Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Ћириличар

Избори у САД 2016. - Бернард Сандерс

Оцени ову тему

Recommended Posts

ЧЛАН
Nismo naivni, eto sta nam je.

Ja ovde nisam naivan, ti si progutao story.   :)

Potpuno zanemarujes moc patogenih mema da kidnapuju i iskljuce delove nervnog sistema potrebnog za kriticko preispitivanje sopstvenih stavova sto na vodi svaku infiricanu individuu da se ponasa ludacki a sve to sebi racionalno da obrazlozi.

Brate, ovi što vode projekat zvani ISIS sigurno nemaju "isključene delove nervnog sistema". Tj. tim ljudima je verovatno bilo jasno da to tako ide sa religijom/Islamom i da će sa tom pričom da skupe fanatike i ludake koje bi mogli da instrumentalizuju u svoju svrhu te su zato i napravili zaokret, kao što je i Musolini napravio zaokret procenivši šta je bolja mogućnost.

Fasisticki etos se vrti oko toga da se zivi da bi se ratovalo te drzava treba da bude kasarna i crkva.

Znam, nisam pričao o tome uopšte.

Baš voleš o onome o čemu se ne priča... :)

To je san svakog neprijatelja.

Prvih 30s:     

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Nisam rekao da imaju nego da prica da od njih preti najmanja opasnost vazi samo dok nemaju. Naravno da se prica cim si naveo fasizam kao primer ideologija koja nastaje iskljucivo zeljom nekog guzonjeda dodje na vlast. Sto jeste tacno ali je motor i gorovo takvih pojava upravo u patogenim memam koje inficiraju dovoljan broj unesrecenih individua.

Ne znam da li si skontao da ja tog Pola uopste ne uzimam za ozbiljno, da ostanem politicki korektan.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
Ко год да победи, ако `оће ово срање да заустави биће му веома тешко. А може и да заврши као ЏФК...

Ako se sranje bude zaustavilo, to će biti u USA, a ne na Bliskom Istoku u svakom slučaju. :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
Sto jeste tacno ali je motor i gorovo takvih pojava upravo u patogenim memam koje inficiraju dovoljan broj unesrecenih individua.

... što oni znaju i što je otprilike i razlog rukovodilaca stvari. 

Ne znam znaš li za ovo.

Ne znam da li si skontao da ja tog Pola uopste ne uzimam za ozbiljno, da ostanem politicki korektan.

Ne znam zašto, gentleman from Texas je pravi čo'ek! :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

... što oni znaju i što je otprilike i razlog rukovodilaca stvari. 

Ne znam znaš li za ovo.

Lepo samo sto ima nekih 20%, u najgorem slucaju, muslimana koji ne misle tako. 

Ne znam zašto, gentleman from Texas je pravi čo'ek! :)

Ima preko svake mere pojednostavljen pogledqan na svet sto bi u nekim drugim prilikama bilo simpaticno ali u ovakvim kriznim vremenima je i vise nego opasno.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Наивно је мислити да овај каубојски родео по свету има било каквог смисла. Свет чини горим и САД чини мање безбедним.

Пол је сасвим у праву.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
Lepo samo sto ima nekih 20%, u najgorem slucaju, muslimana koji ne misle tako. 

Ni sa tim ne bi bilo frke da nije onakve spoljne politike USA. A zašto ne bismo njih slušali, kad nam i sami kažu?

Oni bi vremenom civilizovali svoje društvo, imali free market system i to je to...  :)

u ovakvim kriznim vremenima je i vise nego opasno.

Zvučiš mi kao neocon-ovi sad.     :)))

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ni sa tim ne bi bilo frke da nije onakve spoljne politike USA. A zašto ne bismo njih slušali, kad nam i sami kažu?

Oni bi vremenom civilizovali svoje društvo, imali free market system i to je to...   :)

Nerealno. Ogroman broj anticivilizacijskih ideologija im to ne dozvoljava. Odnosno manji broj ljudi inficiranih takvim ideologijama drze veliku vecinu normalnih ljudi za taoce i ne dozvoljavaju im napredak. 

Zvučiš mi kao neocon-ovi sad.     :)))

Taman koliko su Cirko i Bostrom neokonovi.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
Nerealno. Ogroman broj anticivilizacijskih ideologija im to ne dozvoljava. Odnosno manji broj ljudi inficiranih takvim ideologijama drze veliku vecinu normalnih ljudi za taoce i ne dozvoljavaju im napredak.

So, why should I give a f...?

Pardon my French...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

A ne znam, Heris nije daleko od Hičinsovog razmišljanja, a ovaj je opravdavao i invaziju Iraka 2003. ...

Ja sam negde 85% Čomski, 15% Karson, da se izrazim tako.

90-95% problema je američka spoljna politika, a 5-10% (radikalni) Islam otprilike. I što jače odgovoriš na to njihovo, to više ljudi gurneš u tu ideologiju i terorizam...  Što reče Zvonko, najbolje je to tretirati kao ostala kriminalna dela, ali je to neprihvatljivo za većinu, oćemo WAR ON TERROR!   :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН
najbolje je to tretirati kao ostala kriminalna dela, ali je to sad sumanuto za većinu, dajte nam WAR ON TERROR... :)

You can't win against terror if you are constantly terrified of everything... :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

You can't win against terror if you are constantly terrified of everything... :)

War on terror -> više terorizma

War on drugs -> 100 puta više nasilja i problema oko droge

...

Možda bi trebalo da počne war on jobs...   :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

I have no idea. Why do we give a f... about any hostage situation?!

Мој став је да сваки народ мора сам да се избори са својим робовласницима.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Мој став је да сваки народ мора сам да се избори са својим робовласницима.

Protiv cega ja ne bih imao ama bas nista protiv da ti robovlasnici, koji su skoro uvek i psihopate, ne mogu da dobace do skoro svih nerobovlasnickih zemalja raznim stvarcicama. To je moglo tako pre 100 i vise godian danas kad je samo pitanje vremena kada ce se domoci nekog opasnog oruzja tesko.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...