Jump to content

Избори у САД 2016. - Бернард Сандерс

Оцени ову тему

Препоручена порука

39 minutes ago, Aurelije рече

Pogledaj prve i originalne autore koji su smatrani alt-rajt jos pre 40 godina. Klintonovka je to iskoristala da bi ugurala sve redom u taj tabor. Problem je sto vecina ljudi koje danas smatraju alt-right to nisu. 

Ma kakvi, slabo ima veze sa njima. :)

Sad je vise kombinacija libertarijanstva/konzervativizma i (potpuno politicki nekorektne) decije nestasnosti. ..

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Господин Дареалис рече

Sad je vise kombinacija libertarijanstva/konzervativizma i (potpuno politicki nekorektne) decije nestasnosti... 

Само избаци либертаријанизам из приче. Код алт-рајта тога нема, они су етатисти. И ти си то постао или си одувек био. Подржаваш Трампа који је протекциониста и смета ти кад Клинтонка говори о тржишту без граница. Ја не верујем уопште да је Клинтонка искрена у томе нити у било чему, она је лажов као и сви политичари, само кажем да либертаријанцу тај део њене приче не би требало да буде споран. Напротив, споран би требало да буде Трампов протекционизам и гледање на економију као на такмичење држава уместо појединаца. 

Подели на овим сајтовима

9 minutes ago, ☺︎ Juan ☺︎ рече

Само избаци либертаријанизам из приче. Код алт-рајта тога нема, они су етатисти. И ти си то постао или си одувек био.  

Tacno alt rajt jesu etatisti. Pricam o oroginalnom alt rajtu a ne ovoj situaciji gde se svako ko gotivi trampa zove alt right 

Подели на овим сајтовима

Ја кад сам први пут чуо за њих овде на форуму, помислио сам да је то неки shortcut на тастатури  :)))

Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Aurelije рече

Tacno alt rajt jesu etatisti. Pricam o oroginalnom alt rajtu a ne ovoj situaciji gde se svako ko gotivi trampa zove alt right 

"originalni" alt-right je relativno nova pojava (2008 se pominje prvi put), ni nije nikakav politicki pokret; jednostavno to su gomila konzervativaca koji ne zele nista da imaju sa NeoCon republikancima ili drugim "righ wing" likovima koji su samo na jeziku konzervativci a u realnosti su ratnohuskacki i sustinski levicarski (big government) olos.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...