Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
JESSY

Зашто жене раде ово.....?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Моја је брате `нака-как`а је... Од првог дана, па до есхатона.. Ако се сретнемо :)

1506344_3827671227482_10791668_o.jpg

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Најотрцанији одговор који се обично употребљава. 

Мислиш изговор?

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Најотрцанији одговор који се обично употребљава. 

...А још отрцанији је онај...ја имам личност, у опште ми није битно како изгледам, ја баш волим да се шетам масна и неуредна са израстком од 5цм, маљама на ногама и брковима на којима би ми и неки наочити Црногорац позавидео... :))

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

...А још отрцанији је онај...ја имам личност, у опште ми није битно како изгледам, ја баш волим да се шетам масна и неуредна са израстком од 5цм, маљама на ногама и брковима на којима би ми и неки наочити Црногорац позавидео... :))

БљаааааааааааааааааааааааааааааааК. Ћути више повратићу.

Нико није рекао да се усвињимо, него да будемо пажљиви кад се одлучимо за дијету

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
чему све то....?

Moda (od lat. modus - način, pravilo, ritam, vreme) je termin koji označava popularne stilove u raznim sferama ljudskih aktivnosti i razmišljanja, u bilo koje vreme u istoriji. Stilovi se mogu menjati brzo i u današnjici se pod terminom moda označava poslednja verzija stila i nekoj oblasti. Modne promene u raznim oblastima mogu dovesti i do promene kulture u celosti.

Termini „moderan“ i „nemoderan“ se koriste da opišu da li je neko ili nešto u skladu sa trenutnim ili nekim drugim, popularnim modnim izražavanjem. Termin „moderan“ se obično koristi u pozitivnom smislu, kao sinonim za glamur, lepotu i stil. U tom smislu, moda je vrsta zajedničke umetnosti u kojoj kultura dolazi do izražaja. Međutim, ovaj termin se koristi i u negativnom smislu, kao sinonim za hir, trend i materijalizam...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Девојке које познајем раде на изгледу највише због себе, због свог доброг осећаја. Не подржавам изгладњивање и робовање неком тренду. Идем на тренинге, јер сама тако желим... И то није једина ствар коју радим за себе.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...