Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest

ВИДЕО: УНЕСКО: Чији су српски Дечани? (гост Владика Иринеј бачки)

Оцени ову тему

Recommended Posts

Za šiptare nas ima dovoljno.Problem su ovi kauboji i ostala zapadnjačka bulumenta koja stoji iz njih.

Nema nas dovoljno moramo da radimo keramicarsko vodoinstalatorske poslove.

Kad vec keramicari mojstori za taj posao, nemaju vremena i rade nesto drugo.

Па, брате, лакше је да се, кад је ствар већ готова, кука и потпише нека интернет-петиција, него да се сто хиљада људи окупи на Тргу, у време кад је потписан тај споразум у Бриселу, и реши проблем превентивно.

Na kom Trgu da se skupi 100000 ljudi i kako bi time se resio problem?

То нисам хтео да коментаришем на оној теми, да не саботирам, али која је фора са тим интернет-петицијама? Једна до друге, петиција да се спречи комшијски пас негде у Америци да не лаје, петиција против полицијске бруталности у Новом Мексику и петиција против пријема Косова у Унеско. 0703_read То је приватан сајт колико сам схватио, он нема никакву правну тежину... или има? :.mislise.

Ма бураз, таква петиција има тежину ако хоћеш нпр. да решиш проблем аутобуског стајалишта, као нпр. нема ''печурке'', киснемо, ај потпишемо неку петицију да предамо овима из месне заједнице да то реше, можда.

Овако крупно питање се не решава тако, нема шансе, јер они не поштују ни међународне споразуме, које су сами потписали, тамо где им не одговара, а камоли неку смешну петицију, колико год потписа да има. 

Mozete li nam napisati ovde, Makrina? :)

Могу,наравно.Учинило ми се да би било ефектније да снимим ту поруку.

Рекао је да ће Срби изгубити Косово :( због великог блуда чији је центар у Београду.

Био је страшно љут и потресен.Рекао је да би он дошао у Београд да вапи Србима да се оставе блуда и да ће нам кренути на боље.

Ударио је штапом о земљу,пар пута и говорио:

Косово,Косово,Косово....

Al ona kamenjarska crnogorska goveda glasala za prijem u UNESKO...seme im se zatrlo izdajničko

Свети Василије нека суди издајницима....огорчена сам,хоћу да полудим од туге и гнева истовремено....ето.

Hvala. :) A, na koji je blud tacno mislio? Duhovni? (pretpostavljam, no cisto da ne bude nagadjanja bez potvrde)

Мој супруг је разумео то на ове педер шетње,на ноћна блудничења по разним клубовима,на ове несретнице што их називају старлетама а зна се шта су а Срби само о њима читају....уопштено на блуд....

Могу,наравно.Учинило ми се да би било ефектније да снимим ту поруку.

Рекао је да ће Срби изгубити Косово :( због великог блуда чији је центар у Београду.

Био је страшно љут и потресен.Рекао је да би он дошао у Београд да вапи Србима да се оставе блуда и да ће нам кренути на боље.

Ударио је штапом о земљу,пар пута и говорио:

Косово,Косово,Косово....

И мени је јасно зашто смо на симболичном и мистичном нивоу као нација изгубили Косово. Али не разумем зашто су због блуда блудних морали да страдају невини? Колико пута сам помислио на то, али увек се сетим побијених невиних, па не смем. Кад бисмо бар знали да се сваки добар човек са Косова спасао, као Лот... :(

И мени је јасно зашто смо на симболичном и мистичном нивоу као нација изгубили Косово. Али не разумем зашто су због блуда блудних морали да страдају невини? Колико пута сам помислио на то, али увек се сетим побијених невиних, па не смем. Кад бисмо бар знали да се сваки добар човек са Косова спасао, као Лот... :(

Да се усудим да мало протумачим,мада нисам достојна да тумачим речи овог светог геронде,али да су Срби много више целомудренији,мушкарци да су мужевнији,да не блудниче,већ да рађају децу и жене исто,онда нам мозак не би био оптерећен само блудом,и срце и душа,већ би све било чистије и онда би нам срце више грејало за нашу отаџбину....

Мој супруг је разумео то на ове педер шетње,на ноћна блудничења по разним клубовима,на ове несретнице што их називају старлетама а зна се шта су а Срби само о њима читају....уопштено на блуд....

Au... Bas me cudi da je to...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...