Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Оцени ову тему

Recommended Posts

Da li bi neko znao gdje bih mogla da kupim ikonu Bogorodice Utjesiteljke? Zivim u Beogradu i pitalaq sam u Ruskoj crkvi, imali su i sad je nemaju, nemaju ni u prodavnicama srpske crkve na Terazijama, Bilevaru, u Nusicevoj. Ako neko zna mnogo bi mi znacilo ako bar moze da se poruci negdje. Naravno nemam trenutno para za original slikanu vec samo za kasiranu. I da bude vecih dimenzija. Ako neko zna puno bi mi znacilo :)

https://www.google.rs/search?q=bogorodica+utesiteljka&rlz=1C1VSNC_enRS607RS607&es_sm=122&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCkQsARqFQoTCIzjx7DEi8kCFYSNcgodZycLDA&biw=1280&bih=933#imgrc=QuxzGNJ7ochDRM%3A

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Predlog svrati ako ti nije daleko ili nadji br na net pa pozovi prodavnicu ikona u okviru crkvene akademije koja se nalazi preko puta Patrijarsije u ul.Kralja Petra i pitaj ih da li mogu oni da ti kasiraju ako se dobro secam oni to rade po porudzbini.Ako ne uspes javi mi,raspitacu se gde jos to mozes da uradis.

Ja imam jednu sliku (ikonu) koja mi je veoma draga ... Planirala sam da je uramim ... Imam ideju kako ce to da izgleda...nesto slicno ne verujem da postoji u prodavnicama ,niti volim da u kuci gomilam stvari kupujuci nesto samo da popuni i "oplemeni" prostor ...Pa se pitam da li tu svoju kreaciju mogu da smatram ikonom ?

Ja imam jednu sliku (ikonu) koja mi je veoma draga ... Planirala sam da je uramim ... Imam ideju kako ce to da izgleda...nesto slicno ne verujem da postoji u prodavnicama ,niti volim da u kuci gomilam stvari kupujuci nesto samo da popuni i "oplemeni" prostor ...Pa se pitam da li tu svoju kreaciju mogu da smatram ikonom ?

Naravno...naš odnos prema slici / ikoni je bitan.Sama potreba da ti to uramiš jeste već jedna tvoj odnos prema njoj, jedan poseban odnos...ne bi razumijela kad bi krenuo da ti objašnajvam...tako da ću ti samo reći: urami i tu svoju kreaciju smatraj za...nešto.

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах