Jump to content
LogosAgape

Овај Форум - сврха и пут

Оцени ову тему

Recommended Posts

Кад је Иван покушао да уради ово што сада тражите, дигли сте још већу галаму.

Траумирали смо се сваке две недеље. И дигли смо руке. Лепо постоје подфоруми, па изволите. Ако мислите да нешто нема, изволте отварајте теме које су по вама корисне.

Da li je moguce da se nekome ne svidjaju teme? Pa svako je slobodan da otvara dusekorisne i da se zanima za njih, a ove politicke, ekonomske itd., preskoci. Sirok dijapazon tema omogucava da forum privuce i ogroman broj razlicitih ljudi. 

On 17.7.2016. at 11:30, LogosAgape рече

intereuje me sa čijim blagoslovom radi ovaj sajt?

On 17.7.2016. at 16:46, Sofija_ рече

Uz ciji blagoslov?

On 17.7.2016. at 12:05, Дијана. рече

Pouke su zvanicno prije nesto oko godinu i po postale dio Misionarskog odjeljenja SPC, a osnivac Pouka Ivan Cvetkovic pocasni clan. Ima i tema o tome. 

Zar sajt ne radi sa blagoslovom episkopa sumadijskog Jovana?

1 hour ago, billy2014 рече

Zar sajt ne radi sa blagoslovom episkopa sumadijskog Jovana?

Da, u pocetku je dobio blagoslov od tog episkopa. Pa valjda se nesto racuna i blagoslov brojnih svestenika i monaha i to djelom ovde.

Da prekinemo vise to jalovo zakukavanje o nedostatku dusekorisnih tema! Gdje ste VI FORUMASI na istima? Koliko imaju pregleda, i koliko odgovora? Koliko ih nase urednice plasiraju dnevno? Ko, od vas sto stalno kritikujete i stalno vam je nesto nebogougodno i nedusekorisno ovde, aktivno i konstruktivno doprinosite da te teme teku? Osim casnog izuzetka Nenada. (Neso, nije Justa rekao da ste vi koji imate takav stav sektasi, vec da je usko posmatranje odlika sektaskog mentaliteta.) Ja prva sam nezadovoljna odzivom na dusekorisne teme, na ozbiljne intelektualno/filosofske teme. Ponavljam, MI UREDNICI  smo odradili i odradjujemo svoj dio posla. A forum je onakav kakvim ga cine forumasi. KAKVA JE VECINA LJUDI OVDE, TAKAV JE I FORUM. 

Ovaj forum zbog svoje masovnosti odslikava vanjski svijet. Ovo nije mali ekskluzivni klub prepodobnih pravoslavaca na visokom nivou duhovnosti koji se boje i gade zlog svijeta. Shvatite to i prihvatite ako zelite da budete ovde. Druga je stvar ako ne zelite. Gospoda naseg napadali su upravo fariseji sto sa grjesnicima sjedi i druzi se. Tako se mi ovde druzimo sa svima 'da kakogod koga spasemo'. Dopustamo da se prica o svemu sto ljude zanima, sto cini njihov zivot. Da je apostol Pavle se gnusao neznabozaca ne bi toliko prosirio hriscanstvo. Nego kako je nastupao. 'Vrli ljudi Atinjani vidim da ste veoma pobozni. ALI...'

Hajte svi koji mislite da ste na losem mjestu, umjesto gubljenja vremena i energije ovde, malo u zajednicu, da tjesite zalosne i hranite gladne, pa na molitvu, ocitajte koju katizmu i akatist. A pustite nas koji se trudimo i radimo ovde, i one kojima je dobro biti ovde, na miru vise...      0122_tuk:hvala:

:MUMĆIRIL::u-eshatonu:

Nebitna je ova tema ako je sve kako treba 
i za uspehe svaka cast, istaknutoj većini je dobro.
Ispravite me ako grešim što ovo doživljavam kao crkveno dvorište
što me na blogic sledeći navede :)

https://pouke.org/forum/blogs/entry/1521-crkveno-dvorište/

Meni se cini da ima puno dusekorisnih tema koga zanima i ko ima vremena da cita. Pretrazite forum, pa cete videti. Ima i edukativnih tema...

Ali treba da postoje i ove druge teme da se ljudi malo rasterete od svakodnevice i procaskaju opusteno, a ponekad se bas na takvim temama moze dosta i nauciti.

15 hours ago, Нифада рече

Међутим,те теме са предзнаком диуховне и душекорисне неретко буду све друго осим то,па тема из спорта буде душекориснија.

Jedna od dušekorisnijih tema na forumu:

i na temu ove teme, vise puta...

https://pouke.org/forum/topic/41980-malo-šale-na-svoj-račun-samo-za-hrabre-i-samokritične/?do=findComment&comment=1456942

https://pouke.org/forum/topic/41980-malo-šale-na-svoj-račun-samo-za-hrabre-i-samokritične/?do=findComment&comment=1383690

https://pouke.org/forum/topic/41980-malo-šale-na-svoj-račun-samo-za-hrabre-i-samokritične/?do=findComment&comment=1402510

Овде се показује киновија на делу. Па мало ли је?

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...