Jump to content

VOJVODA DOBIO ORDEN Mitropolit Amfilohije odlikovao Šešelja (VIDEO)

Оцени ову тему

Препоручена порука

Свако је имао свој задатак. Ови дивни момци су разбуцали терористе на Косову и држали целу територију до политичке капитулације и наређеног повлачења од стране политичара... Док је са друге стране Воја разбуцао Хашки казамат :) то је био његов задатак и успешно га је обавио и зато му је додељен овај орден шта ту има нејасно :)

Kosovo nam uspesno oteli, a u Hagu nasima dali preko 1000 godina zatvora...

Pa stvarno blago nama sa Seseljem i Zlobimirom i ostatkom... On je pobedio Hag na isti nacin na koji je ovaj drugi pobedio NATO otprilike :)

Dva velicanstvena pobednika i velicanstven ukupan rezultat njihovih delatnosti, zaista!

Подели на овим сајтовима

@MiroslavJ, Није далеко од теме, тема је ордење,  ни Филаокије није био тема  па ти га помену, а ја те не опомену, ту је модерација. Мени су серије Радоша Бајића за спрдњу, према томе незаслужен орден, јер се каже према свецу и тропар, а из природе глумачке Радоша Бајића ама баш никакав допринос у очувању ДУХОВНИХ вредности колико ни "косовског рвања" Шешеља! Нажалост спрдња, волела бих да се око те доделе ордења нешто промени! Мада, можда их тим ордењем СПЦ промени на боље, никад се не зна.

Подели на овим сајтовима

Свако је имао свој задатак. Ови дивни момци су разбуцали терористе на Косову и држали целу територију до политичке капитулације и наређеног повлачења од стране политичара...  Док је са друге стране Воја разбуцао Хашки казамат :)  то је био његов задатак и успешно га је обавио и зато му је додељен овај орден шта ту има нејасно :)

Шта је, нешто ми није јасно?

Подели на овим сајтовима

Ствар је једноставна, одговори: Ђуић је добро урадио што је Шешеља анатемисао или није? Ако кажеш да јесте, онда задржи фотку, али се одреци похвала на рачун Шешеља и Непомјаника. Ако кажеш да није, онда скини фотку, јер можеш и Фахретину да ставиш пошто је свеједно. 

zasto bi uradio bilo sta od to dvoje? ili si ti u tripu papske nepogresivosti? Moze i Djujic da pogresi kao i Seselj ali i jedan i drugi su srpski nacionalisti i branili su srbe svaki u svoje vreme i svaki na svoj nacin.

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Па ја тебе нисам ни опомоњао већ прокоментарисао онако успут, без неких нарочитих претензија. Укратко, због начина на који је серија испричана, дакле због форме, многе ствари су промакле (то важи и за љубитеље серије који су бленули и аплаудирали не знајући ни зашто), а сусретао сам се и са којекаквим предрасудама неких људи, нарочито пореклом из западне Србије...но то су неки локални ривалитети и сличне глупости. Сад о глумачком и уметничком опусу Бајића, те како кажеш "духоввној вредности", има разних мишљења, неки воле неки не воле, шта знам, нисам се много бавио тим стварима а и нисам стручан, већ обичан гледалац. А о ордену Бајића нисам написао ни реч, јер ме то не интересује, као што ме у суштини не интересује ни Шешељев орден.

Ок. Серију разумем на свој начин, имам своје мишљење, не требам објашњење где је западна Србија. Коме се свиђа и разуме другачије нека задржи за себе, као што кажеш, има разних мишљења, моје је било везано за допринос Радоша Бајића - пише да је награђен за изванредне резултате у филмско-телевизијској продукцији и трајни допринос у очувању духовних вредности српског народа.

Иначе, да те не интересује, не би учествовао на теми. Мене кад нешто не интересује, немам ништа да кажем. Интересује те зашто мене интересује? Зато. :)

Подели на овим сајтовима

i ti lupetas, republika srpska ima povrsinu od 30 % republike srbije skupa sa kosovom, na zalost srbima u bosni pripada vise od toga ali za ovo su se uspjeli izboriti da nije bilo takvih kao sloba i seselj  cisto sumnjam da bi uspjeli, spasen je narod spasene su i neke srpske zemlje bez nekih se ostalo, da je moglo bolje moglo je , to nije pitanje , ali ovdje se radi o tome da se zasluge nekih znacajnih ljudi maksimalno nipodastavaju iz malodusnosti jer nisu po politickom ukusu nekih filozofa s ovog foruma te su se oni latili da skupljaju mrlje i ljudske slabosti seselja i isticu ih u prvi plan radi povlacenja nekih malodusnih teza koje veze nemaju sa stvarnoscu

Te uspehe redovno nipodastavaju oni kojima smeta bilo koji srpski uspeh. Vojni, èpoliticki, ekonomski a evo zadnje je bilo i sportski ...

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Косово јесте отето и окупирано али тренутно је тако што незначи да ће тако остати и у будућности.. Оно никад неће бити независно и самостално.. јер је отето проклето, а кад се на силу уселиш у туђу кућу никад ниси спокојан и начисто кад ће доћи да те истерају... :)

Ако косово није наше зашто од нас траже да га дамо..

Ако је њихово зашто га отимају..

А ако већ могу да га отму незнам шта се већ устручавају..

Подели на овим сајтовима

Све то стоји, човек је великан нашег времена. Али по поштењу и моралности... Бар 50% људи са ове теме је далеко изнад њега.

Ti sa branjenjem Stepinca i njegove blazenosti i sa cudjenjem od kuda to Njegos svetac ne spadas u tih 50 % postenijih ...

Подели на овим сајтовима

Pa stvarno blago nama sa Seseljem i Zlobimirom i ostatkom... On je pobedio Hag na isti nacin na koji je ovaj drugi pobedio NATO otprilike :)

Dva velicanstvena pobednika i velicanstven ukupan rezultat njihovih delatnosti, zaista!

Bitno je ono sto misle Srbi a ne rezultati sude ili terorosta. A Srbi sada posle Seselja znaju da su kao narod nevini i osteceni i to je iskra koja ce jednoga dana srusiti i teroriste i osude. U tome je pobeda i Seselja i boraca i za Republiku Srpsku Krajinu, i za Republiku Srpsku i za Kosmet i za Srbiju. 

Подели на овим сајтовима

Ок. Серију разумем на свој начин, имам своје мишљење, не требам објашњење где је западна Србија. Коме се свиђа и разуме другачије нека задржи за себе, као што кажеш, има разних мишљења, моје је било везано за допринос Радоша Бајића - пише да је награђен за изванредне резултате у филмско-телевизијској продукцији и трајни допринос у очувању духовних вредности српског народа.

Не треба да те чуди ако знаш да су око 80% наших владика са села. 

Подели на овим сајтовима

A odakle je 80 % srba? Iz Tokija?

:))  :))  :))  :))  :))  :))  :))  :))  :))

A inace ovi tvoji kardinali  su pretezno iz Londona, detinjstvo su proveli ispod Tower Bridge-a ...

:))  :))  :))

Eventualno se nadje koji pastir sa Anda .... ali redje ...

sHa_sarcasticlol  sHa_sarcasticlol  sHa_sarcasticlol  sHa_sarcasticlol  sHa_sarcasticlol  sHa_sarcasticlol  sHa_sarcasticlol  sHa_sarcasticlol  sHa_sarcasticlol  sHa_sarcasticlol  sHa_sarcasticlol

Подели на овим сајтовима

Знам 100% да је славни српски војвода Живојин Мишић имао неприлике с варошком децом због сељачког порекла.

Није ствар у томе, драги аво, очи мајкине. :)

Радош Бајић у својим серијама исмејао је сву славу српских сељака, односно приказао их без садржине која их уздиже до величине из далеких покољења, а која долази од вере Христове. Ни из далека не могу да побројим све вредности. Српски сељак, способан да издржи све тешкоће, с правом заслужује нарочиту пажњу. Па ни парабаба моја и парадеда нису знали ни читати ни писати. Могао је кроз серије и филм донети својој земљи много драгоценије духовности него све оне нужде и дављења у Мораву.  Да ли је српски сељак-ратник, када се, вратио са  Крфа, донео коју од других ствари? Комуниста, као што је Радош Бајић, није у стању да нађе тај српски пут док не потроши сав, пасуљ који носи у себи.

Подели на овим сајтовима

Ko da ne bese neki Savle... Samo u Srbiji kad pricas nesto onda je argument "bio komunista" kao da je nemoguce da se covek preokrene,kao da Gospod kroz primer Savla nam to nije najdrasticnije objasnio,sta ces...

Svaki raspust sam provodio na selu, "Selo gori" nije nikakvo remek delo,ali daleko od toga da je srpskog seljaka prikazao na taj nacin da ih je ismejao.

Nisam postovalac Radosev,ali ne razumem tu potrebu da stalno isticete sta je ko gde negde i kad bio,kao da je u startu time onemoguceno da bilo sta dobro dodje od tog coveka.

Подели на овим сајтовима

Sad bi se ja osvrnuo malo direktno na SPC.

Dakle, po ovome svi mozemo zakljuciti, da se nekako prozima stav, da je SPC ustvari Srbija.

To jeste lepa utopija ali zaista vam kazem, dok bude srbalja poput Seselja, koji ne zna da upali svecu a da je ne okrene naopacke, onda cemo dobiti novu generaciju pravoslavaca, onu kojima ce episkopije, da dele ordene iako ti novi pravoslavci ne znaju ni molitvu Oce nas.

Ja licno mislim da je SPC, daleko zaglibila u taj utopijsko magijski detalj, da je Srbija ustvari SPC.

Nek mi oproste svi a vreme nek me razuveri!!!!

Ovo je ukratko, pravac koji je potrebno razmisliti, vagati i baviti se njime.

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...