Jump to content
LogosAgape

Овај Форум - сврха и пут

Оцени ову тему

Recommended Posts

21 minutes ago, Ненад. рече

Ма бре Кордун нису ти се кочили прсти, само си писао о другим стварима, када смо "укрштали копља" са атеистима. Ти си ту био посебно активан.

ja se borio brate na sve strane, a ovi sto su se najmanje borili sad imaju najvece cinove :)))

1 hour ago, Sofija_ рече

Slazem se, ja samo rekoh da su po meni neke teme nepotrebne

Pa ti ih nemoj otvarati, već predji na druge. Da je tvoj forum verovatno ne bi opstao više od par mjeseci kao što su i ostali na kojima su ljudi imali slične stavove kao ti:)

6 minutes ago, LogosAgape рече

Dobro a kako su tabloidne i tračarske teme dušekorisne?
mislim i prljavi časopis je možda kvalitetan ali teško da približava duhovnost...

Dobro, a kako je dušekorisno za bilo koga obrisati 'nedušekorisnu' temu i natrljati postavljaču (i svim učesnicima) nos u to da je njegova tema 'nedušekorisna' jer nedovoljno približava duhovnost?

Čak i ako neko sa strane osuđuje postavljače i učesnike i zahvaljuje Bogu što nije 'kao ovaj carinik' koji piše o takvim glupostima, opet bolje čini nego ako brani ljudima da pričaju i grade zajednicu.

Probajte da 24 casa citate duhovne teme, tvrde

Da vidimo koliko cete dana izdrzati.

A to ste se na tim neobaveznim temama uz caskanje sklapaju brakovi i iz tih zajdnica radjaju deca?

To ne primecujete?

6 minutes ago, LogosAgape рече

znači mi nismo cenzurisani za naše dobro

a kad jesmo cenzurisani onda je i to isto za naše dobro???

Ovde je zabranjeno psovanje, lične uvrede, nipodašatavanje sagovornika - kao i na većini drugih foruma diljem sveta. Nisam sigurna koliko bih tvrdila da je uklanjanje takvih sadržaja 'vaspitnog karaktera' i 'za nečije dobro' - radi se o osnovnim normama ponašanja na internetu.

Ostalo su lični stavovi forumaša. Oni se u principu ne cenzurišu.

Gradimo zajednicu, učimo jedni od drugih, učimo se otvorenosti i strpljenju, ali ne vaspitavamo jedni druge odozgo za njihovo dobro - čemu bi to služilo?

Zasto mi se cini, kad god udjem negde na temu, da ona postane hot :smeh1:

Sve vas voli Sofi :mahmah:

Па биће да у теби самој има нечег таблоидног и трачерског па то одсликаш на саму тему :)

Мислите о томе...

9 minutes ago, Снежана рече

Па биће да у теби самој има нечег таблоидног и трачерског па то одсликаш на саму тему :)

Мислите о томе

Ima, nehotimicna provokacija izlaganjem licnog misljenja :) sto nije lose da ljudi malo vezbaju srtpljenje i da ne prihvataju sve licno, i da se ne

uvrede za svaku sitnicu, nije lose, samo dok nije monotono :)))sto se kaze, zivi smo dok se ne dokaze suprotno :smeh1:

Mada, Snezo nisi daleko od istine, ima neceg tabloidnog, bavila sam se manekenstvom neko vreme, stavljali moje slike u modni casopis :) 

Teme se ne mogu bilo gde svoditi na bilo kakav "uski kolosek" ... život je bogat i raznovrstan ... Svet je šaren, a ne jednobojan... ne možemo ljude ukalupljivati i uniformisati tuđa mišljenja i interesovanja ... ako bi jednostrano gledali na bilo koji vid komunikacije razgovor bi nam se na kraju sveo samo na razgovor sa samim sobom... a to i nije baš "zdravo" ... Volim što su teme ovde šarolike ... volim što često mogu da se nasmejem sa vama mada vas ne znam... uživam u vašim rečima ... mnogo toga nekada i naučim... Nekada me naterate da se da se duboko zamislim. Nekada se oduševim duhovitošću pojedinaca... Sve u svemu divni ste. Hvala vam svima. Ja ovde baš ništa ne bih dirala.:ok:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...