Jump to content
Zoran Đurović

КАСАБА РАСКОЛ: ЛАЗИЋ-ЂУРОВИЋ

Оцени ову тему

Recommended Posts

Čitam tekst Zorana Đurovića, čitam onda i poprilično egzaltirane reakcije dobrog dela forumaša i prosto ne znam šta mi od ta dva više obiluje patetikom. Mislim ovako najiskrenije kažem, budući da se, koliko sam mogao da primetim u dosadašnjem toku teme, ona visoko ceni - iskrenost.

Eto.

Па то ти причам

Нема бриге за авину доминацију на поукама. Овде има толико ошинутих на једном месту да ту доминација не може да се деси. На крају ово је ипак форум. И кад неко сочини текст више ће имати критичара него било који портал коментара.

Да гласамо за авин бан? Да буде од Кулина Бана до бана.

Их бре, није то по нашки удбашки.

Планирам да га стручно и жестоко испровоцирам. Анализирајући његов психо шрофил задњих месеци установили смо да има кратак фитиљ, а нема длаку на јагодицама ни на тастатури. То би по плану требало да произведе авино писаније пуно тешких речи. Е, тек онда ја се (као) увредим, прозовем главног админа Жељка, и он га (као) са жаљењем банује због вређања чланова и кршења правилника форума.

И ми сити, и Језуити на броју.

a sta mu dodje to ava, ja se sjecam prije je bio ava prasak za ves...

nego mene sve ovo iritita, posebno me iritira sto ovo niej svadja dva klosara na ulici, nego ozbiljnih obrazovanih ljudi uz to jos i pravoslavaca, sad se ja pitam ko tu koga.... ja imam tri razreda bukove skole al ne znaci da sam zbog toga povodljiva publika, nikada jedna strana nije sama kriva, bar kad su medjuljudski odnosi u pitanju, niko nije apsolutno cist ni ovaj ni onaj, samo svako sebe prezentuje na nacin kako on hoce, kako mu dusa hoce, sad kakva je cija dusa bog znade, ja da se pokacim sa dobrim drugom poklopio bi se po usima i pitao sebe u cemu je moj dio krivice, a ne bi isao po netu da trazim publiku i tako popravljam sminku svoje sujete, znaci prije bi crko nego to isao raditi, to je za zene ne za ljude....

nikada jedna strana nije sama kriva

Јао кад ми почму вако , колико пута се мени десило да ме идиот напане из чиста мира, лик кога први пут видим у животу. И онда ми дођу тако неки паметњаковићи  и питају ме шта си му радио.

Ништа сем што сам му се нашао на путу, хеби га.

Јао кад ми почму вако , колико пута се мени десило да ме идиот напане из чиста мира, лик кога први пут видим у животу. И онда ми дођу тако неки паметњаковићи  и питају ме шта си му радио.

Ништа сем што сам му се нашао на путу, хеби га.

e pa vidis da si kriv, sta si poprecio covijeku na putu... nema situacije za koje filozofija nema smisleno opravdanje, al jedno je advokatisanje a drugo je pravda, niko u medjuljudskim odnosima ne moze biti apsolutno cist, onda bi svi mi bili bogovi, svetci bi za nas bili male mace

Ко се бије као змије? Сандокан! Ко се игра с мртвог тигра? Сандокан! Ко шапуће иза куће? Сандокан! Ко се љуби с црни зуби? Сандокан! Ко се вере на бандере? Сандокан!“ Дакле „Свака част Сандокану“.

Čitam tekst Zorana Đurovića, čitam onda i poprilično egzaltirane reakcije dobrog dela forumaša i prosto ne znam šta mi od ta dva više obiluje patetikom.

Jesi pustio bar koju suzu?

Apsolvirali :

- otac Zoran iznova i iznova ima obicaj da kaze sta je i ko je.

- Mitropolit Amfilohije zaposlio sve svoje u crkvu,a kao kaznu otac Zoran dobio parohiju Smedereva grada

- Za sad nema jos coveka sa kojim je o.Zoran bio dobar a da ga kasnije nije pominjao negativno u svojim tekstovima

- Lista : Artemije,ep.Atanasije,mitr.Amfilohije,ep.Ignjatije,razni svestenici,ovaj najbolji prijatelj Lazic...

- Svi su glupi i nedostojni i neobrazovani a u krajnoj liniji sirotinja u odnosu na avu

- Ava zaradjuje za 3 sata 3 plate nas Srbalja.

Stvarno nista bolje u 2015 nisam procitao! cestitke.

p.s.citam samo informer

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...