Jump to content

(ФОТО) Црногорски медији манипулишу фотографијом свештеника и Тита говорећи да је свештеник Митр. Амфилохије!

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Гости

5620c431-9074-472c-bdec-406ab0765237-amf  

Саопштење за јавност Митрополије црногорско-приморске

16. Октобар 2015

Више интернет портала у Црној Гори (чак и портал Јавног сервиса!) су данас објавили фотографију на којој се види извјесни свештеник са покојним Јосипом Брозом.

Због оних који ће можда бити збуњени оваквом фотографијом и текстом који је прати, стављамо до знања читавој јавности да се на тој фотографији не налази Митрополит Амфилохије, иако сматрамо да је то јасно сваком здраворазумном посјетиоцу тих портала.

О односу Митрополита Амфилохије према комунизму, нарочито у погледу његовог односа према Цркви и неистомишљеницима, и Брозу као личности, Митрополит је сам говорио у безброј прилика и тај став је јавности добро познат.

Овакве неистине не служе на част ономе ко их је пласирао у јавност. Само говоре о расположењу које у контролисаним медијима и онима који их контролишу влада према Цркви. Спремни су чак и на овакве бестидности само да се обрачунају са Црквом и Митрополитом Амфилохијем. Без сумње, да имају Броза уз себе, прогањали би и на драстичнији начин своје идеолошке неистомишљенике, баш као што је он чинио.

Што се тиче поузданости Славише Лекића, наводног ”свештеника ЦПЦ” (да ли је то уопште истина? гдје он и коме служи као лажни свештеник?), жао нам је што је себе, послије више година лутања, довео до духовне провалије - припадности овој псевдоцрквеној групацији. Понављамо, ако је збиља члан те идеолошке секте, треба да буде свјестан да је себе сврстао са непријатељима и прогонитељима Цркве Православне.

Нека Бог да разума и покајања свима нама, а нарочито онима који клевећу и чине зло ради својих себичних интереса, јер, у коначном, не чине га другима, него себи.

Из Митрополије црногорско-приморске

Ова порука се налази и на насловној страници Поука. Погледајте!
Подели на овим сајтовима

• Гости

Да бисте видели какав дух  (слободно могу да кажем зао дух, ђаво) се крије иза артемијевца или марковаца, можете видети да су брже-боље попљували по Амфилохију. Иста та екипа несвесно (или свесно???) оподржава Мираша Дедејића и остале разоритеље Цркве Божије.

За неупућене, иза сајта Срби на Окуп стоје први људи око Марка (бившег Артемија)

http://srbinaokup.info/?p=13949

Подели на овим сајтовима

• Гости

Штета што се не види лице...онда бисмо веома лако установили ко је тачно у питању, овако...

Због оних који ће можда бити збуњени оваквом фотографијом и текстом који је прати, стављамо до знања читавој јавности да се на тој фотографији не налази Митрополит Амфилохије, иако сматрамо да је то јасно сваком здраворазумном посјетиоцу тих портала. 

Подели на овим сајтовима

На слици може бити било ко, много је оних који су крст носили, а звездом се поносили.

Подели на овим сајтовима

Тачно тако, слажем се...али баш бих волео да знам ко је тај што се клања оном одвратном створењу...баш ме копка.

Подели на овим сајтовима

• Гости

Тачно тако, слажем се...али баш бих волео да знам ко је тај што се клања оном одвратном створењу...баш ме копка.

Вероватно неки тотално небитан лик, мада и ја не знам... не бих да нагађам. Ко зна која је мука њега натерала да се клања Титу.

Подели на овим сајтовима

Да ли постоји шанса да се ради о монтажи? Неко узме слику тита и Јованке како се смеју, са друге стране свештеника како се клања и уклопи једну у другу, а пошто је фотографија стара, мутна и црно-бела, то може да уради свако код куће.

На пример, на слици се Титу губи поглед у даљини. Као да се руковао са неким и гледао га у очи, па је тај неко избрисан и убачен свештеник.

Обично кад се оваква фотографија појави у јавности, наведе се извор и место фотографисања. Нити је тада било папараца па да слика Тита коме се ћефне, нити су постојали фолдери са 5000 фотографија, па да заборавиш где си и шта сликао...

Подели на овим сајтовима

Ево одговора. :)

http://foto.mij.rs/site/gallery/2355/photo/20

Б Р А В О ! :D

Ал раскринкавамо лажи по медијима на ЖРУ, бре ни Шерлок Холмс нам није раван! :aplauz:

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...