Jump to content

Избори у САД 2016. - Бернард Сандерс

Оцени ову тему

Препоручена порука

Управо сада, Господин Дареалис рече

@Aurelije

Водећи правни експерт у земљи је рекао да је то било потпуно у реду. :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Carl_Schmitt

Je li? E pa dobro je kada je ekspert rekao, onda je verovatno u redu. Ko smo mi da sumnjamo u eksperte? :)) 

Подели на овим сајтовима

15 minutes ago, florenntina рече

Sudeci po berzi onaj monstrum zena dobija izbore :(

Pazi kad me ni zarada ne moze utesiti...

Горка је та зарада кад знаш шта следи...

А нико да се запита - откуд уопште то да берза толико "цима" на изборе? Зашто би цене на берзи уопште биле зависне од тога ко је прецедник? И ту негде у грму лежи зец. Тј. слон. Тј. аждаја.

Подели на овим сајтовима

U americi je aktuelna prica oko "razlike u zaradama" izmedju muskaraca i zena. Navodno zena zaradjuje 70 centi na svaki 1 $ koji muskarac zaradi. 
Donald Tramp kada su ga pitali da li misli da zena terba da zaradjuje isto koliko i muskarac on je odgovorio, duhovit, "Samo ako radi podjednako dobro posao"
Za sta ga je hilari napala - " on je bigot rekao je da zena treba da zaradjuje isto koliko i muskarac samo ako radi podjednako dobro posao" 
Na sta sam vrisnuo od smeha.

To su te neke sitne stvari koje jednostavno mame ljude da glasaju za trampa, kada baci neku bombu istine i suprostavi se medijskoj naraciji. 

Подели на овим сајтовима

Ево да ви кажем нешто што људи ван САД не знају, а медији преносе потпуно погрешну слику.

Значи, овако свакодневно, у комуникацији са обичним људима. Ако си присталица Клингтонке можеш слободно да идеш около, да имаш налепнице, знаке итд. Ништа неће да ти се деси нигде. Ако си присталица Трампа, то може да буде доста непријатно. Људи често доживе непријатности, посебно у већим градовима, једном човеку су пре неки дан у ЛА запалили ауто због "Трамп за Прецедника" налепнице... Тотално. Небројено пута су људи имали непријатности због качкета, налепнице, што су причали о томе итд. Ова "друга страна" је екстремно агресивна.

То је само да пренесем атмосферу са "лица места", јер видим да се то потпуно погрешно преноси.

Подели на овим сајтовима

Занимљиво је било да је чак и NBC у једној популарној емисији приказао присталице Трампа сасвим другачије него што то раде у политичким емисијама:

(иначе глуми га наш брат Том Хенкс па топло препоручујем као забаву у сваком случају ;) )

Комедија више одговара реалности него њихове вести и "озбиљне" емисије...

Подели на овим сајтовима

E ja brate ne odustajem! Tek sad sam se naostrila da navijam za Trampa, kad vidim ove pilicare kako se prebacuju kako vetar duva... Doduse kod njega me iznenadila ona prethodna izjava, ovo poslednje (na zalost!) nije toliko.

Otvarajte ovde glasanje, pa neka bar pobedi na nasem forumu za pocetak :)

Подели на овим сајтовима

23 minutes ago, Господин Дареалис рече

A баш сам се био понадао кад је испричао оно за бигест ф*к ју...

Чекај бре, како је гласао кад су сутра избори? 

Подели на овим сајтовима

Управо сада, GeniusAtWork рече

Чекај бре, како је гласао кад су сутра избори? 

Изгледа да код њих можеш да изађеш раније и гласаш, ако хоћеш... :)

Подели на овим сајтовима

45 minutes ago, Grizzly Adams рече

Ево да ви кажем нешто што људи ван САД не знају, а медији преносе потпуно погрешну слику.

Значи, овако свакодневно, у комуникацији са обичним људима. Ако си присталица Клингтонке можеш слободно да идеш около, да имаш налепнице, знаке итд. Ништа неће да ти се деси нигде. Ако си присталица Трампа, то може да буде доста непријатно. Људи често доживе непријатности, посебно у већим градовима, једном човеку су пре неки дан у ЛА запалили ауто због "Трамп за Прецедника" налепнице... Тотално. Небројено пута су људи имали непријатности због качкета, налепнице, што су причали о томе итд. Ова "друга страна" је екстремно агресивна.

То је само да пренесем атмосферу са "лица места", јер видим да се то потпуно погрешно преноси.

Proklete komunjare, agresija im drugo ime!

Gledam i po nekim blogovima koje pratim, kako neko pokaze naklnost prema Trampu, odmah dotad fini i ugladjeni komentatori postaju primitivne zveri da ne umem nikako da objasnim otkud tolika ostrascenost.

I ja navijam za Trampa ali ne bih nikada licno vredjala nekoga ko misli drugacije. Eto, to prosto ne mogu da ukapiram!

Подели на овим сајтовима

48 minutes ago, Господин Дареалис рече

Hillary = kindness and compassion

Ovo je najludje od svega, etikete za Trampa me ne cude, ali ovo reci za Hilari Klinton? Jezivo!

Подели на овим сајтовима

Moderatori debate sa CNBC su dobijali koja pitanja da pitaju republikanskog kandidata. Drugim recima, dogovarali su tok cele debate unapred sa Hillary

CNBC host John Harwood in September 2015 asked Hillary Clinton’s campaign chairman, John Podesta, what he should ask then-Republican presidential candidate former Florida Gov. Jeb Bush in an upcoming interview, according to new emails published by WikiLeaks.

Harwood, who faced harsh criticism for his performance as a debate moderator in the third Republican presidential primary debate in October 2015, sent Podesta an email on Sept. 21, 2015, with the subject line, “What should I ask Jeb…” The body of the email read, “…in Speakeasy interview tomorrow.”

http://www.theblaze.com/news/2016/11/07/new-wikileaks-email-suggests-possible-collusion-between-cnbc-clinton-campaign/

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...