око милион Срба су Турци по паду Србије  продали у робље на Блиски исток.

А шта су тек радили са остатком Срба на балкану.

Пусти то надметање. 

Исти су они.

То што су нам ови скоро зло чинили не чини их већим душманима.

Значи, џаба сам правио аусвајз. Ништа, сада ми остаје да пуштам браду.

Kako misliš nisu prežalili Jasenovac i pad Krajine?  

Тако како пишем, а како је наведено у "изворном тексту" са почетка теме, у којем ИСИЛовци жале Србе због претрпљених неправди које су им нанесене кроз историју, а посебно наводе та два примјера. 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...