Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest

Ваш омиљени парфем?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ima jos jedan roze boje, nikako ne mogu da ga nadjem, ne secam se ni kako se zove, bocica od nekoliko naslaganih srca. Ako se neko seti nek' javi. :D

Ne mogu da otvorim slike...Mozda se vise ne prodaje kod nas... ali to ne mora da znaci da ne postoji...

Ako mozes sebi da priustis parfem,zasto ne kupis neki

CHANEL 

Ono što zovemo ženskim parfemom je mnogo ugodnije i zavodljivije od alfa-mužjačkih konkurenata.Sestra ima pa znam.Uopšteno, nikad nisam razumio tu podjelu jer kojim to kriterijumom može nešto da nazove mužki ili ženske parfem...Dal moje čulo mirisa nema taj detektor za raspoznavanje?Svakako da ne, nego je to vještačka podjela bez smisla.Baš ću krajem mjeseca da odem u parfimeriju, i kao muškarac da mirišem i kupim isključivo "ženski" parfem.

Никад мирисо, ал делује моћно са слике!

Мени се баш свиђа, раније користио, па сад узо опет. Није нападан, а није ни оштар, него блага нота а опет мужевна.

После оваквог описа парфема, запитам се о својој сексуалности :)))

@@Џуманџи,

Pa tako stoje stvari...nemaju muškarci omiljenih ženskih parfema, to je samo jedan detalj u cjelukopnom ženskom paketu...

edti: ti koji se bavi tim detaljima promašuju suštinu i nije isključeno da ih zanese čista mehanika jednog običnog parfema.

Mene bas zanima sta muskarci kazu: koji im se zenski parfemi najvise dopadaju? :) M? :D

Рецимо то овако: ако мушкарац примети да његова госпођа користи парфем, добро је прошла. А да га препозна по мирису - да се не лажемо, немогућа мисија :)))

BBC o poslednjem beogradskom parfemdžiji: Nenad je otvorio prodavnicu, a onda je izbio rat

BBC je na svom sajtu danas objavio priču o poslednjem beogradskom parfemdžiji Nenadu Jovanovu i njegovoj "maloj prodavnici u centru Beograda".

506512_bgparfemdzija-2-foto-m-beljan_f.j

"1950. godina idustrija parfema cvetala je u Beogradu. Danas glavni grad Srbije ima samo jednu radnju koja se bavi mešanjem svojih proizvoda. Oklevao sam pre nego što sam kročio u malu radnju. Prodavnica, koja se nalazi u jednoj ulici u centru Beograda, izgleda kao da se nije promenila decenijama. Male bočice mirisa i stare crno-bele fotografije na zidovima. Zlatnim slovima na znaku piše "Parfimerija Sava", piše na početku teksta koji je objavio BBC.

Priča dalje nastavlja o istoriji parfimerije i mukama kroz koje su njeni osnivači morali da prođu da bi posao održali preko 60 godina.

"Samo par meseci nakon što je Nenad otvorio prodavnicu u Jugoslaviju je stigao Drugi svetski rat... Nakon rata, komunisti su preuzeli vlast i zabranili sve privatne biznise, pa je porodica morala da zatvori prodavnicu. Međutim, Jugoslavija je kasnije prekinula sa Sovjetskim Savezom i uvela liberalniji komunizam. Ovo je omogućilo Nenadovim roditeljima da 1954. godine ponovo pokrenu svoj biznis. Prodavnica se i sada, više od 60 godina kasnije, nalazi na istom mestu u Ulici kralja Petra broj 75", piše BBC.

Novinar BBC-ja na kraju teksta kaže da je od Nenada dobio i poklon.

"Imao je nekoliko poklona za mene - dva letka za reklamiranje prodavnice iz 1950. godina... i bočicu mirisa. Odbio je da primi novac, već je to nazvao "poklonom iz srca".

Моја кћерка је од моје маме добила овај парфем:

nd.15338.jpg

П.С. Ово није црна бочица, него је парфем црн. :)

П.С.С. Парфем је супер. И ја се понекад "огребем" за једну-двије капи :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...