Jump to content
Јаков.

Кур'ан

Оцени ову тему

Recommended Posts

Пошто мислим да има нешто и код каленић пијаце?

то не знам, шта се ту налази?

Mислим да има нешто у Кичевкој улици... али кажем да мислим....  mocart

стварно нисам знао да тамо имају место за молитву, или како се то већ зове ...
Vjerovatno ona jedina džamija od stotina koje su nekada bile u prelijepom Biogradu

Нису стотину него 273... али то је друга прича... коју ми не можемо да променимо.

Mислим да има нешто у Кичевкој улици... али кажем да мислим....  zru

стварно нисам знао да тамо имају место за молитву, или како се то већ зове ...
Vjerovatno ona jedina džamija od stotina koje su nekada bile u prelijepom Biogradu
не, та џамија (знам како се зову ваше цркве) се налази у делу града који се зове Дорћол, а брат прича о територији општине Врачар, недалеко од храма светог Саве ...

него, како се зову места молитве, по кућама?

kod nas je mahrama dio islamskih propisa strogo naređenih svakoj punodobnoj muslimanki

која је поента строгих наређења такве врсте?

зар није слободан човек веровати или практиковати?

Stim da i ja imam pitanja za vas a to je da li ima veze kršćanstvo(bilo koji pravac kršćanstvu)sa patnjama koja trpe muslimani u Iraku , Afganistanu, Filipinima,kašmiru, i u mnogim drugim mjestima gdje su muslimani poniženi)

и ти и ми знамо да ту пара и нафта врти причу, а не некакви хришћански ратови против Ислама и муслимана.

зашто Ислам и муслимани инсистирају да је реч Алах, искључиво резервисана за њих, а не може ни једна друга религија да је употреби, чак и кованици која не угрожава значење саме речи?

одакле тај страх и насиље иза тога, пошто су муслимани у Малезији позвани да скрнаве хришћанске цркве а верници хришћанске вероисповести да живе у страху од својих сународника?

да не помињем однос шеријата у тој земљи према другом не-муслиманском живљу као према друго-резредним грађанима.

Mislim da su ti STROGI propisi,koji MORAJU da se izvrše ,doneseni jedino zbog odsustva ljubavi

не знам, па сам питао Ениза, не знам за тумачења Курана, мада сам га читао.

http://twitter.com/medzlisbg

Овде пише да је у Кичевској 13а Меџлис Исламске заједнице Београд  0409_feel

http://www.ekapija.com/website/sr/company/preview.php?id=109106

А на овом другом је Исламска заједница Србије, Господар Јевремова 11 то јест Бајракли цамија.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...