Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Човек Жоја

Мушкарци постављају питања, жене дају одговоре

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 3 минута, Lady Godiva рече

Једном сам буљила 5 мин у лика од негде 40 год јер је имао врх панталоне и феноменалне чизме.

Гарант су биле Гучи и Ормани...

пре 1 минут, Juanito рече

Гарант су биле Гучи и Ормани...

Нису, биле су на фору бајкерских и то је укомбиновао на добре панталоне, капут, шал.. сав у црном и тамно сивом. Баш како волим. :)))

пре 3 минута, Lady Godiva рече

Нису, биле су на фору бајкерских и то је укомбиновао на добре панталоне, капут, шал.. сав у црном и тамно сивом. Баш како волим. :)))

Ovo tamno sivo je krajnje sumnjivo...vuče na neke nijanse...:smeh1:

пре 1 сат, Кратос рече

Uz zmijsko telo fali ti golublja bezazlenost :))

Шалим се, увек је прва општа слика, уредност, став... тек онда обраћам пажњу на детаље 

пре 11 часа, Neša_ рече

Ako ja nešto kažem nekoj ženi sa ciljem da joj dam do znanja kako je ja vidim odnosno koje osobine mi se kod nje dopadaju, a ona to shvati kao kompliment, ja sam to uradio zato što je na mene ostavila jak utisak zbog kojeg sam osetio potrebu da joj to kažem, a ne da bih je komplimentom očarao ili povećao kod nje šanse da je odvedem u krevet, mada žene uglavnom tumače to na taj način, pošto se na kraju obično sve svodi na isto. 

Žene ne mogu očarati komplimenti ni karakter muškarca, već njegove fizičke osobine. Što znači da možeš pričati šta god hoćeš, nećeš je tom pričom očarati, ako nije impresionirana tvojim izgledom. A može se i ponašati kao da je očarana, kada želi da je odvedeš u krevet, jer si ti trenutno možda jedini dostupan (ne mislim na tebe lično). 

Bas naprotiv, ako zeli brak i nesto ozbljno sa tobom ocarace je tvoje osobine, ako zeli sex onda izgled. Muskarca prvo ocara figura pa sve ostalo.

пре 9 часа, Lady Godiva рече

Pravi izbor. :D

пре 18 минута, Ayla рече

Drvosječa, ali harizmatični.... oni se ne depiliraju, ne idu na manikir i pedikir tretmane. 

Šta sve neće izmisliti... :smeh1:

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Lumbersexual

пре 1 сат, Ayla рече

Drvosječa, ali harizmatični.... oni se ne depiliraju, ne idu na manikir i pedikir tretmane. 

Што, тета Ајла? Зар није лепо кад је кожа глатка и негована? ne_shvata

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Сличан садржај

• Од Логос,
      У четвртој емисији серијала о знаменитим женама Средњег века говоримо о царској кћери Евдокији Анђео и Венецијанки Ани Дандоло, унуци Енрика Дандола, једног од највећих дуждева Средњега века, инспиратора Четвртог крсташког похода и зачетника млетачке империје на Леванту. Евдокија и Ана биле су прва и трећа супруга великог жупана Стефана Немањића, Првовенчаног српског краља. 

Извор: Радио Беседа
    • Од Логос,
      У трећој емисији циклуса Жене српских владара говоримо о најзначајнијих жени средњовековне Србије, супрузи утемељивача српске државе, Стефана Немање, мајци оснивача самосталне Српске Цркве, Светог Саве, као и мајци првог српског краља, Стефана Првовенчаног. Реч је о знаменитој Ани Немањић, потоњој монахињи Анастасији. 

• Од Логос,
      У другој емисији циклуса Жене српских владара испредамо приче о двема кћерима и једној унуци рашког великог жупана Уроша I, од рода Вукановића. Водимо вас на угарски двор у Будим, у моравски град Знојмо, стижемо до Прага, Пољске и Регенсбурга да бисмо се спустили до густих шума Штајерске и древне бенедиктинске опатије Адмонт. Представљамо вам животе угарске краљице Јелене, моравске кнегиње Марије и принцезе Софије, која је у једном тренутка могла да постане римско-немачка царица... 

• Од Логос,
      Послушајте прву у низу емисија новог циклуса на радију Беседи, који је посвећен српским владаркама, од времена древне Дукље, па све до коначног пада Деспотовине. У првој емисији говоримио о кнегињи Косари, супрузи првог српског светитеља, Јована Владимира, затим о краљици Јаквинти, супрузи дукљанског краља Бодина и о кнегињи Десислави, супрузи последњег дукљанског кнеза Михајла. Пред вама су занимљиве и веома поучне животне приче о почецима националне прошлости, исприповедане кроз личности и историјку заоставштину наших првих владарки. 

• Од Логос,
      Српски средњи век обележиле су многе знамените жене, како у Србији тако и у Византији, посебно оне из виших слојева, које су заузимале значајно место у друштву. У Србији су то махом биле владарке и властелинке, чији је утицај на политику, културу, уметност и образовање био велики.      Многе од њих су уздигле достојанство и светост жене на средњовековни начин и својим деловањем промениле став о подређеном и робовском положају жене у Средњем веку. Жене су, у једном строго хијерархијски постављеном друштву, имале прилично значајну позицију и, како нам историја открива, заиста жртвену, тешку и одговорну улогу. Династија Немањића подарила је Србији и српском народу идентитет, културу, државност. У свему томе, улогу су узеле и многобројне жене. Прва жена која нам пада на ум је Ана, Света Анастасија, супруга родоначелника династије Стефана Немање. О концепту ове емисије, говорила је за Јутарњи програм др Катарина Митровић, научни сарадник при Философском факултету у Београду, на Одсеку за историју.    Емисија ће се емитовати на Радију Беседи, премијерно у петак, 1. марта у 16h и у уторак у репризном термину у 10h.     Извор: Радио Беседа  
  • Create New...