Jump to content
Guest Alefshin

Šta ste po profesiji, čime se bavite, da li ste zadovoljni svojim poslom, kako preživljavate...

Оцени ову тему

Занимање  

118 члановâ је гласало

1. 1. Занимање

• Инжењер
      28
    • Економиста
      9
    • Правник
      6
    • Теолог
      6
    • Техничар
      8
    • Доктор
      6
    • Агроном
      1
    • Музичар
      2
    • Фриленсер
      2
    • Физикалац
      4
    • Остало
      48
    • Војно лице
      1
    • Пензионер
      2
    • Просветни радник
      4
    • Социјални радник
      3

Recommended Posts

Торлачки?

Не кажем да нисам чуо за њега , али не зна о чему се заправо ради.

Отвори тему о језицима па да чујемо нешто о томе.

Важи?

..to što ej meni loš dan ne zna?i da treba da upropastim dan drugima

???????, ???? ?? ???? ???? ????? ??????????. ?? ?? ??????? ?????, ??? ??????.   :mad:? ?? ?? ???? ???????????, ?????, ?????.. ?? ?? ??? ? ???? ?? ??????? ??? ?????..
Od toga što ?e drugima biti gore meni ne?e biti bolje, radim sa ljudima, bolesnim, njima treba pored leka, topla re?, pružena ruka, nau?ila sam da svoje probleme ostavljam ispred vrata klinike, i da ih ponovo pokupim kada izlazim sa klinike

Od toga što ?e drugima biti gore meni ne?e biti bolje, radim sa ljudima, bolesnim, njima treba pored leka, topla re?, pružena ruka, nau?ila sam da svoje probleme ostavljam ispred vrata klinike, i da ih ponovo pokupim kada izlazim sa klinike

:mad:   :mad:
deda i ovde su ljudi zbog leka, ja sam ovde jer mi treba lek, koga život nije dotakao taj nema razumevanje za drugeno to je ve? druga tema :mad:p.s baš bi leglo jedno srculence u ovim smajlijima

Свима нама треба лек. Наравно. Само, пуно људи лута на све стране. За мене је Лек само Један, Лек Бесмртности, по Св. Игњатију Антиохијском (Св. Причешће).

Опрости, али ја сам само уживао у читању оних твојих речи о остављању проблема "испред клинике".

????? ???? ????? ???. ???????. ????, ???? ???? ???? ?? ??? ??????. ?? ???? ?? ??? ???? ?????, ??? ???????????, ?? ??. ???????? ???????????? (??. ????????).???????, ??? ?? ??? ???? ?????? ? ?????? ???? ?????? ???? ? ????????? ???????? "?????? ???????".

to se podrazumeva, ali ljudima ponekad treba lepa re? i razgovor, a sveštenici pa ?ak i duhovnik ?esto nemaju vremena za to.....Zna se da ej Lekar samo jedan i lek je samo jedan, ali i sam Lestvi?nik je pisao o tome...nemam ja šta kome opraštati jer sam davno prestala da bilo kome bilo šta zameram

Guest Izida

Zvanicno sam po zanimanju student.Ovo mi je drugi fakultet.Nista me ne pitajte sto i kako.By the way,kad sam bila u pubertetu,citala Hesea,

razmisljala o transcendentalnom zlu svojih roditelja,intenzivno trazeci sebe,Isus me pozva i ja krenuh na pravoslavni katehizis,poceh pevati u crkvenom horu,citati Apostol...Tad mi je starija sestra ucila za doktora,i ja sam mastala o tome da ona specijalizira epidemiologiju ili infektologiju,

a ja da studiram teologiju,pa da zajedno idemo u sume oko Amazona,ona da leci,ja da sirim rec Hristovu...Sticaj nesrecnih okolnosti me dovede u

Sumadiju,i ja ne videh Teoloski fakultet.Sticajem sretnih okolnosti Isus mi posla Lazaricu i svestenike na fb,koji verovase u mene,kad ja nisam,

i ispuni se moj deciji san o misionarenju.

Sto se filma tice ja sam za.Bila sam u amaterskoj trupi u ludim gimnazijskim danima i glumi me ucio reziser Branko Popovic,pa bih mogla ponesto i odglumeti.Ali,mislim da sam bolja da napisem scenario,ili roman,pa na osnovu njega scenario.Posto pisem vec 18 godina.

Lazarice,divna si,odista.Lepa rac mnogo znaci,bolesnom coveku narocito.Tvoja dobrota,tvoje molitve,tvoja topla rec,pomesane sa adekvatnom medicinskom negom,vise nego pomazu. :);)

Студент Богословског факултета- Београд. Ако Господ благоизволи кроз коју годину свештенослужитељ. Наравно, схватам то као важну и одговорну службу у Цркви за коју ме је Господ још давно одабрао, а ја се из љубави одазвао на тај позив. Иначе, неутољиви сам трагалац за вечном, савршеном, искреном и свеорадошћујућом љубављу. Драго ми је што сам открио да ово постоји, па кад будем имао идеја јављаћу се да се заједно изграђујемо и узрастамо.

Нигде не радим,Маш.тех. сам, ал исто тако  сам и Иконописац(сликар) 0409_feel...Кад ту додам још све оне ствари које умем више нго добро да урадим, ма Универзалац leteti

Дакле

Зидар

тесар

столар

клесар

вајар

молер

шофер

смарач

навијач

дангуба

Има ли ко јачи confused trening

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...