Jump to content

VOJVODA DOBIO ORDEN Mitropolit Amfilohije odlikovao Šešelja (VIDEO)

Оцени ову тему

Препоручена порука

Ko da ne bese neki Savle... Samo u Srbiji kad pricas nesto onda je argument "bio komunista" kao da je nemoguce da se covek preokrene,kao da Gospod kroz primer Savla nam to nije najdrasticnije objasnio,sta ces...

Svaki raspust sam provodio na selu, "Selo gori" nije nikakvo remek delo,ali daleko od toga da je srpskog seljaka prikazao na taj nacin da ih je ismejao.

Nisam postovalac Radosev,ali ne razumem tu potrebu da stalno isticete sta je ko gde negde i kad bio,kao da je u startu time onemoguceno da bilo sta dobro dodje od tog coveka.

Дакле, твој се коментар односи на мене. Зашто? Ниси поштовалац Радошев, "Село гори" сматраш да није никакво ремек дело, сматраш да је далеко од тога да је српског сељака исмејао, ето, прочитала сам твоје мишљење, шта те зауставља да и други имају своје мишљење, можда супротно од твог, и онда шта ћемо са мном!? Мој аргумент није само "комуниста", па немој ме завитлавати, и без тога  му је глумачки духовни допринос српском народу за спрдњу. Код мене је тако. То није потреба истицања шта је ко негде и кад био, може да је тај Радош сјајан родитељ, ја сам говорила о његовом духовном доприносу из његове природе глумачке, не из његове природе приватне - просто ме то не занима! Не идентификује се дакле са орденом Светог Саве, моје мишљење. Шта ја имам о теби и твом мишљењу да кажем? А? Имамо потпуно различито мишљење. Је л' то у реду?

Па и они што су ме родили се нису слагали са мојим мишљењем с времена на време. Ја ту ништа не могу. :)

Подели на овим сајтовима

Pa izvini jel sam ja tebi negde zabranio da ti imas svoje misljenje? Jel sam ti rekao da ne pises? Ne i ne. Nisi prva kojima je argument da nekog opljune,bio komunista. Da li je u pitanju Rados,da li je Miloje,da li Zika,Pera,Mika...kao da vam je taj glavni argument bio komunista pre 30 godina nesto vau.

Kazem srpskog seljaka nije ismejao,odlazim cesto na selo,volim selo i upravo zato sto je na neki nacin autenticno prikazao seljaka u toj seriji i jeste zanimljivo. Uostalom najvise gledana ta serija je upravo na selima i ne cuh iako mi koreni vuku duboko u selo da se iko smatrao ismejanim tu ili na neki drugi podrugljiv nacin.

Sto se tice toga da se orden nase crkve olako daje,daje se olako,slazem se ali pre tog Radosa mnogo je znakova pitanja.

Подели на овим сајтовима

Sad bi se ja osvrnuo malo direktno na SPC.

Dakle, po ovome svi mozemo zakljuciti, da se nekako prozima stav, da je SPC ustvari Srbija.

To jeste lepa utopija ali zaista vam kazem, dok bude srbalja poput Seselja, koji ne zna da upali svecu a da je ne okrene naopacke, onda cemo dobiti novu generaciju pravoslavaca, onu kojima ce episkopije, da dele ordene iako ti novi pravoslavci ne znaju ni molitvu Oce nas.

Ja licno mislim da je SPC, daleko zaglibila u taj utopijsko magijski detalj, da je Srbija ustvari SPC.

Nek mi oproste svi a vreme nek me razuveri!!!!

Ovo je ukratko, pravac koji je potrebno razmisliti, vagati i baviti se njime.

SPC je zaglibila u utopijsko- magijski detalj ....

:)):))

Pocela olimpijada u odbaljivanju budalastina?

Подели на овим сајтовима

Косово јесте отето и окупирано али тренутно је тако што незначи да ће тако остати и у будућности.. Оно никад неће бити независно и самостално.. јер је отето проклето, а кад се на силу уселиш у туђу кућу никад ниси спокојан и начисто кад ће доћи да те истерају... :)

Ако косово није наше зашто од нас траже да га дамо..

Ако је њихово зашто га отимају..

А ако већ могу да га отму незнам шта се већ устручавају..

Историјски су наши и Скадар и Скопље и исто су тако отети, па њих више нико и не помиње. Плашим се да ће се исто догодити и са Косовом.

Подели на овим сајтовима

Ti sa branjenjem Stepinca i njegove blazenosti i sa cudjenjem od kuda to Njegos svetac ne spadas u tih 50 % postenijih ...

Прво ме упознај, па суди о мом поштењу, оваквим писањем само сведочиш о количини своје памети и томе колико разумеш оно што пишем. Ако пишем нешто лажно и непоштено, одмах истог момента цитирај ту лаж и покажи да је лаж, а не да ћутиш као пувањак тамо где треба, а на другим темама ме прозиваш за непоштење.

Чуј, ја бранио Степинца...

Подели на овим сајтовима

Историјски су наши и Скадар и Скопље и исто су тако отети, па њих више нико и не помиње. Плашим се да ће се исто догодити и са Косовом.

tacno tako,danasnja zemlja koja se naziva Albanija,bila je srpska zemlja al isto pod necim uticajem oteta.

Подели на овим сајтовима

Pa izvini jel sam ja tebi negde zabranio da ti imas svoje misljenje? Jel sam ti rekao da ne pises? Ne i ne. Nisi prva kojima je argument da nekog opljune,bio komunista. Da li je u pitanju Rados,da li je Miloje,da li Zika,Pera,Mika...kao da vam je taj glavni argument bio komunista pre 30 godina nesto vau.

Kazem srpskog seljaka nije ismejao,odlazim cesto na selo,volim selo i upravo zato sto je na neki nacin autenticno prikazao seljaka u toj seriji i jeste zanimljivo. Uostalom najvise gledana ta serija je upravo na selima i ne cuh iako mi koreni vuku duboko u selo da se iko smatrao ismejanim tu ili na neki drugi podrugljiv nacin.

Sto se tice toga da se orden nase crkve olako daje,daje se olako,slazem se ali pre tog Radosa mnogo je znakova pitanja.

Поновићу још једном да ја овде износим своје мишљење, не користим "пљување", да су му серије комунистичке идеологије  мишљења је више од хиљаду коментара које сам прочитала на разноразним српским местима на нету и у вези са тв серијом "Равна Гора" , таквих аргумената било је и на овом форуму поводом исте, што је  истина и моје мишљење, као и да је серијом "Село гори" од Србије направио сељану, дакле, већ си негде имао прилику да се успротивиш мишљењу сличном мојем мишљењу да је српског сељака  приказао затуцаног и прљавог (а што ја овде помињем искључиво ради "ордена", а не да би спамовали тему),  не разумем зашто је мој коментар посебнији од хиљаду других сличних и какве везе има са твојим летовањима на селу и  да ли волиш село, да ли примећујеш да си у твојим коментарима ставио себе у први план, те не разумеш потребу нечију да каже своје мишљење, те одлазиш на село, те волиш село, те сваки распуст проводио си на селу, те располажеш подацима да је серија најгледанија на селу, те ниси чуо од сељака да их исмејава...Помири се са тим да не делим твоје мишљење!  Како мислиш да  могу помислити да ми забраниш да имам своје мишљење и да помислим да ми кажеш да не пишем? Нешто што не помислим не могу ни рећи. Моје питање је било да ли је у реду да имамо потпуно РАЗЛИЧИТО мишељење, нема везе са било каквом "забраном". Не разумем,  ко си ти да помислим да ми можеш нешто забранити и обрнуто? Дакле, кao што се може видети сваки даљи разговор води нас у препирање, ја твоје коментаре управо заобилазим из тог разлога, али видим не кажу узалуд од чега бежиш оно те снађе. Да се разумемо, комуниција нам је лоша, треба бар једно да буде спремно да  слуша.

Немам дилеме, твоја реч биће последња! :)))

Подели на овим сајтовима

Прво ме упознај, па суди о мом поштењу, оваквим писањем само сведочиш о количини своје памети и томе колико разумеш оно што пишем. Ако пишем нешто лажно и непоштено, одмах истог момента цитирај ту лаж и покажи да је лаж, а не да ћутиш као пувањак тамо где треба, а на другим темама ме прозиваш за непоштење.

Чуј, ја бранио Степинца...

O kolicini tvoje pameti ti si ve posvedocijo u ovom tvom postu:

Све то стоји, човек је великан нашег времена. Али по поштењу и моралности... Бар 50% људи са ове теме је далеко изнад њега.

A opvo sada sto pises o mojoj pameti samo pokazuje da nemas ni pameti kao ni postenja ...

Branio si ti Stepinca kao zrtvu komunistickih lazi, i to si ga svojski branio kao da si mu brat, a sa druge strane se iscudjavas Amfilohiju odakle mu to da je Njegos svetac. Odatle tvoje nepostenje, u stvari ne nepostenje vec podmuklost. 

A ovo sto si napisao za Seselja i o tome kako je neposten  je samo bezobrazluk za koji si dobio moj post. A pameti izgleda takodje nemas pa nisi kadar da logicki povezes dva posta ...

Подели на овим сајтовима

Pominje ih itekako Seselj, pominje samo sto ti ne cujes. Cela danasnja severna Albanija je srpska.

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

O kolicini tvoje pameti ti si ve posvedocijo u ovom tvom postu:

Све то стоји, човек је великан нашег времена. Али по поштењу и моралности... Бар 50% људи са ове теме је далеко изнад њега.

A opvo sada sto pises o mojoj pameti samo pokazuje da nemas ni pameti kao ni postenja ...

Branio si ti Stepinca kao zrtvu komunistickih lazi, i to si ga svojski branio kao da si mu brat, a sa druge strane se iscudjavas Amfilohiju odakle mu to da je Njegos svetac. Odatle tvoje nepostenje, u stvari ne nepostenje vec podmuklost. 

A ovo sto si napisao za Seselja i o tome kako je neposten  je samo bezobrazluk za koji si dobio moj post. A pameti izgleda takodje nemas pa nisi kadar da logicki povezes dva posta ...

Пријатељу, ако си глуп, па не разумеш, то је једна ствар. Онда ти треба поновити пет-шест пута, па ћеш укапирати. Али ако си добро разумео, а лажеш да би се доказао на теми и стекао јефтине поене, онда је питање колико си спреман да лажеш и подмећеш ногу тамо где су у игри новац, наследства или положај?

Ја не браним Степинца! Ја браним истину и борим се против изношења лажи. И од лажи ћу бранити и најгорег непријатеља, јер је против непријатеља најјачи савезник и најјаче оружје истина, а у лажи су кратке ноге. А ти би против непријатеља и лагао, само да надјачаш. И дођи, брате, на тему где помињем Степинца, па тамо одговори црно на бело ако си човек. Него оданде збрисао, а овде тужакаш „Људи, ено га онај што брани Степинца!“, још да ти неко и поверује јер си дуже овде регистрован него ја...

Шешељ је отворено признао лажи које је користио у политичкој борби. Отворено је рекао да је у извесним обећањима лагао. Отворено је рекао да је одређене људе лажно оптуживао, јер је на тај начин политичким средством хтео да им упропасти изборе. О томе је и у Хагу говорио. Ја нисам рекао да је Шешељ непоштен, него да је половина људи овде поштенија од њега, јер у народу, нарочито овде на форуму, има људи којима је лагање испод части. А постоје људи који лагање, подметање и ударце испод појаса доживљавају као “Добар дан“. Ако си ти од таквих, можда ти зато није јасно зашто сам рекао оно за Шешеља.

Подели на овим сајтовима

Pominje ih itekako Seselj, pominje samo sto ti ne cujes. Cela danasnja severna Albanija je srpska.

Ај’, не фекалиши, имам више Шешељевих књига на полици него ти књига у целој кући, ти ћеш да ми причаш шта Шешељ помиње...

Подели на овим сајтовима

Пријатељу, ако си глуп, па не разумеш, то је једна ствар. Онда ти треба поновити пет-шест пута, па ћеш укапирати. Али ако си добро разумео, а лажеш да би се доказао на теми и стекао јефтине поене, онда је питање колико си спреман да лажеш и подмећеш ногу тамо где су у игри новац, наследства или положај?

Ја не браним Степинца! Ја браним истину и борим се против изношења лажи. И од лажи ћу бранити и најгорег непријатеља, јер је против непријатеља најјачи савезник и најјаче оружје истина, а у лажи су кратке ноге. А ти би против непријатеља и лагао, само да надјачаш. И дођи, брате, на тему где помињем Степинца, па тамо одговори црно на бело ако си човек. Него оданде збрисао, а овде тужакаш „Људи, ено га онај што брани Степинца!“, још да ти неко и поверује јер си дуже овде регистрован него ја...

Шешељ је отворено признао лажи које је користио у политичкој борби. Отворено је рекао да је у извесним обећањима лагао. Отворено је рекао да је одређене људе лажно оптуживао, јер је на тај начин политичким средством хтео да им упропасти изборе. О томе је и у Хагу говорио. Ја нисам рекао да је Шешељ непоштен, него да је половина људи овде поштенија од њега, јер у народу, нарочито овде на форуму, има људи којима је лагање испод части. А постоје људи који лагање, подметање и ударце испод појаса доживљавају као “Добар дан“. Ако си ти од таквих, можда ти зато није јасно зашто сам рекао оно за Шешеља.

Sve si nam lepo ispricao samo si zaobisao Njegosa i Amfilohija. Stepinca branis od lazi ali Njegosa ne branis od sebe.

A Seselj je samo potvrdio em da je posten em je pokazao da ne misli da su Srbi budale koje neko moze zajebati kao sto ti recimo u ovom postu pokusavas.

Te ponavljam opet, ako je 50% forumasa postenije od Seselja ti sigurno nisi medju njima.

Подели на овим сајтовима

Sve si nam lepo ispricao samo si zaobisao Njegosa i Amfilohija. Stepinca branis od lazi ali Njegosa ne branis od sebe.

A Seselj je samo potvrdio em da je posten em je pokazao da ne misli da su Srbi budale koje neko moze zajebati kao sto ti recimo u ovom postu pokusavas.

Te ponavljam opet, ako je 50% forumasa postenije od Seselja ti sigurno nisi medju njima.

Иди, бре, дечко у першун. Научи прво да на тастатури откуцаш Његош, а не „Нјегос“ и где у реченици треба да ставиш зарез, а где велико слово, па се онда јави.

Гледао Шешеља на YouTube и чуо за Његоша у школи кад је добијао двојку из лектире, а сад ће полуписмен да их брани од порука које није ни разумео и у којима се користе компликоване речи за које не зна шта значе.

Подели на овим сајтовима

Tako je i ne samo Skadar i Skoplje nego i Crna gora,pa Republika Srpska,Republika Srpska Krajna i ostale teritorije koje su nam oteli neprijatelji ratovima, raznim sporazumima i politickim dogovorima... Od nas samih zavisi dali ce se te teritorije pominjati ili nece, i hocemo li se truditi da povratimo ono sto nam je oteto... Seselj prvi kao politicar i vrhunski intelektualac uvek govori da nista nije trajno pa ni granice u ovakvom obliku kakve su sada, a Blazenopocivsi Patrijarh Pavle je govorio da ce Kosovo ponovo biti nase kad ga budemo zasluzili... Nista nije nemoguce, samo ako Bog bude uz nas, ko ce smeti protiv nas..
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...