Jump to content
Guest Alefshin

Šta ste po profesiji, čime se bavite, da li ste zadovoljni svojim poslom, kako preživljavate...

Оцени ову тему

Занимање  

118 члановâ је гласало

1. 1. Занимање

• Инжењер
      28
    • Економиста
      9
    • Правник
      6
    • Теолог
      6
    • Техничар
      8
    • Доктор
      6
    • Агроном
      1
    • Музичар
      2
    • Фриленсер
      2
    • Физикалац
      4
    • Остало
      48
    • Војно лице
      1
    • Пензионер
      2
    • Просветни радник
      4
    • Социјални радник
      3

Recommended Posts

И бре колко сам ја имо сценарија...

Мислим то ни у све књиге овога света не би стало...

;):D :D

Ето имо сам сценаријо о српском турбо хајдуку киборгу који ратује са терминатором.

Отприлике вако:

Поново дошо средњи век.

Технологија напредовала , али друштво се изменило у правцу средњевековља.

Поново постоје витезови.Само овај пут су то неки надљуди или киборзи и роботи.

На западу су мање више роботи а код нас и руса киборзи.

На пример дође ти тако један западни терминатор код наске узме неку ракетлу на леђа опали једаред , каже асалависта бејбе и уништи нам читав један град, а ондак негде из прикрајка искочи неки наш киборг (као робокап) и почне фајт у фазон Краљевића Марка и Мусе кесеџије, и тако ти то траје неких 7 дана док га овај наш на једвите јаде не реинтегрише.

Само што на крају не каже :"ђе погуби од себе бољега."

:D :D :D

???????...   

? ?????? ??????? :D...
to se od srca nadam :D
??... ?????? ???? ???? ???? (???? ??? ? ???? ??????) ? ?? ????????? ??????? ????????, ????????? ??? ??? ? ???? ????.  ;)
el mogu preko veze da biram ulogu :cheesy1:
?? ???? ????, ????? ????? ?? ?? ????? ?????? ?? ??????? ?? ?? ?? ?? ??????? ??? ????? ???? ??????  :D
nije sve onako kako izgleda na prvi pogled..to što ej meni loš dan ne zna?i da treba da upropastim dan drugima, a i bojim se da enkome ne sko?i prEtisak :D

Деда ја сам ти најсигурнији, статиста, рођени, шта ћеш боље?

А ти удеси да статисти не буду само у масовним сценама, него мало

гро план, из виче ракурса, игра светла, ....

Драга Лазарице, поради слободно на свом куцању. Ја ти могу радо помоћи. Завршио сам за биротехничара. Имали смо слепо куцање 4 године !

Сербон, наравно да имам сценарио. Сад радим књигу снимања. Оно, како ће који кадар тачно да иде а управо САДА обезбеђујем глумачку екипу и договарам се са некима преко мсн-а. Неки глумци из града где ја живим и где ће бити снимање.

А пошто си заинтересован за причу, ево испричаћу.

Филм се зове "Корисник тренутно није доступан".

Прича је о једном лику- Михајлу који има 33 године. Живот му баш и не иде. Глуми у аматерском позоришту, дружи се са средњошколцима из краја, са њима свира у неком бенду, иде у кладионицу. Зарађује тако што му мајка узгаја траву на тераси мислећи да је то нека биљка. Отац му се стално дере и критикује га. Живот му и није баш занимљив. Има једну цурицу, исто средња школа. Сазнаје од својих ортака да је она имала секс са двојицом у школском вц-у. Ту се губи. То му саопштавају у кладионици. Није ни стигао да уплати тикет. Одлази да купи најјачу дрогу од дилера, свог школског друга. И оверава се. Један од ортака му је уплатио тикет, тј уплатио је ону комбинацију коју је Михајло написао (али није стига да уплати). Проваљују да је добио неке велике паре. Зову га да му кажу. И док га зову, један од њих само констатује са сумњом "Корисник тренутно није доступан".

Имам неке нерашчишћене рачуне са Жељком, па бих да се то

реши у форми дуодраме, на даскама које живот значе , па нам треба,

неко ко је непристрасан арбитар, дакле режисер. У поверењу  Жељко

мало ....знаш већ.

Нема везе што ниси прочито, имаш ти друга штива за читање кориснија, а ако ти онај квази научник

нешто напише, то молим те, прими са резервом, непоуздан је у истраживањима, и несигуран у закључцима.

Oбсервације су му сумњиво, пристрасне.

?? ????? ?? ??, ?? ?? ????? ???? ????? ?? ??? ???????, ???? ??? ?? ?? ?????.

? ?????? ?? ???? ?? ?? ???????, ????? ?? ??????.

Zar nije lepshe reci "smrducka kao rokofor u previranju"?.

Inache, mene su slali u skole da uchim lingvistike.

Germansku najbolje znam, ali znam i srpsku.

Zanima me istorija jezika u smislu uporedjivanja indoevropskih jezika.

Volim i dijalekte srpskog jezika, a narocito torlacki jezik.

Baba i deda su govorili tim jezikom.

I tako, ko o cemu, baba o ushtipcima, a Rayela o jeziku :cheesy3:

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...